Ne duso ne mogu voleti tebe ja, jer ti si...

dadap

Primećen član
Poruka
946
On je divan, pazljiv, kulturan, pametan, zgodan. Jednom recju vanserijski,ali... Ono ali sto uvek pravi problem. Bavi se izuzetno rizicnim poslom i svaki put kada ode ne znas da li ce se vratiti.
Kako ne voleti takvog decka, a opet kako ga voleti i ziveti u vecnom strahu da mu se nesto ne desi? Sta bi vi uradili? Biti ili ne biti?
 
dadap:
On je divan, pazljiv, kulturan, pametan, zgodan. Jednom recju vanserijski,ali... Ono ali sto uvek pravi problem. Bavi se izuzetno rizicnim poslom i svaki put kada ode ne znas da li ce se vratiti.
Kako ne voleti takvog decka, a opet kako ga voleti i ziveti u vecnom strahu da mu se nesto ne desi? Sta bi vi uradili? Biti ili ne biti?
Pa sta je on kriminalac? Ako jeste ne petljaj se sa takvima, oni se samo prave fini.
 
gosca:
To cime se on bavi je njegov i samo njegov izbor.Namece se za tebe jedno od najvaznijih pitanja,a to je da li se ti mozes naci u opasnosti zbog prirode njegovog posla....

ne mora da znaci da je covjek kriminalac, dovoljno je samo da vozi motor od 700ccm pa navise a svi dobro znamo kakvi su putevi u Srbiji i Crnoj Gori kad dolje imac motor u SiCG samog sebe si osudio na smrtnu kaznu...
 
Opasan posao?
Ma nije nego...
Poso covek da kupi hleba.Onaj,nasusni sto nam valja svakog dana...
Isho ulicom..
Stariji covek
Nikog ne dira.
Niko ga ne dira....
BAM!
Pade saksija sa 4-tog sprata...
Dok je stigla NINA NINA NINA(Hitna pomoc,ne NINA)...covek se rastade sa zivotom.

Posho je da kupi hleba,nije se bavio OPASNIM poslom.
Nastavi ti s njim,ljubav je sama po sebi opasnost.
 
dadap:
On je divan, pazljiv, kulturan, pametan, zgodan. Jednom recju vanserijski,ali... Ono ali sto uvek pravi problem. Bavi se izuzetno rizicnim poslom i svaki put kada ode ne znas da li ce se vratiti.
Kako ne voleti takvog decka, a opet kako ga voleti i ziveti u vecnom strahu da mu se nesto ne desi? Sta bi vi uradili? Biti ili ne biti?


A da se ti to kao malo ne hvalis????!!!!! :wink:
 
dadap:
On je divan, pazljiv, kulturan, pametan, zgodan. Jednom recju vanserijski,ali... Ono ali sto uvek pravi problem. Bavi se izuzetno rizicnim poslom i svaki put kada ode ne znas da li ce se vratiti.
Kako ne voleti takvog decka, a opet kako ga voleti i ziveti u vecnom strahu da mu se nesto ne desi? Sta bi vi uradili? Biti ili ne biti?
ehh,kad bi se jos moglo odluciti da li da volimo nekog ili ne...ako ga volis,voleces ga bez obzira cime se on bavio i to neces moci da kontrolises i gotovo..nije to stvar odluke
 
