Windows 10 pitanja?

Obično je kombinacija Home-Pro u zavisnosti od ključa... Retailer varijanta je za bilo koji pc dok je OEM samo za jedan i to vezan za Hardver. Možeš da instaliraš drugarici koji oćeš i upotrebiš KMS Solution za aktiviranje.
 
Obično je kombinacija Home-Pro u zavisnosti od ključa... Retailer varijanta je za bilo koji pc dok je OEM samo za jedan i to vezan za Hardver. Možeš da instaliraš drugarici koji oćeš i upotrebiš KMS Solution za aktiviranje.

sta je kms solution...kljuc solution ili pro?

znaci li to da mogu npr. na 10 kompjutera da instaliran home verziju bez kljuca a samo na 1 sa kljucem?

neko mi je rekao da njoj moram da instaliram pro verziju sa kljucem ...to onda znaci da bi moj bio home

znam da mogu mom da ukucam kljuc ...mogu li onda ove home da instaliram na druge kompjutere?

ja bih da i njoj i meni instaliram home posto treba da dobijem bolji komp pa bih na starom ostavila home a taj novi bi bio pro

joj koliko pitanja ...razumes li se i u apple izludjuje me
 
Jedan ključ jedan PC. Sam windows home ili pro sa istog cd-ea možeš na iljadu računara da instaliraš ali samo jedan sa istim ključem. Kad pustiš da instaliraš windows on na početku traži da uneseš ključ serijski broj kada ga uneseš on instalira odgovarajuću verziju windowsa Pro ili Home. Postoji mogućnost da preskočiš da uneseš ključ i da izabereš koji windows iz menija home ili pro. Posle instalacije će ti ostati NEAKTIVIRAN i moraćeš da koristiš neki aktivator obično KMS aktivator. To je metoda za tvoju drugaricu.
Šta te muči sa jabukom?
 
sa tog cd-a sam ja ogrebala kljuc racunajuci da ce mi trebati za instalaciju ali mi ga nije trazio, win je aktiviran, updejtovao se, radi bez problema i trazenja kljuca..imam tu opciju da bude pro, treba sama da je aktiviram ali ja to ne radim zato sto je zapamtio hd racunara koji i nije los ali uskoro dobijam bolji...e sad ako sam dobro razumela - na taj novi komp ne bih mogla da instaliram pro verziju sa kljucem ako tu opciju iskoristim na starom racunaru... kako sam shvatila drugarici mogu da instaliram samo verziju sa kljucem a to cuvam za sebe... da sam znala da mi nece traziti kljuc prvo bih njoj instalirala .....sad ne znam sta da radim...mozda da pokusam pa da vidim sta ce biti, mozda ni za njen nece traziti kljuc

a na jabuku se jos navikavam, mnogo se razlikuje od win-a....nekako se snalazim, resavam probleme u hodu ali mi se cini da je stabilniji od win-a i jednostavniji ali tek kad provalim nacin na koji funkcionise.... nijedan periferni uredjaj mi ne radi sa njom pa nalazim neka zaobilazna resenja....htela sam umesto safaria da mu instaliram chrome ali citam da to nije pametno....nije mi 1. opcija zato sto ne mogu na njemu da instaliram drajvere za stampac a sve vise mi se svidja
 
Za sve uređaje trebaju apple driveri a to zavisi od proizvođača uređaja da li na sajtu postoje ako ne neće ti raditi. Inače možeš slobodno da instaliraš win drugarici bez ključa pro verziju ako traži serijski koristi ovaj univerzalni Microsoftov serijski W269N-WFGWX-YVC8B-4J6C9-T83GX ali ti za aktivaciju za drugaricu treba kms activator. Inače tačno je što si rekla čuvaj ključ za sebe......Treba ti ovako nešto za drugaricu samo stisneš crveno dugme gotovo
 
Poslednja izmena:
Mator ti je tvoj 9.3.3 moj je novij 10.2 Evo ti moj sa mog naloga http://www.*************/file/9sm284u527r8tz4/KMSpico_Install.rar Instaliraš klasično i kada ga otvoriš stisneš crveno dugme i nuklearke poleću :zper: Moga si @jolemisa da joj staviš kulturno link a ne taj sa puno reklama popupova i ostalog đubreta ovako. Ja sam ga morao propustiti kroz IE da bi došao do download linka ovog https://mega.nz/#!nMMyXaaT!CS4vaVUWXfO7paadFr9kiGIC4fHOmsco1I3jf29Y12c
 
Poslednja izmena:
Mator ti je tvoj 9.3.3 moj je novij 10.2 Evo ti moj sa mog naloga http://www.*************/file/9sm284u527r8tz4/KMSpico_Install.rar Instaliraš klasično i kada ga otvoriš stisneš crveno dugme i nuklearke poleću :zper: Moga si @jolemisa da joj staviš kulturno link a ne taj sa puno reklama popupova i ostalog đubreta ovako. Ja sam ga morao propustiti kroz IE da bi došao do download linka ovog https://mega.nz/#!nMMyXaaT!CS4vaVUWXfO7paadFr9kiGIC4fHOmsco1I3jf29Y12c
Najbolje je sa Filee Hippo ili Softpedie,ali nisam nocas mogao da trzazim,a zaboravio sam dopisati.Inace za mene je 9-ka jednostavnija za aktiviranje,a to sto je starija verzija,pa i Win.7 je zavrsio sa 2013/2014 god.Iako ima nesto kao novije to su neki duplikati starijih verzija.Evo ovde:http://filehippo.com/download_7zip/
Ima poslednju verziju,a ima i starijih ako joj zatreba,jer je i njen OS mozda stariji.Mada mislim da nema nikakve veze,da svi zavrsavaju posao.Ako hoce 10-ku,eto i tvog predloga.I sto je jos bitno treba da ima program WinRAR,da raspakuje aktivator i pokrene instalaciju.
 
Poslednja izmena:
nemam instaliran antivirusni program ali mi je win 10 prijavio da ovde ima virus

https://mega.nz/#!nMMyXaaT!CS4vaVUWX...sco1I3jf29Y12c
Svaki AV,a tebi je na Win.10,AV Windows Defender,jer je on od 8-ice deo instalacije,aktivator prijavljuje kao virus,ali to nije.I ako ti bude Windows Defender prvio problem i ne bude dao da se 10-ka aktivira.Nadji ga u kontrol panelu i u podesavanjima iskljuci.posle aktiviraj,pa restart i posle toga mozes da aktiviras i Windows Defender.Posle nece praviti nikakvih problema.
 
Nemam ni ja antivirusni ali znam šta skidam i odakle tako da već godinama to ne koristim. Moj pico je čist pošto ga i drugi koriste a i ja više puta probao. Mora da instaliram Malwearbytes za ovo
 
Nemam ni ja antivirusni ali znam šta skidam i odakle tako da već godinama to ne koristim. Moj pico je čist pošto ga i drugi koriste a i ja više puta probao. Mora da instaliram Malwearbytes za ovo
Ja sam moj KMSpico 9 odavno kada je izasao Win.8.1,skinuo Torrentom i jos ga cuvam i sa njim radim i ne oseca ga ni jedan AV.Citao sa na vise mesta da su pojacali zastitu na Win.10 povodom tih aktivatora.Nemam 10-ku.Imam Win.8. i Ububtu pored Win.7 i nemam problema.
 

Back
Top