Lovac

id caller :)
samo pitaj tamo gde si to video koji program koriste i kakav tip telefonske linije imaju (obicna ili isdn)
Ja sam pokusavao sa raznim programima i ni sa jednim nisam mogao da to uradim i ako imam caller id na samom tefeonu koji funkcionise.
e da obavezno da bi ti to moglo da funkcionise treba da u posti trazis da ti se ta usluga aktivira (i to se dodatno naplacuje mislim oko 50 din mesecno)
 
Moze bilo kojim programom za tu svrhu (bar sam ih na internetu nasao milion) ali nase centrale su jako stare i onda uopste nemoj ni da pokusavas! Ne znam kako stoji Beograd ali dole na jugu je strasno!!!
 
Skinuo sam ja takav program neznam mu ime ali je nas. Neki programer ga daje besplatno na svom sajtu samo kod mene nije radio jer imam ISDN ali izgleda sjajno. Pogledacu pa ako nadjem stavljam link.
 
Znam da nije, mada ni cijene njihovih softvera nisu velike.. Probao sam par nekih programcica koji su bili DEMO, ali kome sta odgovara firma je iz Srbije i ne bi trebalo da je problem da se njima plati...

Softver o kome je rijec ne vjerujem da prelazi 10 evrica..

Poz...
 
meni nije hteo da se skine. na nekih 300KB stane i izadje kao da se skinuo ali je zip ostecen (sto je logicno posto nije ceo skinut) evo malopre sam ponovo probao i opet isto.
 

Back
Top