monotonija u vezi(?)
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: monotonija u vezi(?)

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano monotonija u vezi(?)

ovako...
    Nisam sigurna da je ovo mesto narocito dobro za savete ali moram da priznam da ima inspirativnih ideja.
    Sada ja zaista imam dilemu...Ponekad se pitam sta je potrebno u jednoj vezi da ona ne bi bila monotona?Kako provodite vreme sa svojim dragim/dragom?Ovo pitam jer sam primetila da mi se odredjene veze u mom zivotu cine veoma interesantnim a da pritom o tome nisam ni razmisljala niti se trudila a druge su sa druge strane pomalo umrtvljene...kao npr sada...ja stvarno ne osecam narocitu potrebu da se cesto vidjam sa svojim deckom(da,on mi se svidja) a i nemam narocitu inspiraciju sto se tice provodjenja vremena...
    P.S.molicu iskompleksirane budale da od.jebu i ne smaraju
    znam da mogu

Domaćin bobba (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: monotonija u vezi(?)

Citat Original postavio baby_boo
    ovako...
    Nisam sigurna da je ovo mesto narocito dobro za savete ali moram da priznam da ima inspirativnih ideja.
    Sada ja zaista imam dilemu...Ponekad se pitam sta je potrebno u jednoj vezi da ona ne bi bila monotona?Kako provodite vreme sa svojim dragim/dragom?Ovo pitam jer sam primetila da mi se odredjene veze u mom zivotu cine veoma interesantnim a da pritom o tome nisam ni razmisljala niti se trudila a druge su sa druge strane pomalo umrtvljene...kao npr sada...ja stvarno ne osecam narocitu potrebu da se cesto vidjam sa svojim deckom(da,on mi se svidja) a i nemam narocitu inspiraciju sto se tice provodjenja vremena...

imas dve varijante
    prva": ostavi ga i nadji drugog
    druga: ulozi se malo u tu vezu, daj sve od sebe da spases sto se da spasiti (ovo je toliko glupo) ali pokusava da ti pomognem ...iako bi ga ja "ladno"ostavila

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Ali.Dala bih ja sve od sebe...Sta da dam kad stvarno,ali stvarno nemam inspiraciju.Ovo je stvarno bolesno
    znam da mogu

Zainteresovan član banchi (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Smile Re: monotonija u vezi(?)

Ne treba se "ucutati" u vezi! Lepo je kad se u startu razgovara o svemu (...o procitanoj knjizi, odgledanom filmu, izgledu neke cure ili frajera na ulici-bez ljubomore...). Lepo je i kad se igra zajedno. Znaci, jamb uzivo u "pola sata slusanja" a ne bilo sta na PC-ju... Onda i posle nekog vremena cutanja moze da se progovori sa: "...ej, da cujes sta sam dobro procitala..." ili "...'ajde da te oderem u jambu, pa da me masiras pola sata..."
    Ima jos puno toga ali je najvaznije igrati se...

poz.
    "...bolje je biti tisucu godina milijunas, nego jedan dan siromah!" - GRUNF

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

ma bolje cutati i bataliti

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Vidi...dodjes, odma se kresnete i odes za 5 minuta...i nemas ni vremena da ti bude dosadno...

Ili aj normalniji odgovor...nadji nesto sto vas zajednicki interesuje....mene bi na primer jamb bas smorio....ali neke druge stvari bi mi bile bas interesantne...vidi sta i tebi i njemu odgovara pa to radite...

Aleksej_BASO
    Guest

ovako...
    Nadji jos jednu drugaricu pa se trljajte u troje, i eto nema vise monotinije!

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ali.Dala bih ja sve od sebe...Sta da dam kad stvarno,ali stvarno nemam inspiraciju.Ovo je stvarno bolesno
    Pa onda je najbolje da raskinete.....Ako nemas volju onda menjaj decka....

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

dobro doshli u moj svet....
    Voistinu.

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: monotonija u vezi(?)

Citat Original postavio AntunTun
    dobro doshli u moj svet....
    Pa zar i ti???
    Pa zasto???kako?zbog cega?

