Windows 10 pitanja?

:eek::per::whistling:

Untitled.jpg
 
Eto vidis pravis gresku kao totalni pocetnik koji nema pojma o OS-u generalno.

Windows 8 je totalni pogodak. 64-bitne aplikacije u pojedinim slucajevima su se pokazale bolje, veci broj igara takodje radi dosta bolje pogotovo nove igre sto mozes da zakljucis iz benchmarkova, kako za igre tako i za programe koji se obavljaju primarno putem cpu-a ili gpu-a. U windows 8 start meni je nesto najbolje sto su mogli da urade, to sto nisi hteo da probas na vise od koji dan pa da ti posle Windows 7 bude odvratan je tvoje individualno misljenje. Da si hteo da koristis Windows 8 nasao bi 100-inak resenja da uklonis sve nepotrebne stvari. OS potreba i zadovoljstvo se bazira na performansama a ne na izgledu i sta je namenjeno po tvom ukusu za destkop racunare.

90% ljudi nece ni doci do tih problema koje su totalna sitnica i ti sad zavires u njih. Sigurnost OS-a ? Daj probudi se.

Smesno je sto takve likove nalazim samo po nasim forumima, izgleda mi sve znamo i svaka sitnica nam smeta dok preostalom svetu sve dodje ok. Ne pratim vise ovu temu jer mi je dosadno da citam nabuloze i pametovanje i beskrajno prepiranje bez osnova za te tvoje cinjenice. Pozdrav.

A ostalima, skinite pa probajte, hteli ili ne, ako imate malo bolju "makinu" od doticnog clana gore onda ce dx12 biti neizbezan tako da trazite resenja a ne zaobilazni put jer windows 7/8 to sigurno nece da rese.

P.S Nemojte da se iscudjavate ako naidjete na Windows u .iso formatu :per:
Toliko je windows 8 bio totalni pogodak da je u njemu bio smešten nov sistem particionisanja diskova i novi format dinamičkih diskova zvani GPT , on je bio toliko dooobar da kada staviš njega za postavljanje novoga sistema MORAŠ da formatiraš ceo HDD a nedajbože da ga menjaš slučajno onda se oprosti od svojih podataka jer ne postoji konverzija u MBR , naravno posle par nedelja svi su hebali ms-u mamitzu zbog toga , toliko jhe GPT funkcionalan da je izbačen posle iz desetke i to totalno samim tim ne postoji upgrade sa win8 na win10 koji ima takve diskove.
 
:hahaha:

Чим видех тотал командер, све ми јасно! :hahaha:

Е мој дечко, ти као они, када сам ја купио легалан ХР од Мицрософта, и инсталирам ја њега, а он неможе на интернет, као и без несечам се сад шта, неможе да инсталира надоградњу.

Назовем ја фоном представништво у БГ, а они ме посаветоваше,дадоше ми адресе сајтова хакера, да од њих скинем програме којима бих могао да оспособим ХР... :dash:

И тако ми они предложише да обавезно користим командер, зато што другачије неможе да се у систему интегрише њиндоњсов систем! :dash:


:hahaha::hahaha::hahaha:


ПС

Користиш командер, а сад ми реци, колико система имаш у систему? :lol:
 
Poslednja izmena:
:hahaha:

Чим видех тотал командер, све ми јасно! :hahaha:

Е мој дечко, ти као они, када сам ја купио легалан ХР од Мицрософта, и инсталирам ја њега, а он неможе на интернет, као и без несечам се сад шта, неможе да инсталира надоградњу.

Назовем ја фоном представништво у БГ, а они ме посаветоваше,дадоше ми адресе сајтова хакера, да од њих скинем програме којима бих могао да оспособим ХР... :dash:

И тако ми они предложише да обавезно користим командер, зато што другачије неможе да се у систему интегрише њиндоњсов систем! :dash:


:hahaha::hahaha::hahaha:


ПС

Користиш командер, а сад ми реци, колико система имаш у систему? :lol:

Sta ima total komander sa tvojim sistemom ? Ne razumem..
 
Uh ala ovde seva kremenje.Ne mislim da ispravljam nekoga,nego bi samo napisao sta sam procitao o Win,10,jer sam i ja pokusao da ga nadogradim na Win.8.1 i jedan dan sam se mustro ne bi li nesto uradio,ali nek programe koje sam imao jednostavno nije hteo da pokrene i ja uradim Downgrade na Win.8.1,jer mi on radi dobro.Procitao sam da nije dobro na svakoj konfiguraciji da se radi Upgrade,vec cista instalacija,a ima i onih kome je Upgrade prosao bez problema.To je jos novi OS,ne mora da znaci da ce biti kao pocetne verzije Win.8.Vecina zna kako je to bilo lose,a opet ni da bude bolji od Win.8.Treba da sacekamo malo da vidimo kako je ovima koji su instalisali i kako ce raditi.Pa posle kako narod kaze "Kom opanci,akom obojci".
 
