Viber-Pitanje

ancika

Iskusan
Poruka
5.442
Kada nekoga blokirate na Viberu, pa izbrishete njegov broj iz imenika telefona, da li to znachi da ste ga automatski odblokirali na Viberu jer ga vishe nemate na spisku kontakata korisnika Vibera? Ili se odblokiranje vrshi samo na Viberu, iskljuchivo pomocu opcije unblock?
 
ne koristim to ***** od vibera ali uvek mozes samo blokirati nekoga koga imas u imeniku. ili blokirati poizive/poruke svima koji ti nisu u imeniku. znaci- ne mozes ga blokirati dok ga ne zavedes kao block. bas ce viber da razmislja ko se tebi kaci po grbaci.
 
Izvinite, ali niste razumeli pitanje. Pitanje glasi: ako nechiji broj izbrishesh iz imenika telefona, da li to znachi da ga, na neki nachin, automatski odblokirash na viberu (poshto si ga prethodno blokirao).
 
Izvinite, ali niste razumeli pitanje. Pitanje glasi: ako nechiji broj izbrishesh iz imenika telefona, da li to znachi da ga, na neki nachin, automatski odblokirash na viberu (poshto si ga prethodno blokirao).

tacno. to ti govorim. ja imam telefon android i ima spam lista. mogu toj spam listi dati brojeve koje ce blokirati. iz imenika. taj program gleda u imenik i ako ga nadje blokira ga. ako izbrisem br iz imenika taj br moze da me cima i salje poruke. ne znam kako ti zamisljas da viber zna ko tebe smara? ti viberu moras dati br ili podatke koje ce prepoznavati kao nepozeljne. i to je to. znaci tog baju ponovo ustekaj u imenik , stavi na block i cao.
 
Нисам сигурна. Ја би` то провјерила на начин да узмем број од нпр маме и онда по реду блокирање ил` брисање из именика итд. И онда паралелно на њеном телефону испратим шта се дешава тј је л` може да ме контактира на вибер.
 
Нисам сигурна. Ја би` то провјерила на начин да узмем број од нпр маме и онда по реду блокирање ил` брисање из именика итд. И онда паралелно на њеном телефону испратим шта се дешава тј је л` може да ме контактира на вибер.

nema tu cimanja. samo das telfonu informaciju ko je nepozeljan. tel ili aplikacija MORA znati koga da blikora.
 
tacno. to ti govorim. ja imam telefon android i ima spam lista. mogu toj spam listi dati brojeve koje ce blokirati. iz imenika. taj program gleda u imenik i ako ga nadje blokira ga. ako izbrisem br iz imenika taj br moze da me cima i salje poruke. ne znam kako ti zamisljas da viber zna ko tebe smara? ti viberu moras dati br ili podatke koje ce prepoznavati kao nepozeljne. i to je to. znaci tog baju ponovo ustekaj u imenik , stavi na block i cao.
Moje pitanje je za odgovor tipa da ili ne. kad je taj broj vec blokiran na viberu, pa posle toga izbrisan iz moba, da li s eprilikom brisanja iz moba automatski deblokira na viberu? Da ili ne? Ovo shto mi pishete nishta ne razumem kakve veze ima sa mojim pitanjem. keva mi ima star mobilni, ne moze da ima viber aplikaciju na njemu. Viber je ipak drushtvena mreza na neki nachin.Mozda pamti blokirane brojeve, pa ih ne odblokira kad ih izbrishemo iz imenika moba.
 
Poslednja izmena:
Ala ste ga zakomplikovali Telefon ima svoj imenik Viber preuzima svoj imenik ustvari imate dva ista nazovi aplikacije Telefon i Viber tako da ako hočete da blokirate neki kontakt iz Telefona potrebno je instalirati neki Call Block (ima ih gomila na Play), a Viber ima u sebi tu opciju
 
Zdravo. Znam da ovo nije bas u vezi vibera, ali nikako da tiposaljem poruku pa mi je ovo jedini nacin. Pre nekih 5 godina si otvorila temu o legendi popa Martina. Bilo mi je interesantno dok sam citao pa me Interesuje da li se josuvek vodi negde diskusija na tu temu.
 
Zdravo. Znam da ovo nije bas u vezi vibera, ali nikako da tiposaljem poruku pa mi je ovo jedini nacin. Pre nekih 5 godina si otvorila temu o legendi popa Martina. Bilo mi je interesantno dok sam citao pa me Interesuje da li se josuvek vodi negde diskusija na tu temu.

Zdravo, jeste. Ja sam otvorila temu, ali sam zamolila administratore da je zakljuchaju zato shto je izgubila smisao. Legendu o blagu popa martina mozete naci na sledecem linku: http://mojakutijica.blogspot.rs/2012/01/legenda-o-blagu-popa-martina.html . Tekst je moj. A sad da se vratimo na Viber. Ova tema bi mogla da ostane aktivna za bilo koja pitanja na temu Vibera.
 
Sto se tice vajbera najbolje da se ode na njihov sajt i da se procita F.A.Q cesto postavljana pitanja mozda ima nesto tamo.U svakom slucaju postoji suport link na toj strani sa cestim pitanjima , neznam kakva je polisa ostavljanja linkova ovde, pa nadjite sami Google "viber FAQ" na dnu strane link za suport. U polje na hederu stranice ukucajte zeljeni pojam i eto resenja:)
 
jutro viberasi :) pitanje je uglupo, unaprijed se izvinjavam, ali ja jednostavno moram pitati:) da li postoji ikakva mogućnost da se od bloiranog kontakt vibera dobije propusten poziv?
hvala puno
 

Back
Top