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

zbog....krem bananica....naime....ja uzhasno volim tu svenarodnu poslasticu odvajkada....i nekako shta god ja uradio i poqsho....sve je nekako zhutjkasto i prekriveno chokoladom....shto nema veze s celom ovom temom no istina je da shtarkove bananice kicks ass....pod utiskom sam filma pa eto....

zashto...kako...pa znash kako...recimo i zaljubim/sh/mo se....i extra....shetash dok pada sneg...il na qpanje na neka tiha i zabachena mesta....pa one duge priche dok napolju fijuche vetar....ah pribij me uz sebe....i sve manje....i sve manje....i sve manje....i na kraju ostane smrdljiva obaveza kao neshto shto ti simbolishe ljubav....i setjanja....povremena sitna zadovoljstva....al se sve to gubi pod naletom istih pricha i ubedjivanja i beskrajno dugih razgovora o nichemu....i sve smara i jednostavno te bole uvo....i tako dalje i tako dalje i tako daaaaljeeeee
    Voistinu.

Obećava
    Učlanjen
    10.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Ma da to se uvek desi (čast izuzecima, ali ja sam te izuzetke videla hm pa 3 puta u životu i imaju po 60 godina), ali pitanja su: Može li se veza vratiti na staro? (Da li je to iko ikada uspeo?) Kaaakooo?
    Mada mislim da je još važnije shvatiti kako da do toga ne dođe??? Pošto taj gubitak interesovanja najčešće znači da voliš ljubav... A ne osobu... Zar ne?

Domaćin zelenooka (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio banchi
    Ne treba se "ucutati" u vezi! Lepo je kad se u startu razgovara o svemu (...o procitanoj knjizi, odgledanom filmu, izgledu neke cure ili frajera na ulici-bez ljubomore...). Lepo je i kad se igra zajedno. Znaci, jamb uzivo u "pola sata slusanja" a ne bilo sta na PC-ju... Onda i posle nekog vremena cutanja moze da se progovori sa: "...ej, da cujes sta sam dobro procitala..." ili "...'ajde da te oderem u jambu, pa da me masiras pola sata..."
    Ima jos puno toga ali je najvaznije igrati se...

poz.
    Banchi,
    majstore, bravo!!
    Pa, posle ovoga i nema puno toga da se doda...

Primećen član Sily (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Moji su u sretnom braku trideset dugih godina...i dan danas se cmacu i vole ko golupcici, sto mene nekad nervira, ali u vezi sam shvatila da je najlepse prepustiti se...Na primer ja hocu u setnju Carskom Barom i idemo..On hoce da pravimo kokice i igramo riziko u 3 nocu radimo to, ili resimo popodne da sednemo u bus i odemo u Suboticu...Ako sam sebe zanimas i ispunjavas sebi zelje bar jednom nedeljno spontano bez nekog planiranja a da oboje delite ta zadovoljstva, stvarate uspomene, teme za razgovor, i jos ako imas razumevanja za druge cak i ako ti nije uvek sve po volji bice ti lepo...
    Ali vazno je naci osobu koja ce te pokretati i koju ces ti umeti da ispunis...

SITNICU SU VEEEELIKE STVARI,

mi skoro svaki dan idemo u setnju da bi pricali...
    kuvamo zajedno sa prijateljima nova egzoticna jela i smejemo se kad nam ne uspe...
    idemo u grad na koktel i kokice, u bioskop, u neki novi grad,
    vidjamo se sa svojim prijateljima odvojeno,
    ako ga ja namolim da idemo na pecanje onda ja moram da mu se oduzim njegovim omiljenim jelom,
    kupi mi cvece kad dodje ujutru sa posla...sirimo ves zajedno ko ce brze i vise...
    Mrzim kucne poslove i monotoniju, ali on se uvek trudi da to izbegnemo, a ja se ucim da postupam isto...

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Moja prosla veza je posle nekog vremena bila monotona. Ne verujem da je moglo da se zakrpi, previse smo razliciti i ne volimo iste stvari koje bi mozda mogle da razbiju tu monotoniju.
    Sada sam savrseno srecna.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ako mislis da veza zauvijek moze da bude svjeza i zanimljiva, a da ti nista ne ulazes u nju, onda se grdno varas...
    Pronadjite zajednicka interesovanja, radite stvari koje vas raduju... Ako ne znate koje su to stvari, otkrijete ih zajedno...

Zainteresovan član AllPacino (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

yebo te zivot...to je uvek bio moj problem...u vezama...za prvih petnaestak dana...pa cak i za mesec...dana veze .....sve mi je super...nema dosade...uvek se nesto dogadja...sve uglavnom ubrzano....dinamicno...e sto prodje taj drugi mesec veze...ja vise pojma nemam kako da se ponasam....vec pocinje da me ubija dosada....opterecuje me misao da se sve to oduzilo....vise ne znam ni sta da radim...ni kako da se ponasam...sve mi nekako dobija ne ozbiljnosti.....pa se prestravim....ne mogu da spavam po noci....sve sanjam sebe kako sam se ozenio....yebo te zivot....i moram da raskinem...to je jace od mene....a tek kad zamislim kako je onima sto su u vezi po godinu dana...da se najezis....pa jos kad ti devojka kao kroz salu pomene nesto o zajednickoj buducnosti...kuku....beziiiiiii....

