Зашто се нико не буни.

S

simeon.

Gost
Ко каже да се нико осим мене не буни? Па сигурно их има, али бивају уклоњени, па тако увек изгледа да се буну неки “изузетак”, док и он не буде искорењен. Тако је створен форум добрих модератора и лоших “бинџија-изузетака”. Ево, кладим се да ће и ова тема бити избрисана, иако се у њој не вређа нико, по никаквој основи, осим сујете модератора.
 
Па јесте инкогнито задовољно трља руке, јер је код њега гумица. Онда кад прича крене како се њему не свиђа, бриши, ха,ха,ха,...бриши,ха,ха,ха,...
А за неупућене укратко. Сасвим из десетих разлога сам се пријавио на форум. Имао сам проблем са затварањем Екцела па сам преко форума потражио помоћ. Уместо правог одговора(част изузецима-Милош Врбас) следиле су Лекине "досетке". Када сам одговорио Леки и то прилично уздржано,следила је цензура. Онда сам ја отворио тему "Цензура бато" и не баш у нарочито оштром тону критиковао модераторе. Рекао бих да је био и прилично неозбиљан, што се може проверити прегледом теме. Онда су уследили све арогантноји, а богами и увредљивији одговори. Одговорао сам на то, увек за октаву нижим тоном. Међутим, г.модераторима и њиховим компањеросима(или хомонимима)у тој дискусији су, као крунски аргумент,послужиле су маказе. Нека искрено кажу ко је почео паметовати(да не кажем исмевати), а потом и користити, не баш коректне, изразе.
Ово сам написао да они који су касније почели пратити тему знају да и није све баш тако како на први поглед изгледа.
 

Back
Top