A el sam se zae.bo???

ljubota

Poznat
Poruka
9.854
Odoh ti ja juče u jedan grad na trulom zapadu...
Keša ima kolko oćeš,pa reko aj da se otvorim za navigaciju...
Neam ja pojma o tome,al znam da se metne na šoferku sa unutrašnje strane i da sija i govori kud da ideš.Što bi rekla moja pokojna baba Sofija;ti televizori su čudo!!!
I dojdem ja tako u gajbu na tom trulom zapadu i počmem da kucam,a ono gradova,sela,državaaaa,ma kolko ti srce ište!
Ukucam ja Donju Lupljanicu u Bosni,a ono sivilo,ukucam ja Neradin u Sremu,opet sivilo...Probam sa Rivicom,sivilo,aj reko ukucaću grad neki velki, pa će da bidne,
ukucam ja Irig,opet sivilo...Jaooo...Pa piše na njoj Garmin Nuvi 2547,piše i doživotna nadogradnja mapa,al za centralnu evropu...Ma treba meni,Italija,Austrija i ta sela,al važnija mi Srbija,šta ču kad jednoč krenem kući?Kako da se vrnem???Gde da skinem Srbiju i kako da je ubacim?Možel se to???
Jbt,pa ja mislio stisneš dugme,upališ taj mali televizor,kresneš avto i ideee...Ma idem u tri lepe...
Aj pomozte dobri ljudi a možete i vi kamijondžije,i ovako imate vremena napretek...
 
di se kupuje Garmin za navigaciju po Neradinu i Lupljanici?!? :lol:

pitaš babe za direkcije, one što sedu na klupicama ispred kapije i gledaju koji lola prolazi putOm

Alo bre Sizife,opet mudruješ,a kako da pitam babe za pravac,ako kiša pada???Ta neće valjda sedeti na mokroj klupi,em će ozebsti,em će i šuljeve pokupiti...
Ta to uopšte nije pouzdano rešenje...
 

Back
Top