Moderator

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
S obzirom na porast debilnih tema i postova koji se uopste ne brisu, dosao sam do zakljucka da

1. moderator podforuma Politika ne radi posao kako treba
2. podrforum Politika nema moderatora
3. Krstarica zeli da ostane forum na kome se moze slobodno govoriti

slucaj 3 vodi do anarhije i javnog iskazivanja verske i nacionalne mrznje, sto se kosi sa pravilima krstarice, tako da ako je slucaj 3 u pitanju, bili su dovoljno glupi da sami sebe zajebu. A posto verujem da uprava krstarice nije glupa, kao i da ne bi sebi dopustili da imaju podforum bez moderatora, ostaje samo slucaj 1. tj da moderator ne radi ono sto bi trebalo da radi.


E sad, posto ovo gore niko nije ni procitao, jer ga mrzi a i to su gluposti, da predjem na stvar - POSTAVITE NOVOG MODERATORA

Ako bas nece niko, evo ja cu se zrtvujem, pa kolko izdrzim (verovatno do 15og, dok mi ne iskljuce telefon zbog racuna :lol:)


ajde.....
 
jes to da nije azhuran....al ne znam dal bi glaso tebe...kakav program tjesh ponuditi narodnim masama?....daj nekakav opijat nacionalistima....postavi neq zastavu il grb....neki simbol svakako....
 
Koliko znam, v.d. moderatora Politike je admin foruma, mladi g-din Boža. Pretpostavljam da je (opravdano) previše zauzet da bi se bavio političkim pitanjima na forumu, ali mi nikako nije jasno kako to da ne postavi nekog drugog za moderatora. Evo, vi se dogovorite, glasaću za bilo koga od vas samo da obeća da će forum dovesti u red. Ovako mi je muka da ulazim na politiku.

I nikako mi nije jasno – ukinuli su 'religiju' zato što je bilo previše verske netolerancije (čitaj: promovisanja ortodoksnog pravoslavlja) a tolerišu onolike napade vispaka i onih kvazi-crnogoraca :roll:

Uzgred, mislim da je krajnje vreme da se počne sa masovnim upotrebljavanjem onog 'znaka upozorenja' ispod vispakovih poruka a naročito, njegovih 'tema'. Ali stvarno, ako puno ljudi prijave uznemiravanje njegovim porukama, valjda će i veliki admin da se probudi i reaguje.
 
Pa, ne znam baš za te komplekse... Nisam primetio da neko iz Srbije odlazi na crnogorske i hrvatske forume da tamo prosipa svoju bol i tugu. S druge strane, puno je vas jadnih i iskompleksiranih koji pokušavaju da svoju bol utope u vredjanju Srbije. Meni je to mnogo jadno. I iskreno vas žalim.
 
Dragon-Insignia.gif
 
hm...ja kao moderator.....

daklem, sta bi se onda desilo - nista van pravilnika, brisanje postova i tema koje su prerasle, ili bile postavljene sa namerom vredjanja na nacionalnoj, verskoj i licnoj osnovi upucene sa bilo koje strane (to sto sam na srpskoj strani ne znaci da cu da pustam mihajla npr da divlja.....)

i naravno reckanje.....ako postoji negde opcija za to.
pa onda tri minusa - kec u dnevnik :lol:
kao moja profesorka francuskog. jes da sam imao 4 keca, al sam bar naucio nesto (i imao trojku na kraju, a mogao sam cak i pet)
 
Vatreno podržavam Peruzzija! Vrijeme je da se ovaj Forum oslobodi raznih Vispaka, NeoCrnogoraca i velikosrbina tipa troglavog KiM/Mihaila/BL i Eremite! Prosto se uplašim naglog oživljavanja fašizma čitajući propagandne postove Obrazovaca koji najavljuju linč svakoga tko misli drugačije protivu njih...
Isto tako se ježim gledajući slike četnika i ratnih kolaboracionista-Nedića, Ljotića i ostalih iz te branše...
 
