Klub inženjera, tehničara i majstora

Mišolovka na telefonu. :mrgreen:
top-coolest-best-latest-new-fun-gadgets-gift-unusual_devices_36.jpg
 
Lepo da se chovek nasmeje , no salu na stranu , stvarno treba jedna lepljiva sa pitanjima iz fizike i tehnike. Dje ba taj klub da se uchlanim(znak pitanja )

Dobrodošao. :)

Hvala što vam je bilo lepo sa nama.

Vidiš da nemamo moderatora za ovu oblast, pa sami se organizujemo. :D

U ovaj virtualan klub besplatno ali da daš i svoj doprinos ;) , dok u real malo skuplje. :)

- - - - - - - - - -

bolje vas našli :klap:



i ja se slažem da je brus višak
a uz to može i zdravstveno da ugrozi :whistling:

i jedno inž rešenje:

Pogledajte prilog 361300

I bolje nas našli. :D

Zar još jedan glas za 'bez brusa'? :D

I ovo rešenje je baš golemo za nas.
 
P Ostavimo bruse neka žive biće zanimljivije jer se nezna šta je ispod.Ajmo malo u tehniku sunčane energije,možda će biti neke vajde.

http://forum.krstarica.com/showthre...teresirati?p=31023690&viewfull=1#post31023690

Uh kako je dobra ova tema. Meni je ovo još nepoznato, nisam bila u takvoj situaciji.

Vidiš, teorija je malo teža od prakse. Da bih je bolje upoznala kako funkcioniše trebalo bi mi dosta vremena da joj posvetim punu pažnju.

Meni su pričali neki da ako uspeš da ovo napraviš ipak opet moraš da je priključiš u mrežu EPS. :roll:
 
Uh kako je dobra ova tema. Meni je ovo još nepoznato, nisam bila u takvoj situaciji.

Vidiš, teorija je malo teža od prakse. Da bih je bolje upoznala kako funkcioniše trebalo bi mi dosta vremena da joj posvetim punu pažnju.

Meni su pričali neki da ako uspeš da ovo napraviš ipak opet moraš da je priključiš u mrežu EPS. :roll:

Netačno da je teško,pogledajte na sajtu ekonomija,Gospodin deli savete besplatno.Šta je nejasno???
 

Back
Top