E Dadop
znam kako ti je. Necu nista da ti savetujem, to je tvoj zivot i sama moras odluciti. Ali ispricacu ti moju pricu ...
Zabavljala sam se sa njim pre 3 god. i tada je bio "normalan" ... ili sam ja samo tako mislila. Vozio je golfa dvojku i nije se razbacivao novcem. Volela sam ga, moju blesu... Onda smo raskinuli, pa se pomirili, pa opet raskinuli. Bez obzira na to moja osecanja se nisu izmenila. Volela sam ga i dalje, a i on mene. Ostali smo u kontaktu (zivimo na razdaljini od 500 km). Imala sam druge, a i on, ali mi je ostao jednako drag. Ove godine je poceo bas cesto da me zove, svakog drugog dana, (ja mu nista ne sluteci pricala o svojim simpatijama, udvaracima...)Onda sam ja otisla na more.Istog dana me pozvao i rekao da ce doci da me vidi. Nije ga bilo. Ni tog dana. Ni sutradan. Onda me njegova sestra pozvala da vidi jel sa mnom. Mislila sam da je to njihova zajednicka fora. Nije ga bilo ni narednih 5 dana.
Zadnjeg dana, kad sam se vratila sa plaze, zatekla sam ga (kako me ceka) sa drugaricama u sobi. Na mob. sam imala 42 propustena poziva. Mislio je da mu se necu javiti, a ja ostavila tel. u sobi. Sve u svemu pozdravimo se, krenemo na pice. Ispred hotela parkiran jako skup auto, nov. Kad je otvorio torbicu da plati parking iz nje su virile novcanice od po 500E. Kad sam ga pitala odakle mu novac, odgovorio je sa osmehom da je to od studentskog kredita... Prema meni je i dalje bio onaj isti, divan, pazljiv, nezan i pomalo blesav. Molio me da ostanem sa njim jos nedelju dana na moru, otisao da iznajmi luxuzan apartman. Govorio da ima mnogo problema tih dana i da mu je potrebno samo da bude pored mene. Rekla sam da necu ostati, a on mislio da se salim.
Te veceri me pitao da se udam za njega. ???!!!???
Sutradan je dosao po mene i drugarice, popakovao torbe u auto i odveo nas u njegov apartman da tamo provedemo dan. Opet me molio da ostanem. Ostali smo sami u sobi. Shvatila sam da nikad nisam prestala da ga volim, da osecanja nisu nestala, vec su samo spavala u meni sve ove godine. I tada su se probudila. Krenuo je da me poljubi. Rekla sam :"Nemoj." Rekao je : "Ko ce, ako necu ja? Znas li da te niko nece voleti kao ja? Znas da te volim. A znas da i ti mene volis. Zamolila sam ga da izadjemo napolje iz te sobe koja me je gusila. Malo se naljutio, ali je krenuo...
Da skratim pricu... Lomila sam se. Razmisljala sta da radim. I odlucila. Te veceri otisla sam sa drugaricama kuci. On nas je odvezao na stanicu. Izneo nam torbe, rekao "Zdravo" i otisao. Nije hteo ni da me poljubi. Sedela sam na stanici i plakala. Jos nije bilo kasno da se predomislim. Razmisljala sam da li je moja odluka ispravna.
Te noci nas autobus umalo nije sleteo s puta. Mogla sam poginuti. Bog me sacuvao. Mozda dva puta tog istog dana. Malo posle toga zazvonio mi je tel. Bio je to on. Govorio je kako je u kockarnici izgubio 2000 E. Tada sam bila sigurna da je moja odluka ispravna. Ma koliko me voleo (a znam da me voli) ja zasluzujem nekog boljeg. Ne zelim da celog zivota strahujem da li ce se vratiti kuci. Da li cu ga naci u zatvoru ili mrtvog na ulici. Mozda preuvelicavam (naravno on sve porice i kaze da nisam u pravu), ali ja osecam da tu nisu cista posla. Ne zelim nekog ko ce potrositi moju sestomesecnu platu u kockarnici.
To je bila moja odluka. I dalje me zove. I dalje me pita da se udam za njega. Drag mi je. Volim ga. Ali to nije dovoljno.
Sta god budes odlucila zelim ti srecu. Razmisli zelis li da budes mlada udovica. Zelis li sutradan da se plasis za zivot svog deteta. Znam da novac i lagodan zivot zna da privuce, ali miran san vredi mnogo vise...
 
dadap:
On je divan, pazljiv, kulturan, pametan, zgodan. Jednom recju vanserijski,ali... Ono ali sto uvek pravi problem. Bavi se izuzetno rizicnim poslom i svaki put kada ode ne znas da li ce se vratiti.
Kako ne voleti takvog decka, a opet kako ga voleti i ziveti u vecnom strahu da mu se nesto ne desi? Sta bi vi uradili? Biti ili ne biti?

ja i taj tip onda definitivno radimo slicne poslove
jeßiga moras sa tim da se pomiris danas od postenog rada nema posla bre, pa i preko svega toga nadje se neko i da me voli a da ne pita cime se bavim ma ajde bre voli ga dok postoji posle kako Bog kaze nek´ bude.
 
dadap:
sassa:
A njega bas zabole...
Pa problem i jeste u tome sto njega bas i ne zabole. Odnosno sto joj je on prilicno naklonjen.
Ovde se ne radi o meni vec o mojoj 4 godine mladjoj sestri, a mene ne odusevljava ideja da ona u 21. godini ima takvo iskustvo u zivotu.
Ako imate mladju sestru razumecete sta mislim. :!:
Stvarno su mi zanimljivi odgovori-To se desava mojoj drugarici--Na izbor za mis me je prijavio bez mog znanja brat-Ovo nema veze sa tobom nego mi palo na pamet.
 

Back
Top