e brate....pa nisam ni ja bi onekih 8 meseci uopste. ebiga kad mi iskljucise telefon....nakrco rachun, mentol....sam sam kriv


svejedno, tu smo negde ;D

e stvarno te nije odavno bilo.....



analitichar, thnx za glas ;D


e, kako sam poceo mozda stavrno i budem mod. do yaya :D
 
ma evo javljam se i ja da pomognem... :)
prvo bi banovao vispaka i dioclesa/igracinu

p.s
ne pripadam ni jednoj stranci, ali sam pravoslavac, al' tolerantan prema drugim verama.....

a ti peruzzi, sa trojkom from french pa da moderiras, bruko!

salim se, glasam za tebe
 
e...ta trojka je mogla da bude i petica, al sam se cvrsto drzao prinicpa i istrajao u svojim kechevima :lol:

e, a ja nisam ni stranacki opredeljen, a uz to ni pripadnik nijedne crkve,religije,sekte,stagod. jedino gde sam drug clan je gradska biblioteka :D

a ja ne bih banovao nikoga. svako ima pravo da prica sta hoce, ali dok je u okvirima pristojnosti i pravila. sve preko toga se brise, i recka se naravno. pa onda kad prerecka dojavim bozi, pa nek on banuje
 
Peruzzi:
e...ta trojka je mogla da bude i petica, al sam se cvrsto drzao prinicpa i istrajao u svojim kechevima :lol:

e, a ja nisam ni stranacki opredeljen, a uz to ni pripadnik nijedne crkve,religije,sekte,stagod. jedino gde sam drug clan je gradska biblioteka :D
a
a pa moras onda malo da se aktiviras van biblioteke..sta citas,pa da vidim da li cu da glasam za tebe?..:)
 
Људи, маните се модератора... па већ смо се једном изјашњавали да нам модератор не треба...

п.с. перузи... немам ништа против Тебе, напротив баш си ми драг... али који ће нам мој модератор ???
 
Не знам стварно шта вас ту чуди.
Нече политика никада имати модератора.
Овде и овако (колико сам ја схватио) људи дођу, мало пишу и побегну.
Пошто сам прегледао раније постове и теме које сте писали и учеснике у расправи, видим да је просечно трајање корисника на политици негде око 3 месеца.
Отишли су вам неки добри ликови. А сада постује само онај што га учесник "еремита" зове виспапак.
Питам се - зар нико од вас не зна модераторе или неког од "званичних"?
Што не решите проблем са лудацима?
 
Ja se recimo ne bih kandidovao na mjesto moderatora ovog foruma iz dosta razloga..

Tesko je biti objektivan i realan na temama kakva je politika jer uvijek si u situaciji da se nekom zamjeris ili da ne doneses kao moderator pravi sud na odredjenu temu, te s toga nije lako biti mod ovog dijela foruma.. Na nekim drugim i nije problem ako se veze sa neke konkretnije stvari, a ovde je to biti stvarno umijece i strpljivost prije svega..
Mnogo tema se postavlja svakodnevno i mnogo se na iste odgovara.. Ovde mod bi morao da vidi bukvalno stalno da bi posao moderatora bio valjano obavljen..

Sad potreba za modom ima da se sankcionisu bar neke stvari koje prevazilaze okvire normale pa i pravila..

A vec nekim kandidatima bih predlozio da ne uzimaju vruc krompir u ruke jer vjerujem da ce brzo da shvate i sta su se upetljali..

Da bi se bio mod priznajem da mora da bude veoma dobro i jako potkovan za mnogo stvari o kojima se ovde govori i da doslovno i priznato drzi mjesto za koje je i postavljen..

S toga za moda bi se mogao predloziti neki od starijih clanova sa kvalitetnijim diskusijama a koji nisu ni na koji nacin pokazali da su isuvise subjektivni..

Toliko od mene..
 

Back
Top