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ako mislis da samo djevojke pominju zajednicku buducnost, grdno se varas...
    Rade to i muskarci... Jos kako...

Zainteresovan član =Darkman= (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio zelenooka
    Banchi,
    majstore, bravo!!
    Pa, posle ovoga i nema puno toga da se doda...
    Tacno tako, svaka cast!
    Svi zivimo u blatu, ali neki od nas gledaju u zvezde...

Zainteresovan član banchi (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio chokolada
    Moja prosla veza je posle nekog vremena bila monotona. Ne verujem da je moglo da se zakrpi, previse smo razliciti i ne volimo iste stvari koje bi mozda mogle da razbiju tu monotoniju.
    Sada sam savrseno srecna.
    To je obicno posledica "maske"... Ako na sebe stavim masku mirnog, a energican sam, za mene ce da se "zalepi" neko "miran" i eto nikakve veze... Ili ako zbog nje lazem da volim "shoping", zbog te maske ce stalno ocekivati da zajedno kupujemo, pricace samo o tim stvarima... i eto propasti!... Za razliku od fizike (n.pr.), u ljubavi se suprotnosti ne slazu (mogu da budu privlacne na kratko, ali na duze...)

Ne valja ni "maska zrelosti"... Mnogi zamisljaju da biti zreo znaci biti namrsten (a ne odgovoran...), pa iz sve snage se trude da ubiju ono dete u sebi, koje ih tera da se igraju! Kad prestane igra, obicno prestane i zivot... Nema vise zadovoljstva ni u cemu pa ni u vezi...

Ima jos...

Izvinjavam se ako sam bio mnogo ozbiljan, ali trazeni su ozbiljni komentari, a ne neozbiljna cimanja... Sem toga, sa ljubavi se nije lepo saliti... mnogo boli... ako je to bila uopste ljubav, a ne obicna seksualna ustreptalost...
    "...bolje je biti tisucu godina milijunas, nego jedan dan siromah!" - GRUNF

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Reputaciona moć
    49

Mnogo "Ne" i "Ne budali" u predhodnom zivotu kompletno su me obeshrabrili. Mozda bi se ovaj sada i igrao necega ali ja ne smem ni da pitam. A svasta mi pada na pamet. Da ne gresim dusu, igramo se ponekad, ali ne dovoljno cesto. Ono malo zajednickog vremena poklonjeno TV programu. Bas bedak. Volela bih da mi cita neku knjigu. Obozavam da slusam njegov glas. Mozda mu to veceras i kazem. Ako ne dodje mnogo nervozan sa posla.

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Da bi monotonija u vezi bila manja treba igrati karaoke.

A u braku ja bi naterao svoju zenu da hoda s golim sisama po stanu i smanji monotoniju.
    Piti da, delat ne.

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Citat Original postavio one4me
    Mnogo "Ne" i "Ne budali" u predhodnom zivotu kompletno su me obeshrabrili. Mozda bi se ovaj sada i igrao necega ali ja ne smem ni da pitam. A svasta mi pada na pamet. Da ne gresim dusu, igramo se ponekad, ali ne dovoljno cesto. Ono malo zajednickog vremena poklonjeno TV programu. Bas bedak. Volela bih da mi cita neku knjigu. Obozavam da slusam njegov glas. Mozda mu to veceras i kazem. Ako ne dodje mnogo nervozan sa posla.
    U, je...

Domaćin xiaoyu (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio one4me
    Nemoj nikad da sputavas sebe, ako ti se igra - igraj se. Nemoj sebe da izgubis u vezi.Imala sam slicno iskustvo.
    suus cuique mos - svako ima svoj način

Početnik
    Učlanjen
    07.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Mozda je problem u razlicitoj zauzetosti (da li ti radis, da li on radi...i koliko dugo u toku dana), retkom vidjanju, gubitku interesovanja.
    Svejedno sta je u pitanju treba da popricas sa njim....

Slične teme

1. Seks, droge, alkohol i monotonija zivota
    Autor gospodjica14 u forumu Psihologija
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 06.03.2009., 14:55
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.10.2008., 15:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku