Klub inženjera, tehničara i majstora

*Jorgi*

Ističe se
Poruka
2.661
Otvaram klub za sve inženjere, tehničare, majstore, posetioce i zainteresovane; klub ti je kao kafana gde mogu neformalno da se druže, razmenjuju mišjenja, iskustva i druge stvari.

Kafe su tople i čekaju vas, a ostalo što poželite toga ima. ;)

tumblr_m1iwsjxepc1qm4rc3.jpg


Lep vikend vam želi DeL_009 :bye:


DOBRODOŠLI!!!! :heart:
 
Otvaram klub za sve inženjere, tehničare, majstore, posetioce i zainteresovane; klub ti je kao kafana gde mogu neformalno da se druže, razmenjuju mišjenja, iskustva i druge stvari.

Kafe su tople i čekaju vas, a ostalo što poželite toga ima. ;)


Lep vikend vam želi DeL_009 :bye:

DOBRODOŠLI!!!! :heart:

Dobro da znam gde ću da svraćam ubuduće :lol: Samo da ti uzvratim pozdrav, drago mi je da si mi se javila :cmok2:

I da doprinesem temi. Najveći izumi ..najlonske čarape i metalna kopčica na brusu umesto dugmeta :)
 
Poslednja izmena:
Brushalteri su izmišljeni samo da bi nervirali muškarce,
jer su slabi sa otkopčavanjem,
Smrt brushalterima, sloboda sikama.

Onda da zamolimo ove inženjere i tehničare da smisle neki vremeplov, da možeš da se vratiš u 60te .:) Hipi pokret,deca cveća, prezir prema malograđanštini, brusevima :lol:, ratu..

Khm ....pored ovolikih naprednih i tehnoloških čuda zar muškarci da imaju problem sa otkopčavanjem brusa? :zcepanje:

Ih, od kad je to Džems Bond izmislio :lol: U jednom filmu ima prsten koji je jak magnet i onda dok pleše sa devojkom lagano otkopčava njenu haljinu na leđima.
 
Zato je praktićno poneti brusilicu.
I rešen problem,očas posla....

Brusilica? Ako nestane struja, onda čime da otkopčavate brus? :P :lol:

Onda da zamolimo ove inženjere i tehničare da smisle neki vremeplov, da možeš da se vratiš u 60te .:) Hipi pokret,deca cveća, prezir prema malograđanštini, brusevima :lol:, ratu..

Ih, od kad je to Džems Bond izmislio :lol: U jednom filmu ima prsten koji je jak magnet i onda dok pleše sa devojkom lagano otkopčava njenu haljinu na leđima.

Ne znam tu scenu ali bih rado ga pogledala, baš mi me ubio sram od tog pogleda i magičnog prstena da me sve skida. :D
 
Otvaram klub za sve inženjere, tehničare, majstore, posetioce i zainteresovane; klub ti je kao kafana gde mogu neformalno da se druže, razmenjuju mišjenja, iskustva i druge stvari.

Kafe su tople i čekaju vas, a ostalo što poželite toga ima. ;)

tumblr_m1iwsjxepc1qm4rc3.jpg




Lep vikend vam želi DeL_009 :bye:


DOBRODOŠLI!!!! :heart:

U kom mestu ako nije tajna.Još bolje ako ima adresa gde bi ljudi došli.Doduše možda sam nešto propuštio.
 
U kom mestu ako nije tajna.Još bolje ako ima adresa gde bi ljudi došli.Doduše možda sam nešto propuštio.

Dobrodošao Franak. :)

Pa vidi kako to ide...

Ovo je virtuelni klub gde svi tu se družimo. ;)

Postoji real klub, u većim gradovima postoje takvi klubovi, ustvari udruženje, koliko znam naplaćuju članarinu. :mrgreen: Znam da ima sve vezano za elektroniku, a za mašinstvo i ostalo to ne znam.

Koji grad te zanima?
 
Poslednja izmena:

Back
Top