Вучић признаје Косово и Метохију као назависну државу одмах после избора

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.366
Велеиздајник Вучић признаје Косово и Метохију као назависну државу одмах после ванредних избора у Србији

brisel-877-790x565.jpg


Дијалог у Бриселу убудуће не воде Београд и Приштина већ Србија и Косово – гласи један од најспорнијих захтева Европске уније.

Висока представница ЕУ Федерика Могерини позвала је српског и косовског премијера Александра Вучића и Ису Мустафу да дијалог у Бриселу наставе 13. октобра. У међувремену, и даље се спекулише о томе шта очекује Србију у поглављу које уређује односе Београда и Приштине.

Прво поглавље које би могло да буде отворено у преговорима с Бриселом, Србији доноси муке. То је поглавље 35, којим се регулишу односи Београда и Приштине, а око којег би за три дана могла да се ломе копља у Бриселу.

Два дана након што је документ стигао у Канцеларију за Косово и Метохију и дан пошто је премијер рекао да се нада да се о том језивом папиру неће ни расправљати, нагађа се које све замке тај документ крије.

„Према мом мишљењу, ради се о покушају неких држава да пут европских интеграција Србије и процес нормализације односа услове тиме да Србија на крају процеса рационализације формално призна Косово као државу и отвори јој чланство у УН“, наводи Милован Дрецун, председник Одбора за КиМ Скупштине Србије.

Парламентарна опозиција предлаже премијеру да се претекну и Приштина и Брисел, и да Београд напише свој предлог споразума с Приштином.

„Врло је могуће да ћемо ми као држава и као Влада доћи у ситуацију да ускоро морамо имати обавезујући билатерални спразум са Приштином, који би у склопу затварања поглавља 35 регулисао односе Београда и Приштине на начин који би подразумевао чланство Приштине у међународним организацијама где Приштина још није члан“, указује потпредседник ДС-а Борислав Стефановић.

Током последње рунде дијалога, крајем августа, потписана су четири споразума – о Заједници српских општина, телекомуникацијама, енергетици и мосту на Ибру.

„Постоји бојазан да све оно што се није постигло током преговора у Бриселу, буде дефинисано као предлог. Ми се надамо да тога неће бити“, истиче Ђорђе Милићевић из Социјалистичке партије Србије.

Текст поглавља 35 није коначан. После консултација са Београдом и евентуалних измена коначну верзију текста мораће да потпишу све чланице Европске уније.

Интермагазин

 
Добиће безрезервну подршку народа за такав и све остале поступке!

50 % бато!!!

- - - - - - - - - -

Da li je izbaceno iz Pravilnika foruma da je IZRICITO ZABRANJENO vredjanje srpskih politicara?

Тихи овде вређа албанског политичара вуЋка.
 
za to vreme u Bujanovcu u gradu gde Srbi cine preko 50% stanovnistva , siptarske horde skandiraju "Ubi zakolji da Srbin ne postoji" a Vuciceva policija ne radi svoj posao i ne hapsi ih zbog krivicnog dela propagiranje rasne verske i nacionalne mrznje
zar je to kaznijivo delo u ovj zemlji ?trebalo bi biti ali nije,koliko sam se samo ja naslusao parola protiv "siptara".
u stvari sto upotrebljavas naziv siptar iako znas da on ima derogatorno znacenje u srpskom jeziku i da je moderna kovanica koju srbi nisu koristili za albance vekovima govori o tebi.nego i dalje budi sokiran sto se ciklus mrznje sa obe strane samo odrzava a u stvari lepo mozes videti da je ovo albnaska obrada nase popularne parole za njih.
 
zar je to kaznijivo delo u ovj zemlji ?trebalo bi biti ali nije,koliko sam se samo ja naslusao parola protiv "siptara".
u stvari sto upotrebljavas naziv siptar iako znas da on ima derogatorno znacenje u srpskom jeziku i da je moderna kovanica koju srbi nisu koristili za albance vekovima govori o tebi.nego i dalje budi sokiran sto se ciklus mrznje sa obe strane samo odrzava a u stvari lepo mozes videti da je ovo albnaska obrada nase popularne parole za njih.

Oni sami sebe zovu Siptarima tako da to ne moze biti nikako uvredljiv naziv.

No, koliko nam je forumasa dalo primer tako sto su prodali svoje stanove po Beogradu i otisli na Kosmet da zive? Naravno sa celim porodicama.
 
Da li je izbaceno iz Pravilnika foruma da je IZRICITO ZABRANJENO vredjanje srpskih politicara?


