problem oko muflona

Srejic Goran

Početnik
Poruka
1
da budem iskren nov sam na forumu i neznam kako ovo funkcionise. imam problem sa muflonom to jest gde na koji sajt da stavim oglas da prodajem muflona ... dva puta sam stavljao oglas na kupujem prodajem i dva puta su mi brisali oglas i blokirali me verovatno misleci da je laz... u principu ja stvarno imam muflone i jelene lopatare ali kad sam resio da stavimmuflona na net i prodam ga nemam gde nemam na koji sajt sa oglasima to da uradim...
 
U pravilima većine oglasnika je zapisano, a vi se saglasili sa pravilnikom, da je zabranjeno oglašavati pojedine kategorije.

Tako recimo ne možete postaviti oglas za prodaju pojedinih kategorija, zaštićenih vrsta divljači, narkotika,puškomitraljeza ili minobacača i slično.
Divljač verovatno spada u kategoriju takvih oglasa.
Možda biste trebali da u tekstu oglasa navedete da je muflon poreklom iz nekog zoo vrta kako bi sajtovi na kojima ste objavili oglas imali jasniju sliku.
Znam da ima dosta oglasa u kojima se bez problema prodaju divlje svinje na primer .
 
Pokušaj na limundo.com ili kupindo.com (to su dve varijante istog sajta).
Imaš čitav niz sajtova sa oglasima. Ukucaj u Gugl "oglasi prodaja" i naći ćeš more sajtova.
Naravno, prodaja mora biti zakonom dozvoljena! Navedi da imaš dokaz o tome.
 
Члан 22 Закона о ловству (Сл. гласник РС, 18/2010) јасно каже у Ставу 3 и 4 да је забрањено заробљавање и држање дивљачи, осим ако није регистрована фарма дивљачи или у случају елементарних непогода, док исте не прођу.
Моје питање је да ли имате регистровану фарму дивљачи или кршите Закон? Ако немате регистровану фирму, могуће да због кршења Закона бришу оглас.
 

Back
Top