Sta mislite moze li ovo da zazivi?

loop:
Mozda nije fer ovako postavljati temu, pa mi je Hacker zakljuca ali necu se ljutiti.

Naime hteo sam da cujem misljenje ljudi koji dolaze na ovaj forum da li misle da ovakav jedan portal moze da zazivi, i da li bi se neko ukljucio u njegov rad.

www.zodumil.net/upload/

Hvala na odgovorima :)

Odlična ideja. Dakako da već postoje slični sajtovi na netu, ali bi ovo bio jedan od prvih (ili baš prvi) na Balkanu... Da li je ovo import favoritesa za članove? Trebalo bi da malo istražiš kako uvesti i bookmarkse Firefoxa, odnosno hotspots (jel' se tako beše zove) Opere... Onda će imati malo više smisla. Ja sam uvek imao ideju da napravim nešto slično. Tako da, kad bi ovo zaživelo (ili pre, ako si ozbiljan sa time), uključio bih se u realizaciju..
 
Na eto nisam hteo da postavljam link dok ga skroz ne uradim, ali opet mi je nesto promaklo.
Ali ne moze ipak sve jedan covek sam.
Ovo sa importom bookmarksa je dobra ideja provericu to.
Za Operu sigurno moze posto ona svoj bookmarks moze da exportuje u xml.
pozz
 
Dobro to je namerno tako uradjeno jer cu tek da kupim domen i hosting za taj sajt.
Kad bih postavio ovu temu a da sve ono radi onda bih svesno prekrsio pravilo ovog foruma.
Uostalom nema potrebe da se iko registruje samo da kaze sta misli o tome ima li perspektivu i sl.
 
Ovako :
Ti Ovaj sistem nisi pisao !!! ( verovatno ) -> Nebitno !!
Da bi poceo da se bavis necim sto mislis da zazivi nemoj da letis unaped dok sve ne proveris i ne sredis kako treba!!!!

Znaci na ovome sajtu imas na minimum 5 ( koloikosam ja nasao) mesta propusta( BUGova) u KOD-U !!!!!!!
Znaci sve sa jednim linkom u bazi i jos nisam regostrovan!!! Isto tako nisam gledao kod samo sam proveravao preko adrese onako nasumice gde sam mislio da postoji BUG itd !!!! I na svakom mesto POSTOJI !!!!

ZNACI OVA SKRPITA MORA DA SE SREDI !!!!!!

Hehe da mi je kod od te scripte tek sta bi onda sve pronasao kad sam ovako napamet ... hehe!!!

Eto toliko od mene!!!!!

Pozzzzzzzz
 
Ovo je placena verzija i jeste pomalo busna, ali nisam znao da je toliko busna.
Primetio sam i ja par bugova, ali u sustini sljaka.
A opet znam toliko da bih ispravio te bugove, samo bi mi trebao ukazati gde su.
Hajde lebati ako nije problem reci za tih pet da ih ispravim.
 
loop:
Ovo je placena verzija i jeste pomalo busna, ali nisam znao da je toliko busna.
Primetio sam i ja par bugova, ali u sustini sljaka.
A opet znam toliko da bih ispravio te bugove, samo bi mi trebao ukazati gde su.
Hajde lebati ako nije problem reci za tih pet da ih ispravim.

OK

lib/category.class.php on line 695 ( Losa zamena preg_replace(): )
+ Jos lose provere oko linije 695

link.class.php on line 374 //

detail.php on line 104

Ocenjivanje linkova
 
2Sale
Veruij mi da sam pogledao taj kod ali nema nista nepravilno tamo :?
Otkud tebi ta saznanja za bash te linije?

A i ocenjivanje radi odlicno.
Zezaju me ovi linkovi, boje i na rollover nikako da provalim gde se to namesta :mad:

2absonic
Da ima slicnih, gde je samo spisak linkova ali nema nigde ovakav isti da svako moze da postane urednik i da organizuje bookmarks.
 
LOOP - Veruj mi da je bas ta linijua u pitanju sto sam ti dao!!!, na prvi pogled u kodu je sve OK znci nema greske. ali kod je bugovit, zato sto ne proverava dobro sta je korisnik uneo u http://

Tacno u liniji kojoj sam ti rekao!!!

Vidim da si uradio ReWrite ( ali dzaba i to kad opet ko zna taj zna hehe) !!
Evo saljem ti na PP da vidis!!!
 

Back
Top