Navigacija za kamion

zmajsm

Početnik
Poruka
2
Pozdrav svima

Nov sam ovde, video sam slicnu temu ali zastarelu :S

Poceo sam voziti kamion (medjunarodna spedicija) i interesuje me koju navigaciju uzeti... Mozete li mi dati neki savet, razmenuti neka iskustva sa navigacijama koje ste vec koristili i sl...

Unapred hvala
 
iGO primo ima opciju za kamione, a postoje i mape koje su namenjene kamionima...

Zavisi koji uređaj imaš, da li hoćeš da postojeći pretvoriš u navigaciju ili da kupiš nešto novo.

Za kamion je možda lepa opcija tablet, koji bi imao višestruku funckcijju - i kao navigacija, i kao TV, a i za internet, zavisi šta ti treba.
 
Trenutno koristim Becker Z103 navigaciju sa ubacenim iGO Primo software. Trenutno imam problem sto svaki put kad je ugasim ona izvbrise sve postavke :S (omiljena mesta, podesavanje profila ma svega... ) sto se mene tice nije mi bitan koji uredjaj koristim (telefon, navigaciju, tablet...) zelim da budem siguran u taj uredjaj da ce me odvesti pravim putem, da me ne salje kroz zabrane ispod nadvoznjaka gde ne mogu da prodjem, da se signal ne gubi itd... Razmisljao sam cak i da kupim novu Becker navigaciju od 400e
 

Back
Top