Muskarci i njihovi kompleksi

vracar

Zainteresovan član
Poruka
248
Nikada mi nije bilo jasno zasto neki muskarci pri upoznavanju vole da se pretstavljaju lazno.
Npr. upoznam frajera,svidi mi,kaze kako radi u nekoj jakoj firmi sa kompjuterima,pa se ispostavi da je taksista.Nemam nista protiv taksista,ali takva laz ne moze da se sakrije.
Jedan se pretstavlja kao doktor,a nije.
Mislim,cemu to?
 
vracar:
Nikada mi nije bilo jasno zasto neki muskarci pri upoznavanju vole da se pretstavljaju lazno.
Npr. upoznam frajera,svidi mi,kaze kako radi u nekoj jakoj firmi sa kompjuterima,pa se ispostavi da je taksista.Nemam nista protiv taksista,ali takva laz ne moze da se sakrije.
Jedan se pretstavlja kao doktor,a nije.
Mislim,cemu to?
nemoj samo takvima da kazes da lazu...odmah dobijaju srcani napad...provereno...jar to lazno predstavljanje nije nimalo bezazleno...postoji dakle poremecaj licnosti i on sam je ubedjen da je to sto je rekao...Dobro da ne preterujem, ima i nekih koji hoce da se nasale ali definitivno mislim da je tonesto u psihi i brisi sto pre...nadji coveka koji ce kad kaze da je taksista to i biti...
 
Shta je toliko toliki big deal? Zene trpaju sudjere u brus da bi fingirale (prvi put u zivotu koristim ovu rech; skidam djanu :mrgreen: ) vece sise, ruzh za vece usne, shtikle za duzhe noge, puder za manje podochnjake...
Shta mushkarcu preostaje nego da se predstavi kao intergalakticki kamiondzija?
 
Upoznajem ih na poslu,po kaficima,na fitnesu.Npr. pocela sam da se dopisujem sa nekim tipom preko foruma.To dopisivanje je bilo bas cesto i nekako se dogovorimo da se upoznamo.
Zvuci neverovatno,ali taj tip je moj komsija,koji zivi dva ulaza do mene.
Ozenjen covek,troje dece.
Mislim da je on znao sa kim se dopisuje jer sam i rekla gde radim,ali ja pojma nisam imala.
 
vracar:
Nikada mi nije bilo jasno zasto neki muskarci pri upoznavanju vole da se pretstavljaju lazno.
Npr. upoznam frajera,svidi mi,kaze kako radi u nekoj jakoj firmi sa kompjuterima,pa se ispostavi da je taksista.Nemam nista protiv taksista,ali takva laz ne moze da se sakrije.
Jedan se pretstavlja kao doktor,a nije.
Mislim,cemu to?

Nemoj da se lažno predstavljaš kao Bazarovo lice godine za '87 godinu...

Kompjuteraši se prepoznaju po tome što nose flanelske karirane košulje. Mislim, to i 'tice znaju...
Moj poznanik, taxita, ide redovno na plivanje, a ove godine je vodio devojku na letovanje u Sharm..pa ti vidi
 
vracar:
Upoznajem ih na poslu,po kaficima,na fitnesu.Npr. pocela sam da se dopisujem sa nekim tipom preko foruma.To dopisivanje je bilo bas cesto i nekako se dogovorimo da se upoznamo.
Zvuci neverovatno,ali taj tip je moj komsija,koji zivi dva ulaza do mene.
Ozenjen covek,troje dece.
Mislim da je on znao sa kim se dopisuje jer sam i rekla gde radim,ali ja pojma nisam imala.
Ko, ko, ko jeeeeee taj :mrgreen::shock: :razz:
 
ma razumem ja one pacenike.......ispricali bi kako su bili sa slobom na veceri, samo da im riba da sto pre.....
opet na kapiram ribe koje gutaju takve lazi, iako je vise nego ocigledno da su to lazi.....ko sto rece HeBe npr> zna se da kompjuterasi nose karirane kosulje i imaju cudan smisao za humor itd.....
 
andjeli nek se odmore
a u nebeske ponore
mi cemo skupa padatai znati
otvori sirom prozoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ti si ta koju sanjam
ja sam taj kojeg oduvjek znas
vise nemamo zelja
jer jer sad volimo do beskrajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
vracar:
Nikada mi nije bilo jasno zasto neki muskarci pri upoznavanju vole da se pretstavljaju lazno.
Npr. upoznam frajera,svidi mi,kaze kako radi u nekoj jakoj firmi sa kompjuterima,pa se ispostavi da je taksista.Nemam nista protiv taksista,ali takva laz ne moze da se sakrije.
Jedan se pretstavlja kao doktor,a nije.
Mislim,cemu to?

Mozda im delujes kao debil koji ce da proguta pricu.
 

Back
Top