Gearth

p!van

Početnik
Poruka
50
mozda je bilo mozda nije ako jeste - brisi....

aj davajte koordinate zanimljivih place-va uz mali komentar ...

36.144' N 115.02' W cuvena area 51 iznad los angelesa...

32.17'.00''N 64.48'.30'' W moj omiljeni bazencic u PM ... ::))
 
Skinuo sam Gearth i gledam. Ja sam skontao ranije da je to real time gledanje sa satelita, bar po pričama, kad ono veoma detaljna mapa planete. I ne mogu da zumiram onako baš mnogo. Vidim recimo raskrsnicu i automobile i sve dalje neće... Savet?
 
jomini:
Skinuo sam Gearth i gledam. Ja sam skontao ranije da je to real time gledanje sa satelita, bar po pričama, kad ono veoma detaljna mapa planete. I ne mogu da zumiram onako baš mnogo. Vidim recimo raskrsnicu i automobile i sve dalje neće... Savet?

ne znam sada dokle bi ti voleo da zumiras, da vidis boju ociju mravu na putu ???

ipak je to cenzurisana verzija za komerc upotrebu hehe...


borisbg....STRASNO :)))


44.45'.30"92 N 20.28'.00"61 E TITO :P
 
e pa...ne mogu da se setim ali mislim da na softveru ili negde na kompjuterima ima veliki topic sa svim mogucim zanimljivim koordinatama.
znaci neko se bas potrudio da to nadje.
pa ako ste zainteresovani da trazite...ima ih ja mislim vise od 100
 
/I/I@Ī@:
kako ste uspeli da zumirate toliko mnogo !!!
odakle ste skinuli verziju

nemam pojma odakle sam skinuo, ali mislim da svaka radi, samo treba da sacekas da izbaferise do kraja, odnosno da ti ucita, ako imas spor net to moze i da potraje...

uglavnom videces u sredisnjem donjem delu ekrana procenat ucitavanja

pa sacekaj da ti zavrsi odnosno dodje do 100%

naravno ako ides preko dial up-a mnogo ces se smoriti, ali na kraju vredi...

naravno da i ako ti ucita svih 100% cim pomeris ili zumiras/odzumiras, ucitavanje krece ponovo ...





borisbg

e ne znam jel greska ali ako pratis tragove tockova naici ces na puno "plavih" sta god to bilo...

ima ih 5-6 komada....dal je naftovod ili neki rudnici necega ili im uvode internet bem li ga...

aj poz..

i davajte koordinate bre !!
 
e to je to samo jeste li zumirali
ti gledas sa visine od 27,20 milja
spusti se na moje koordinate ne nekih 500 metara :))




keopsova piramida

29 58 41 N 31 07 59 E
 
ShadowRider:
Ma kakav Google Earth,skinite NASA World Wind pa da vidite sta je gledanje preko satelita

pre nego sto ga skinem jel mozes da objasnis zbog cega je bolji od geartha??

vidi se bolje? ima vise obradjenih delova?

ne bi da ga skidam i instaliram ako su jako slicni...hvala unapred...
 
Nisu slični. World wind nije u boji i nije tako detaljan kao gearth, bar što se tiče građevina izrađenim ljudskom rukom. To je program koji bi koristio onima koji se bave profilima zemljišta, kotama i sa te strne je stealjniji, dok je gearth više onako za široke narodne mase.
Inače world wind ima oko 250 mb.
 

Back
Top