Alkohol

pivo ili spricer
mada mi spricer vise ide leti...i to kad si na nekoj jahti daleko od obale, pa onako pijuckas polako, da ti vreme sporije prolazi....
 
Ja bih oboje odjednom
Posle toga pegla na beton

IvAnA:):
od vina boli vudza...

Jebiiga znas onu narodnu...

Vino kaze: ajde ti stiscicu te ja
Rakija kaze: mi cemo zajedno

Te zbog toga ljude i boli glava. nalivaju se vinom i na pocetku stvarno mozes popiti litar do dva a da se upste ne osecas pijanim. Onda odjednom mrak i gotovo.

A sa rakijama je lakse. Osetis sve cim popijes i znas dokle si stigo.

Desilo mi se jednom da ispijem oko 7-8 casa vina i nista me ne radi... ja se dovatim piva nagnam jedno i padnem na guzicu.
 
Volim,volim mnogo volim pivo!!!Salim se ne volim pivo,a vino me odmah udari u glavu.Zamislite kako imam ludog caleta svaki me dan tera da pijem pomalo pivo,kaze covek "da se istreniras na vreme"!!!hoce da od mene napravi alhoholicara,od svoje cerke,video da kod sina nije prosao,pa na mene!!
 
Camisa negra:
Volim,volim mnogo volim pivo!!!Salim se ne volim pivo,a vino me odmah udari u glavu.Zamislite kako imam ludog caleta svaki me dan tera da pijem pomalo pivo,kaze covek "da se istreniras na vreme"!!!hoce da od mene napravi alhoholicara,od svoje cerke,video da kod sina nije prosao,pa na mene!!
Ma malo nista ne skodi... Znas b-vitamin dobar je za kozu, kosu, nokte:D
 
@pop mare Bas ti hvala za savet,Ma poslusacu te!!!Idem da vidim da li ima efekata,ako se ne vratim za 10 min,znajte da me oni u belom odveli..Ajde pa nek mi je sa srecom!! :D
 

Back
Top