prorocica VAVA

Ja nisam imala susreta sa ljudima koji nesto proricu,i iskreno receno nesto i ne verujem u to.
Doduse imala sam priliku da mi astrolog tumaci natalnu kartu i tu sam se osecala kao gola koliko je covek stvari ne mogu reci pogodio jer je prica bila takva kao da me zna ceo moj zivot,zato mislim da nije u pitanju pogadjanje.Elem ono sto je rekao za buducnost se polako ostvaruje.Mislim da to ipak ne utice previse na moj svakodnevni zivot,nisam opterecena time sto mi je rekao vec zivim normalno.Ponekad kad mi je tesko ohrabrim se onim lepim stvarima koje mi je rekao i zivot ide dalje.
 
dr:
Ja nisam imala susreta sa ljudima koji nesto proricu,i iskreno receno nesto i ne verujem u to.
Doduse imala sam priliku da mi astrolog tumaci natalnu kartu i tu sam se osecala kao gola koliko je covek stvari ne mogu reci pogodio jer je prica bila takva kao da me zna ceo moj zivot,zato mislim da nije u pitanju pogadjanje.Elem ono sto je rekao za buducnost se polako ostvaruje.Mislim da to ipak ne utice previse na moj svakodnevni zivot,nisam opterecena time sto mi je rekao vec zivim normalno.Ponekad kad mi je tesko ohrabrim se onim lepim stvarima koje mi je rekao i zivot ide dalje.

uu koji je to astrolog.
 
ne znam za vavu, ali sto se tice astrologije tu sam za +- 7 dana.
ali karte, hiromantija, soljica kafe, i prizivanje duhova e tu sam imao takvih iskustava (sticajem okolnosti) i na sve zaboravim ali se posle zavrsene radnje setim svega sta mi je bilo receno.
 
Meni se desilo nešto neobično, vezano za takve stvari.
Pre desetak godina dečko kojeg nisam poznavala, rekao mi je neke stvari koje me očekuju u budućnosti. I desilo se. Nije u pitanju podsvest. Nisam radila na tome da se to i desi. Jednostavno se desilo. Ali tu nije kraj. Pre nekog vremena, jedna moja rođaka je išla kod nekog čoveka, koji je navodno vidovit. Na skoro identičan način na koji sam čula onu priču pre desetak godina, ovaj put sam čula od te moje rođake ono što joj je za mene rekao čovek kod kojeg je išla. Ja sam se sledila. Ona nije imala pojma da sam ja to već čula.
Ne znam da li verujem ili ne. Ne razmišljam o tome. To je samo moje iskustvo, pa ga podelih sa vama.
 
ja sam imao 2 razgovora sa njom .rekao sam joj samo ime a ona je kao iz topa rekla sta studiram , da cu izgubiti nekoliko godina na faxu ,uzu oblast kojom cu se baviti ,podsetila me na saopbraCAJNU NESRECU ...... sve u svemu ponekad mi je krivo sto sam se cuo (zbog faxa) da nisam mozda ja podsvesno preuyzeo ono sto je ona rekla.....
 
Cula sam kontradiktorne price za tu zenu.Neki su govorili da pogadja, drugi da nema veze sa zivotom. Licno sam jako protiv toga, mislim da smo stvoreni kao slobodna bica i pre verujem u zakon setve i zetve - sta posejes to pozanjes!U predodredjenje ne verujem i mislim da bi to bilo strasno i nepravedno! Zasto sebe opterecivati besmisleno i traziti odgovor od drugih (koji je cesto lazan)i sugerisati nesto sto uopste i najverovatnije i nije tvoj izbor vec savet tamo nekog vidovnjaka ili astrologa....Verujem samo u Boga i svoje srce....
 
gosca:
Pa dobro, da li ima nekoga kome je bas Vava "zavirila" U BUDUCNOST I KAKVA SU ISKUSTVA?


Bas me zanima sta se s anjom desava nigde s ene pojavljuje vec godinama?



Moja mama je imala slucajan susret sa njom (kod frizera) pre vise od 15 godina. Sve joj je maltene pogodila. Rekla joj je tacne informacije vezane za porodicu, za mene. Cak je meni predvidela kakav ce mi biti zavrsetak karijere, navodno neka umetnost .
Videcemo, obavesticu te...
 
Ona je u Beogradu, saradjivala je godinama sa casopisom Oko koji izlazi u dijaspori,a sada je prestao da izlazi.Cinjenica je da ta zena ponekad zaista ( u trenutku nadahnuca, ne znam kako da to nazovem) "vidi" .Trebalo bi da se neki psihijatar pozabavi njenim slucajem.Ipak, ona cesto vidi beznacajne detalje, a krupne stvari ili previdi ili frapantno gresi.Ona ne naplacuje usluge.
 
Van Goga:
Cula sam kontradiktorne price za tu zenu.Neki su govorili da pogadja, drugi da nema veze sa zivotom. Licno sam jako protiv toga, mislim da smo stvoreni kao slobodna bica i pre verujem u zakon setve i zetve - sta posejes to pozanjes!U predodredjenje ne verujem i mislim da bi to bilo strasno i nepravedno! Zasto sebe opterecivati besmisleno i traziti odgovor od drugih (koji je cesto lazan)i sugerisati nesto sto uopste i najverovatnije i nije tvoj izbor vec savet tamo nekog vidovnjaka ili astrologa....Verujem samo u Boga i svoje srce....
Da, mozda je bilo bolje da ti nista nije govorila kad vec nije mogla da pomogne.Ona nije svesna kolika je njena odgovornost, tako da zaista treba da bude obazriva.Volela bih da i ona ovo procita.Naravno nju izdvajam iz gomile jer ona je stvarno vidovita.
 
moja mama je tamo krajem osamdesetih izvucena na nekoj nagradnoj igri rucak sa Vavom... I rekla joj Vava da ce dobiti stan nma jesen, tata ce promeniti posao... bla bla... Nista joj nije pogodila... stan nismo dobili ni evo petnaest godina kasnije... toliko!
 
Posto je moj zivot postao potpuni promasaj zahvaljujuci njenim prorocanstvima ja joj samo zelim da joj se u nastupajucim godinama vrati ono sto je uradila.Velika popularnost koju je imala ucinila je da veoma utice na neke od nas koji su imali tu "srecu" da komuniciraju sa njom.Nekima od nas zivot je otisao potpuno pogresnim kolosekom zahvaljujuci njenim sugestijama (nemam bolju rec).Uradila je ono na sta nikako nije imala pravo a u tome su joj pomogli pre svega drzavni mediji.
 

Back
Top