Imam ja poznanika tj kolegu koji ima laptop sada star već skoro dve godine i besnu makinu koja i danas košta 70k , koji je naočigled mene radio upgrade sa win8 na win10 jer je jedva dočekao da ode sa win8 jer navodno ne može da instalira i da koristi mnoge stvarčice a sedmicu mu laptop ne podržava i nema drajvera i on meni juče priča kako je i on zadovoljan sa desetkom ali se -kaže mi ovim rečima"teško nosi operativni sistem i da nešto fali" - samo sam se nasmejao a on ima quad procesor.
 
Imam ja poznanika tj kolegu koji ima laptop sada star već skoro dve godine i besnu makinu koja i danas košta 70k , koji je naočigled mene radio upgrade sa win8 na win10 jer je jedva dočekao da ode sa win8 jer navodno ne može da instalira i da koristi mnoge stvarčice a sedmicu mu laptop ne podržava i nema drajvera i on meni juče priča kako je i on zadovoljan sa desetkom ali se -kaže mi ovim rečima"teško nosi operativni sistem i da nešto fali" - samo sam se nasmejao a on ima quad procesor.
Tu ljudi i njvise grese kad ne procitaju sta zahteva taj OS,a svi bi hteli novo odjedno,a ne pitaju se da li moze.
 
Mislim da ne lažemo windows 10 radi lepo i funkcionalan je -ali ždere resurse i nije optimizovan , mislim da je mikrosoft požurio sa njegovim izlaskom zbog debakla koji je doživeo sa windows 8 i da je pre vremena pustio ga u opticaj.
 
:hahaha:

Чим видех тотал командер, све ми јасно! :hahaha:

Е мој дечко, ти као они, када сам ја купио легалан ХР од Мицрософта, и инсталирам ја њега, а он неможе на интернет, као и без несечам се сад шта, неможе да инсталира надоградњу.

Назовем ја фоном представништво у БГ, а они ме посаветоваше,дадоше ми адресе сајтова хакера, да од њих скинем програме којима бих могао да оспособим ХР... :dash:

И тако ми они предложише да обавезно користим командер, зато што другачије неможе да се у систему интегрише њиндоњсов систем! :dash:


:hahaha::hahaha::hahaha:


ПС

Користиш командер, а сад ми реци, колико система имаш у систему? :lol:

1. Windows xp x 64
2. Windows vista x 64
3 windows mex32
4. ubuntu 14
5. windows 7 home premium x 64
6. http://www.ghisler.com/efaqgeneral.htm

- - - - - - - - - -

Mislim da ne lažemo windows 10 radi lepo i funkcionalan je -ali ždere resurse i nije optimizovan , mislim da je mikrosoft požurio sa njegovim izlaskom zbog debakla koji je doživeo sa windows 8 i da je pre vremena pustio ga u opticaj.

Tacno je to sto si naveo isto je bilo sa vistom pa su je sredili tako ce da bude i sa win 10 polako nigde se nezurimo :)
 
odlican fajl menadzer , nezamenljiv kad trebas dosta sortirati i selektivno prebacivati

ocigledno koristis kompjuter samo par godina i to bas jedan par

Не.

Првенствено је СИСТЕМ МЕНАЏЕР.

Седи 1. ! :lol:

- - - - - - - - - -

1. Windows xp x 64
2. Windows vista x 64
3 windows mex32
4. ubuntu 14
5. windows 7 home premium x 64
6. http://www.ghisler.com/efaqgeneral.htm

- - - - - - - - - -



Tacno je to sto si naveo isto je bilo sa vistom pa su je sredili tako ce da bude i sa win 10 polako nigde se nezurimo :)

Нисам то мислио. :)

Лепо сам питао у вези система и тотал командера. :)

Али добро, нећу да ништа прокоментаришем, имате Снејкса "доцтора" који инсталира виндовс у шпорет смедеревац.

Снејкс че вас научи! :hahaha:
 
Evo ja instalirao Sound Forge 4.5 koji je pravljen za windows 98 za divno cudo radi ko zmaj posto na win 7 nije radio trazio mi je neki .dll fajl nesecam se tacno mogao je da radi i bez toga ali neke funkcije nisam imao sad radi kako treba na win 10
 
Ima zadovoljnih ljudi,a ima i nas koji nisu bas preterano zadovoljni.Posto sam citao dosta o tome,ali posle pokusaja nadogradnje sa Win.8.1 na Win.10.kazu da je bolje uraditi cistu instalaciju.ja sam licno probao Upgrade i nije moglo neke programe da mi pokrene,a bitne,a neke veoma sporo.Tako da sam uvece odmah uradio downgrade i vratio na Win.8.1.Pa cu sacekati da se to malo razradi.Mozes probati nije problem da se vratis na prethodni OS ako nisi zadovoljan,ako radis cis OS onda ako ti se ne svidi jednostavno formatiraj,ali probaj nista ne gubis,mozda budes medju onoma kojima je dobar OS.
 
Не.

Првенствено је СИСТЕМ МЕНАЏЕР.

Седи 1. ! :lol:

- - - - - - - - - -



Нисам то мислио. :)

Лепо сам питао у вези система и тотал командера. :)

Али добро, нећу да ништа прокоментаришем, имате Снејкса "доцтора" који инсталира виндовс у шпорет смедеревац.

Снејкс че вас научи! :hahaha:

 

Back
Top