Novi prozni konkurs na temu "OPASNA IGRA" (rok do 10. oktobra)

Poruka
51.038
:)

Coco Bill i ja dogovorili smo se da nova tema bude OPASNA IGRA.
Pruža veoma zanimljive mogućnosti. Volela bih da ovde vidim/pročitam priče koje su (barem) na nivou na kojem su bile na prethodnom konkursu. Dakle: odlične, i još "odličnije".
Učesnicima spremam poklone, čitaocima takođe.

Rok za slanje priča je 10. oktobar do 20h.
Pravila znate: rastegljiv broj karaktera (da priča ne bude predugačka), i da mi je pošaljete putem pp do naznačenog roka.
 
:)

Coco Bill i ja dogovorili smo se da nova tema bude OPASNA IGRA.
Pruža veoma zanimljive mogućnosti. Volela bih da ovde vidim/pročitam priče koje su (barem) na nivou na kojem su bile na prethodnom konkursu. Dakle: odlične, i još "odličnije".
Učesnicima spremam poklone, čitaocima takođe.

Rok za slanje priča je 10. oktobar do 20h.
Pravila znate: rastegljiv broj karaktera (da priča ne bude predugačka), i da mi je pošaljete putem pp do naznačenog roka.

OPASNA IGRA

Bila sam do m:ts poslovnice da kupim telefon za 1 dinar. Muž mi često na poslu znate kako je. Uzela sam Samsung S6 na 24 meseca. Poslala sam intimni deo švaleru. Muž je jednom došao neočekivano ranije, ja sam nešto otiša do kupatila a švaler bio on-line.

da nastavim dalje, pošto piše da test ne treba bude dugačak?
ili da izbacim ono m:ts da ne bude reklama?
 

OPASNA IGRA

Bila sam do m:ts poslovnice da kupim telefon za 1 dinar. Muž mi često na poslu znate kako je. Uzela sam Samsung S6 na 24 meseca. Poslala sam intimni deo švaleru. Muž je jednom došao neočekivano ranije, ja sam nešto otiša do kupatila a švaler bio on-line.

da nastavim dalje, pošto piše da test ne treba bude dugačak?
ili da izbacim ono m:ts da ne bude reklama?
Neš se leba najest s tim S6 dok ne nabaviš najnoviji Galaxi...:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ja bih o igri dronova na stadionu u Tirani:Srpski dron stelt tehnologije I s nuklearnim oružjem vs albanski dron na vesla...:mrgreen:
Šta je tu opasno? Eeeee,to je u VIP loži...:mrgreen:
Ono što može osujetiti ovu priču je stvarnost!:sad2:
 
:)

Coco Bill i ja dogovorili smo se da nova tema bude OPASNA IGRA.
Pruža veoma zanimljive mogućnosti. Volela bih da ovde vidim/pročitam priče koje su (barem) na nivou na kojem su bile na prethodnom konkursu. Dakle: odlične, i još "odličnije".
Učesnicima spremam poklone, čitaocima takođe.

Rok za slanje priča je 10. oktobar do 20h.
Pravila znate: rastegljiv broj karaktera (da priča ne bude predugačka), i da mi je pošaljete putem pp do naznačenog roka.


Opaa:D, a jos kazu da nema koristi od knjizevnosti.:super:
 
Dodaj mi pištolj, pruži mi olovku.... reče Mikica Mari.... noćas će se naši životi završiti..... nekoliko nedelja pre toga Mikica je dobio otkaz u elektrani gde je radio kao pomoćni kuvar..... uhvaćen na delu kako iznosi 400 gr kobasice podrigulje, osramoćen i sed, dve godine pred penziju, popio je otkaz tog dana.... Mara je bila domaćica, radila je ponekad kao prodavačica, tu i tamo.... i sad su oboje bili nezaposleni..... dece nisu imali, složili su se da je najbolje tako.... živeše u Srbiji, a Mikica je igrao opasnu igru..... i tako, došla je i ta noć..... Mikica napisa nekoliko reči izvinjenja i prisloni Mari pištolj na čelo.... ti ćeš, Maro, prva, reče..... ajde, Mikice, ajde.... ali čekaj, Mikice, setila sam se.... uplatila sam tiket za loto..... možda još ima šanse..... nema, Maro.... nameštaju, reče..... utom neko pozvoni na vrata.... ajde, Maro, idi vidi ko je, pa da završimo s tim.... Mara otvori vrata, kad ono, imala je šta i da vidi.... komšija Veselin.... otkud ti Veseline.... Uključite televizor, uključite, reče..... o zdravo Veso, kako si, reče Mikica.... dobro dobro, al uključi televizor.... uključiše oni, kad ono premijer.... svi će od sad biti veseli i radosni, govorio je.... sve je ovo do sad bila šala, velika šala.... od sad samo veselo i radosno, zvanično je zaključio i završio premijer.... i tako i bi..... Mikica se ponovo zaposlio, Mara je rodila decu, još je bila držeća..... a Veselin ko Veselin.... nastavio je da pije.... ali je i on bio srećan..... dobio je i on decu i svašta sve lepo....THE END
 

Back
Top