Gore - dole, levo - desno

marlon:
Ma ***** bi se on mrsio, ja kao soko u vazduhu vidim svaku pichecu dlaku na zemlji, pa se samo sjurim na zjakana i ode on sa kerom odjebaus na pisanje momentalno :lol:


Evo ti predlog pa brisimo na spavanje. Kad joj pruzas oral, probaj lagano da stimuliras klitoris sisanjem, svakako uz dobar rad jezikom. Prste biraj gde ces staviti, samo ih nemoj ostaviti besposlene. Ako urodi plodom, placas pice kad dodjem (mimo one vecere, haha). Slatke snove ti zelim, Maki.
 
migud:
Evo ti predlog pa brisimo na spavanje. Kad joj pruzas oral, probaj lagano da stimuliras klitoris sisanjem, svakako uz dobar rad jezikom. Prste biraj gde ces staviti, samo ih nemoj ostaviti besposlene. Ako urodi plodom, placas pice kad dodjem (mimo one vecere, haha). Slatke snove ti zelim, Maki.

E do moga migud, ajd uci me jos predskolskom programu. :lol:
 
marlon:
Sa ovim moderatorom nema zezanja. Imam iskustvo. Odma ako zucnem nesto sto ne smem dobijam po pichci. :lol: Zato cutim. Jedino ako dodje Poglavica , mozda dajemo dimne signale pa ko shvati, shvati :lol:


Evo da stanem u tvoju odbranu: Razglabalo nas par cura o masturbiranju... Sve u svemu, nasle smo se na ovoj kruznoj putanji ( s tim sto ja volim ponekad levo-desno ), samo je jedna rekla da uvek masturbira gore-dole. I svakako tus varijanta, kao best of the best.
 
migud:
Evo da stanem u tvoju odbranu: Razglabalo nas par cura o masturbiranju... Sve u svemu, nasle smo se na ovoj kruznoj putanji ( s tim sto ja volim ponekad levo-desno ), samo je jedna rekla da uvek masturbira gore-dole. I svakako tus varijanta, kao best of the best.

Kad rece migud kruzna putanja...setih se starog vica:
Dosla zena kod ginekologa i on poce pregled, kad mu zazvoni telefon. Jednom rukom drzi slusalicu, druga mu u pacijentkinji a razgovor tece otprilike ovako uz rad drugom rukom:
" Koja ulica,a...ides pravo...pa skrenes desno...pa opet pravo...pa prva levo...i onda napravis krug oko Slavije."
Na to ce pacijentkinja u transu sa stola sa ocima velikim kao da su dinje:
" Doktoreeee, jos jedan krug oko Slavijeeee..." :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top