Save the sex

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Sta mislite o sexu kao lekovitom sredstvu protiv prehlade, gripa, povisene temperature, upale grla..... itd? ;)

Ja mislim da je to najbolji prirodni lek i najbolje se preznojis :D
 
Meni se desilo da sam dobio grip pa nisam mogao na bolovanje zato sto sam tek poceo raditi a gazda inace nije davao bolovanje, a posto tad nisam imao curu ja sam skinuo grip na sledeci nacin. Napunio kadu punu vruce vode i potopio se unutra par puta i bacio drkicu (jer se jos bolje preznojava) i skinuo temperaturu. I bio skoro zdrav, bez stajanja bacio turu do svabije.
 
Kiss_me:
Sta mislite o sexu kao lekovitom sredstvu protiv prehlade, gripa, povisene temperature, upale grla..... itd? ;)

Ja mislim da je to najbolji prirodni lek i najbolje se preznojis :D

A znaci tako ti radis a???
Vidim da imas super radno vreme:D;)

Pa draga slazem se sa tobom...moze se reci da je sex lek protiv gripa,..tako da ukoliko (ne daj Boze) dodje do pticije gripe,..znamo sta nam je raditi......vodite ljubav dok se ne izlecite :D:D:D:D
 
sinnke:
Meni se desilo da sam dobio grip pa nisam mogao na bolovanje zato sto sam tek poceo raditi a gazda inace nije davao bolovanje, a posto tad nisam imao curu ja sam skinuo grip na sledeci nacin. Napunio kadu punu vruce vode i potopio se unutra par puta i bacio drkicu (jer se jos bolje preznojava) i skinuo temperaturu. I bio skoro zdrav, bez stajanja bacio turu do svabije.
Zasmejavu me nocas i sms poruke,i pesme na radiju i jos plus ti me zasmejavas.Nisam znala da je to seks sto si ti radio u kadi? Mozda je onaj ko je postavio temu mislio na pravi seks?
 
Samantha Jouns:
A znaci tako ti radis a???
Vidim da imas super radno vreme:D;)

Pa draga slazem se sa tobom...moze se reci da je sex lek protiv gripa,..tako da ukoliko (ne daj Boze) dodje do pticije gripe,..znamo sta nam je raditi......vodite ljubav dok se ne izlecite :D:D:D:D

hehe, pa nemoj tako, i mi "cigani" dusu imamo ;)
ne mogu i vikendom da radim, bar ne na poslu ;)

Ma bolje i sex za preventivu, nego injekcije za posledice :D

VODITE LJUBAV A NE RAT :lol:
 
Kiss_me:
Sta mislite o sexu kao lekovitom sredstvu protiv prehlade, gripa, povisene temperature, upale grla..... itd? ;)

Ja mislim da je to najbolji prirodni lek i najbolje se preznojis :D
Pa, realno, dokazana stvar je da je dobro preznojavanje odlican metod za borbu protiv tih boleshtina! Sto onda to preznojavanje ne bi bilo sprovedeno kroz sex?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top