onostrano

Imala sam nekoliko situacija ali cu opisati samo jednu. 1985. u avgustu, padnem u komu.Prvo cega se secam je bolnicka soba sa tri kreveta. Moje telo lezi do prozora prikljuceno na razne aparate, sunce upeklo i muva mi ide preko lica.Dve bolesnice u preostalim krevetima razgovaraju i cujem da je jedna iz Umcara. Ja lebdim na plafonu kao poveca kap OHO-lepka i vicem da navuku zavesu i oteraju mi muvu sa lica ali me niko ne cuje. Promukla sam sirota, cujem svaku rec a one mene ne. Znala sam da muva ne mili po licu zivog coveka. Secam se jedna od njih je bila tamnoputa. U tom mom dranju, cujem da se otvaraju vrata bol. sobe. Okrenem se,(ja, kap OHO-lepka)i ugledam mamu kako ide prema krevetu gde lezi moje telo. Prepala sam se kao kada sam bila mala; obujem njene cipele na stikle kad ona ode do radnje a ona se iznenada vrati.Stavila mi je ruke na lice a ja sam joj rekla : Sada si mi spasla zivot![/b]
 
da....tj...meditirala sam i meditirala na sve moguce nachine kao budala dve godine ali uzaludno....i konacno pre mesec dana saznala sam za jednu jaku meditaciju i isprobala je i desilo mi se......neznam shta....jednostavno sam dozivela sve sve sve za 2 minuta....
i onda me je decko dotakao i sve se prekinulo kao da nije ni postojalo....
i sada chesto radim to.....
jako je dobro...
onda astralna projekcija......
i to sam dozivela.....al sam chitala da je to samo halucinacija i sada neznam da li da je kontam kao paranormalnu pojavu......
 
Lost_soul:
da....tj...meditirala sam i meditirala na sve moguce nachine kao budala dve godine ali uzaludno....i konacno pre mesec dana saznala sam za jednu jaku meditaciju i isprobala je i desilo mi se......neznam shta....jednostavno sam dozivela sve sve sve za 2 minuta....
i onda me je decko dotakao i sve se prekinulo kao da nije ni postojalo....
i sada chesto radim to.....
jako je dobro...
onda astralna projekcija......
i to sam dozivela.....al sam chitala da je to samo halucinacija i sada neznam da li da je kontam kao paranormalnu pojavu......
Jesi li primetila koincidenciju između prekida astralne projekcije i prestanka dejstva tabletica :?:
 
Coyot:
Lost_soul:
da....tj...meditirala sam i meditirala na sve moguce nachine kao budala dve godine ali uzaludno....i konacno pre mesec dana saznala sam za jednu jaku meditaciju i isprobala je i desilo mi se......neznam shta....jednostavno sam dozivela sve sve sve za 2 minuta....
i onda me je decko dotakao i sve se prekinulo kao da nije ni postojalo....
i sada chesto radim to.....
jako je dobro...
onda astralna projekcija......
i to sam dozivela.....al sam chitala da je to samo halucinacija i sada neznam da li da je kontam kao paranormalnu pojavu......
Jesi li primetila koincidenciju između prekida astralne projekcije i prestanka dejstva tabletica :?:
o da....haha....ma daj bre...kakve tabletice...weed rulezzz...
:)
nina
P.S. znash li uopshte sta je astralna projekcija
 
Lost_soul:
da....tj...meditirala sam i meditirala na sve moguce nachine kao budala dve godine ali uzaludno....i konacno pre mesec dana saznala sam za jednu jaku meditaciju i isprobala je i desilo mi se......neznam shta....jednostavno sam dozivela sve sve sve za 2 minuta....
i onda me je decko dotakao i sve se prekinulo kao da nije ni postojalo....
i sada chesto radim to.....
jako je dobro...
onda astralna projekcija......
i to sam dozivela.....al sam chitala da je to samo halucinacija i sada neznam da li da je kontam kao paranormalnu pojavu......

st aje Sve sve kod meditacije...
kako primenjujesh astralnu projekciju i kakav je to trip i tako malo o tome?
 
Lost_soul:
da....tj...meditirala sam i meditirala na sve moguce nachine kao budala dve godine ali uzaludno....i konacno pre mesec dana saznala sam za jednu jaku meditaciju i isprobala je i desilo mi se

Zamolila bij te da mi opišeš tu meditaciju.
Sama sam praktikovala Tm, malo gayatry...
unapred hvala
 

Back
Top