Zdravlje, bolesti i humor. Tema za mentalnu higijenu ljudi :D

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.401
Antistres humor tema
Humor. Nesto sto nam moze poboljsati kvalitet zivota, bar u nekom %. Sigurno ga nece pokvariti. Jedino ukoliko imate trenutnu maniju. :mrgreen:
Na ovom veoma ozbiljnom i tmurnom podforumu gde dolazi puno uplasenih, usplahirenih i bolesnih ljudi, mislim da je ovakva tema zaista potrebna.


Pa da krenem:

12109126_1015717681783306_4049087499345360468_n.jpg




Kacite sve sto ima veze sa humorom i zdravljem, bolestima i ostalo sto vas asocira na to, kako bismo se malo opustili i razvedrili na ovako ozbiljnom i za neke "strasnom" podforumu koji inace govori o onome sto niko ne zeli ni sebi a ni drugima - o bolestima. ;)
 
Jedni ga ismevaju, drugi se kunu u njegov pristup, znanje, visprenosti na poslu u praksi i strucnosti.
Neke kolege se stide njega i kazu da bruka struku, drugi pak isticu da se znaju sa njim i da je covek legenda, da je u pravu za sve sto kaze, samo kaze na malo drugaciji nacin, zivopisno i za obicnog coveka - razumljivo, narodskim jezikom, bez sujete, bez glumatanja.

Treci komentarisu njegov izgled i govore da prica nebuloze, da zivi kao ludak, cetvrti isticu da on zeli da animira ljude i da vodi pravilan zdrav nacin zivota, nesto sto stalno zameramo tim lekarima da ne rade, da ne upraznjavaju, a onda licemerno nama to sve savetuju, pa nas jos i kritikuju kada to ne radimo. Haha. A mi - "A sto ti to ne radis, a jos si doktor" - cesta recenica. :hahaha::rotf:


Jedno je sigurno. Kakav god daje, ovaj covek je animirao publiku zaista. Skrenuo paznju na zdrav zivot, vezbanje, sport, uravnotezeno konzumiranje hrane, i za kraj sve to potkrepio svojim primerom, a ne prica nam to hipoteticki samo dok trese cigaretu u pepeljaru a posle 10 minuta ce imati pauzu pa ce se nazdrati bureka i pilecih krilaca isprzenih na ulju. :mrgreen:

Pogledajte klip pa prosudite sami i popravite raspolozenje dok ga slusate. :ok:


- - - - - - - - - -

P.s.....a da, zaboravio sam i najzanimljiviji deo a on je:

a vi lepotice kako te? :hahaha::rotf::rotf::rotf:

U svakom slucaju, pozitiva :super:
 
Jedni ga ismevaju, drugi se kunu u njegov pristup, znanje, visprenosti na poslu u praksi i strucnosti.
Neke kolege se stide njega i kazu da bruka struku, drugi pak isticu da se znaju sa njim i da je covek legenda, da je u pravu za sve sto kaze, samo kaze na malo drugaciji nacin, zivopisno i za obicnog coveka - razumljivo, narodskim jezikom, bez sujete, bez glumatanja.

Treci komentarisu njegov izgled i govore da prica nebuloze, da zivi kao ludak, cetvrti isticu da on zeli da animira ljude i da vodi pravilan zdrav nacin zivota, nesto sto stalno zameramo tim lekarima da ne rade, da ne upraznjavaju, a onda licemerno nama to sve savetuju, pa nas jos i kritikuju kada to ne radimo. Haha. A mi - "A sto ti to ne radis, a jos si doktor" - cesta recenica. :hahaha::rotf:


Jedno je sigurno. Kakav god daje, ovaj covek je animirao publiku zaista. Skrenuo paznju na zdrav zivot, vezbanje, sport, uravnotezeno konzumiranje hrane, i za kraj sve to potkrepio svojim primerom, a ne prica nam to hipoteticki samo dok trese cigaretu u pepeljaru a posle 10 minuta ce imati pauzu pa ce se nazdrati bureka i pilecih krilaca isprzenih na ulju. :mrgreen:

Pogledajte klip pa prosudite sami i popravite raspolozenje dok ga slusate. :ok:


- - - - - - - - - -

P.s.....a da, zaboravio sam i najzanimljiviji deo a on je:

a vi lepotice kako te? :hahaha::rotf::rotf::rotf:

U svakom slucaju, pozitiva :super:

Odgledao sam doktora.
Pažljivo.
Moj utisak je da ima znanje, ali je po malo šizoidan !

On i ja bi se najbolje osećali u kafani "Kod Race" u Boleču.
Uz pesmu "Imam brata, oba ratujemo....!"
 
Kako da nije malo shizoidan kada jede jednujabuku dnevno.....Ja bih umro da tako radim ahhahahaha.


:rotf::rotf::rotf:

I jos sa takvom ishranom trci maratone.... Kako li mu mozak radi, odakle secer za mozak? :dontunderstand:

Mozda covek radi na perpetum mobile. :eek::think:

Suši se na prirodan, zdrav način !
Na promaji, k'o fasadna paprika u Leskovcu...

Pojede jabuku, onda trči da spase onog pod astalom,
bez svesti, ali sa "batkom" zu ruci...!
 
Ima tu jos dobrih fora,poput one kad vidi koliko zderu na slavi,prvo u 3 pa u 6 pa u 9..Ili kad je rekao u vezi prezderavanja ljudi," nijenam tesko da radimo nego mi zao njih kad ih vidim" hahaha...joj umirem,morao sam opet da odgledam...a nista bez ove blago telece face..

P.S.Ljudi zgrceni idu ulicama,siba ih vetar...!!!Kao kad pises sastav iz srpskog i opisujes prirodu...:zcepanje:
 
Poslednja izmena:

Back
Top