Koliko imate godina?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mezzano

Zainteresovan član
Poruka
438
Napisite koliko imate godina (kada ste rodjeni) da vidimo kakva je sarosna struktura ljudi koji posecuju ovaj forum i koji se ocigledno bave (izmedju ostalog igranjem igrica). Bas me interesuje da vidim rezultate, da li treba da prestanem sa igranjem (na sta me navode roditelji, rodjaci, pa cak i drugovi koji se ne bave tom vrstom zabave) ili ne.
Ja imam 25 (studiram Prava). P.S. Mozete da napisete i cime se bavite
 
78,igram se na kompu od kad znam za sebe i verovatno cu dok god me oci sluze,lol...
bdw,imam 2 klinaca i stalan posao i u Srbiji to smesno zvuci tipa:"mator covek a igra igrice ccc... " ali ne nasedajte na provokacije ipak je ovo Srbija.....
Da kojim slucajem zivimo u Japanu bili bismo cudni ako se ne bi igrali u 30 ili 40 god,lol...
 
Pretpostavljao sam ja da ima puno medi slicnih, ali sam ipak hteo dokaze. Inace i ja ne nameravam da prestanem, bar ne dok se ne ozenim i dobijem decu, a tada cu verovatno odloziti penziju (igracku) dok ne dobijem unucice...
 
24 godine, Student Vise Poslovne......a usput zaposlen :) Igram se od svoje 4 godine na c 64 i ne pada mi na pamet da stanem. Cak sam zarazio devojku da se igra :)
BTW ako Vas interesuje starosna sruktura u EU, statistika kaze da je prosecan igrac video-igara star oko 27 godina.
Toliko o stereotipu da se samo klinci igraju :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top