"SAMO" 4 - TI .....!

Nisam, nekako sam i očekivao, kad sam video kako su mediji ''naduvali balon'' o košarkašima, znao sam da će on i pući. Žao mi je zbog OI, nadam se da ćemo odigrati dobro kvalifikacioni turnir. I da, sportisti su jedini koji nas mogu obradovati, da nije njih, odavno bi pukli od depresije i stresa...
 
Nisu uspeli....!
Šteta.
Ali, biti 4 - ti u Evropi,
ne može se smatrati neuspehom.
Ali, ova namučena nacija gladna je uspeha.
Makar u sportu.....

Šta mislite, jeste li razočarani ?

Verujem da nam je svima manje - više bilo teško zbog utakmice sa Litvanijom, ali već naredni dan je to raspoloženje prošlo. Nema razočarenja i glavu gore;
Biti "samo" četvrti u Evropi nije uopšte mali uspeh!

Šta je bilo bilo je; Za prosutim mlekom ne vredi plakati! Glavu gore i gledati šta i kako dalje i pripremati se (koliko od sutra, ako smo pametni) za narednu godinu jer im ne predstoji baš lagan posao koliko sam uspela da vidim bar kada su u pitanju kvalifikacije za Olimpijske igre.
Od kuđenja nemamo ništa.
Tako malo malo pa i po Novaku opletu kad zakaže. Eheeej, a čovek je samo osmi u istoriji svetskog tenisa po broju osvojenih gren slem titula i treći teniser u Open eri, od 1968. godine, koji je igrao u četiri Gren Slem finala u jednoj sezoni!

Neka svako od nas najpre pođe od sebe i pokuša da u životu uradi bilo šta po čemu će se istaći, biti ne prvi, ali među prvih deset u svom komšiluku, u svom kraju, a ne u državi, evropi ili svetu, pa ćemo videti da nije nimalo laka rabota; Zato ne kritikujmo puno, priredili su oni nama puno lepih i uzbudljivih utakmica i hvala im na tome i podržimo ih da se što bolje spreme za kvalifikacije kako bi izborili ućešće na Olimpijskim igrama sledeće godine!
 
Nemojte mračiti ljudi, znamo svi vrlo dobro jad i bedu koja nas je snašla ( u svim segmentima ); Mi smo u kandžama neprijatelja svojih. :(

Da,u kandzama !
Hocemo li to uvjek biti ?
Hoce li se taj narod dici ili ce samo govoriti "Bog ce suditi " ? !
Hoce li i dalje velicati te neprijatelje ?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nisam razocaran. S obzirom na odsustvo Marjanovica s kojim bismo lagano preskocili Litvance, ovo je dobar rezultat.

Prosle godine smo slozili Brazilce, Grke i France u nizu, ove godine nam je falila jedna trojka za finale.

Nema veze, bice bolje.
 

Back
Top