GREBOVANJE
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: GREBOVANJE

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano GREBOVANJE

KAKO GREBOVATI VHS MATERIJAL U DIVX U REALNOM VREMENU, NA NIZIM REZOLUCIJAMA NPR. 352X260 .
    IMAM
    LEADTECK TV2000 EXSPERT WinFast tv karticu. Koji kodek za ton da koristim da ne bi dolazilo do razilazenja slike i tona, sto se upravo desava kad radim sa MPEG layer-3
    KOD VHS ZAPISA IMAM PROBLEM KAD IH GREBUJEM U DIVX JER NA MESTIMA GDE JE KAMERA POMERANA MALO BRZE OD OBJEKTA SNIMANJA NA DRUGI DOLAZI NE DO SECANJE VEC KAO DA SE TAJ DEO ZAMAGLJUJE.
    NA VELIKIM REZOLUCIJAMA 720X568 DOLAZI DO SECANJA. JEDINO KAD GREBUJEM U MPEG 2 ILI DIREKTNO U DVD NA TIM VECIM REZOLUCIJAMA NEMAM
    SECANJA.
    PROCESOR MI JE AMD 64 2800+ A GRAFICKA KARTA JE ASUS 9550 GE
    RAM MEMORIJA JE 512
    Poslednji put ažurirao/la sani2002 : 17.10.2005. u 02:06

Ističe se juznivetar (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: GREBOVANJE

Ako hoces da imas sinhronizaciju i da ti nedolazi do tih problema sa slikom koristi dakle nekompresovane formate, zvuk WAV, a video recimo DVD.

Zainteresovan član the big one (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Reputaciona moć
    46

Najaci program za te stvari je Dr. DivX
    There is only one who can control net. He is:
    the big one

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Probao sam 10-tak programa za grebovanje VHS-a, i najbolju sliku mi daje ChrisTV Pro, a tu negde je i InterVideo WinDVR 3, s tim sto ja uvek grebujem u mpg2, a posle kompresujem u avi sa AutoGK.

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: GREBOVANJE

Citat Original postavio urospo
    Probao sam 10-tak programa za grebovanje VHS-a, i najbolju sliku mi daje ChrisTV Pro, a tu negde je i InterVideo WinDVR 3, s tim sto ja uvek grebujem u mpg2, a posle kompresujem u avi sa AutoGK.

PROBAO SAM CHRIS TV PRO ALI ON NEĆE DA MI SNIMA U MPEG 2 VEĆ DAJE NEKO UPOZORENJE....KAKO DA MI SNIMA U MPEG 2.............A OVO DRUGO VEROVATNO JE AUTO GORDIAN KNOT

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Ne znam kakvo ti upozorenje daje, a da bi mogli da ti pomognemo napisi sta kaze u tom upozorenju.
    Ali predpostavljam da nemas instaliran kodek za mpeg2, a za to ti je najbolje da instaliras program koji si dobio uz TV karticu, jer on u sebi najverovatnije sadrzi kodek za te stvari, ili samo neki mpg2 kodek solo.
    Npr. ja imam ASUS TV karticu, i instalirao sam program koji sam dobio uz nju, a to je InterVideo Home Theater, mada ga retko koristim.
    Taj ChrisTV Pro nije besplatan, pa moguce i da on ogranicava snimanje, ako ga nisi "platio". Ako je do toga, kazi koji verziju imas, ili se javi na pvt.

Slične teme

1. Grebovanje original albuma
    Autor Zool u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 30.08.2006., 13:30
  2. Najbolji program za grebovanje muzike?
    Autor Agent Orange u forumu Softver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 18.02.2004., 13:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •