Viber-Pitanje

Menjao sam kartice u telefonu (i brojeve na Viber nalogu). Danas sam vratio staru karticu i stari broj, ali sada me mnogi nemaju u Viber kontaktima. Prime od mene poruku, ali kada pokušaju da mi odgovore dobiju obaveštenje da nemam Viber nalog i da me pozovu u Viber. Zna li neko o čemu je tu reč i kako to rešiti?
 
Moje pitanje je za odgovor tipa da ili ne. kad je taj broj vec blokiran na viberu, pa posle toga izbrisan iz moba, da li s eprilikom brisanja iz moba automatski deblokira na viberu? Da ili ne? Ovo shto mi pishete nishta ne razumem kakve veze ima sa mojim pitanjem. keva mi ima star mobilni, ne moze da ima viber aplikaciju na njemu. Viber je ipak drushtvena mreza na neki nachin.Mozda pamti blokirane brojeve, pa ih ne odblokira kad ih izbrishemo iz imenika moba.
NE.Kod tebe.Taj blokirani broj na viberu ne moze vise da te kontaktira preko te aplikacije,ali mu ostaje tvoj broj telefona,pa moze da ti salje poruke i poziva.
 
Imam Viber instaliran na kompjuteru i telefonu. Pitanje na primer jedna osoba je NA MREZ (na kompu) a ta ista osoba na TELEFONU je van MREZE (na primer na mreži bio tad i tad) ŠTA TO ZNAČI??? Zašto je različito....Da li postoji verovatnoća da neko špijunira ili je preuzeo praćenje....ŠTA SE DEŠAVA ovo me zabrinjava....pozdrav
 
Vreme na kompjuteru i telefonu je isto....Pomavljam uključen mi je telefon i komjuter-Viber odredjena osoba je na MREZI (kompjuter) na TELEFONU pokazuje da je ta osoba van mreže pre na primer 2 čas. (toliko i toliko vremena)....??? iz odredjenih razloga nebih uznemiravala osobu već hoću stručnu pomoć....Hvala
 
Imam jedno pitanje. Ako nekog blokiram na viberu trenutno, on mi može slati poruke ali meni ne stižu to znam.Međutim, kada ga odblokiram da li će mi stići poruke koje mi je poslao i ako ne kako da vidim te poruke. Hvala najlepše:)
 
Da ne otvaram novu temu,kako kada nekoga blokiram da mi viber ne prikazuje njegovo "postojanje" u kontaktima,znaci kako da ga sklonim iz liste kontakata?
E Cao reg Sam se samo zbog pitanja. Pitanje glasi:Ako neznas dali te neko blokirao ili ne recimo bivsi ne cujete se odavno pa ste sad otvirili viber Ali vidis njegovu sliku I kad je aktivan ili
Da ne otvaram novu temu,kako kada nekoga blokiram da mi viber ne prikazuje njegovo "postojanje" u kontaktima,znaci kako da ga sklonim iz liste kontakata?
Cao imam pitanje zato Sam se regist. OK pitanje glasi:Ako neznas dali te neko blokirao ili ne recimo bivsi ne cujete se odavno pa ste sad otvirili opet viber I vidis njegovu sliku I kad je aktivan post zasigurno znam da on nikad ne me ja sliku na viber dali to znaci da me nije blokirao jer mogu da vidim sliku I vreme kad je aktivan a kad ne
 

Back
Top