Ja bih imala za premijera mnogo kvalitetnije epitete, ali nikada ne bih koristila izraz ni izdajnik, pa jos i veleizdajnik ( moram da proguglam
za veleizdajnika to je valjda kao trgovina i veletrgovina:hahaha:)

Cudi me da se Tihom ovde sve, ali bas sve dozvoljava. Premijer je biran od pola stanovnistva ( izbornog tela) Srbije,
ni po meni nekako nije u redu da se premijer naziva veleizdajnikom.
 
Da li je izbaceno iz Pravilnika foruma da je IZRICITO ZABRANJENO vredjanje srpskih politicara?

Које вређање, у односу на ово што ради, ово што је о њему речено може се само сматрати комплиментима...

- - - - - - - - - -

Ja bih imala za premijera mnogo kvalitetnije epitete, ali nikada ne bih koristila izraz ni izdajnik, pa jos i veleizdajnik ( moram da proguglam
za veleizdajnika to je valjda kao trgovina i veletrgovina:hahaha:)

Cudi me da se Tihom ovde sve, ali bas sve dozvoljava. Premijer je biran od pola stanovnistva ( izbornog tela) Srbije,
ni po meni nekako nije u redu da se premijer naziva veleizdajnikom.

А јел се ти сећаш шта је говорио у предизборној кампањи, и он и преЦедник нам?
 
Ja bih imala za premijera mnogo kvalitetnije epitete, ali nikada ne bih koristila izraz ni izdajnik, pa jos i veleizdajnik ( moram da proguglam
za veleizdajnika to je valjda kao trgovina i veletrgovina:hahaha:)

Cudi me da se Tihom ovde sve, ali bas sve dozvoljava. Premijer je biran od pola stanovnistva ( izbornog tela) Srbije,
ni po meni nekako nije u redu da se premijer naziva veleizdajnikom.
Bolje pazi da ii tamo neki dobri Afgan ne objasni kako se žena ne sme pojavljivati na ulici bez pratnje muža ili brata i bez burke.
 
Ja bih imala za premijera mnogo kvalitetnije epitete, ali nikada ne bih koristila izraz ni izdajnik, pa jos i veleizdajnik ( moram da proguglam
za veleizdajnika to je valjda kao trgovina i veletrgovina:hahaha:)

Cudi me da se Tihom ovde sve, ali bas sve dozvoljava. Premijer je biran od pola stanovnistva ( izbornog tela) Srbije,
ni po meni nekako nije u redu da se premijer naziva veleizdajnikom.

Nije to ni vredjanje jednog politicara NEGO NARODA koji ga je izabrao.

MANJINA vredja VECINU zato sto joj je vecina OKRENULA LEDJA.....


Ali neka, neka kmece u ropcu sa politikom koju su vodili od 1988. i koja je Srbiju do sada jako mnogo kostala.

Dosta je bilo....
 
zar je to kaznijivo delo u ovj zemlji ?trebalo bi biti ali nije,koliko sam se samo ja naslusao parola protiv "siptara".
u stvari sto upotrebljavas naziv siptar iako znas da on ima derogatorno znacenje u srpskom jeziku i da je moderna kovanica koju srbi nisu koristili za albance vekovima govori o tebi.nego i dalje budi sokiran sto se ciklus mrznje sa obe strane samo odrzava a u stvari lepo mozes videti da je ovo albnaska obrada nase popularne parole za njih.
Ja ih eto zovem arnauti, ali oni svoju zemlju zovu Šiperija, sebe Šiptarima... jbte ne znaš ni šta si!

- - - - - - - - - -

Nije to ni vredjanje jednog politicara NEGO NARODA koji ga je izabrao.

MANJINA vredja VECINU zato sto joj je vecina OKRENULA LEDJA.....
Ne drobi, on nije izbor većine, a ti nisi dovoljno inteligentan ni da naučiš šta znači ,,F" u oznaka aviona SAD, a mator si čovek.
 
Ako mislis da nije izbor vecine, onda ti nit poznajes demokratiju nit njena pravila.
Демократија је процес који подразумева фер и једнаке услове услове за учеснике што није поштовано.
 
Демократија је процес који подразумева фер и једнаке услове услове за учеснике што није поштовано.

LINK?

Gde nije postovano, sta nije postovano, kad nije postovano...?

Uglavnom svaka opozicija se zali na uslove, ali to skoro nikada nije tacno.

Moraju pred svojim biracima da opravdaju poraz i ulozen novec u njih.....
 

Back
Top