PITANJE ZA MUSKARCE

Krisstina

Zainteresovan član
Poruka
102
Treba mi vas savet.Bila sam sa jednim deckicem u vezi,zasrala sam situaciju i razisli smo se.Medjutim,meni je i dalje stalo do njega,a i njemu do mene-tako mi se bar cini.Cujemo se povremeno,ali vesto izbegava da se vidimo.Zato jer zna da bismo se pomirili a on ne zeli da pogazi svoju rec,iako sam mu se izvinula mali milion puta.Nebitno,cini mi se da u poslednje vreme malo "popusta" i mislim da bi "pao" ;) sad,moje pitanje je kako da ga pridobijem?Komunikacija nam je bas bila slaba,jedino u cemu smo se slagali jeste...;) Razmislajm da mu posaljem porukicu (bas mi nesto nedostaje veceras,pproradila mi masta) nesto u smislu;"nesto razmisljam,secas se sta smo radili tad i tad kod tebe,na stolici i tako to?mmmmmmmmmmmmm,kako bih te sada..." da li je pmetna ta moja idejica,ili?Predlozite mi sta da radim?Bas ga zelimmmmmm
 
1. ako ste se razilsi, sto bi se vidjali?
2. otkud znas i kakvu rech da pogazi?
3. u cemu ste se slagali?
4. kako bih te sada...sta?

ako stvar rashclanimo na delove, bice lakshe..u svakom slucaju mnogo si konfuzna i nisi se izvinula nego izvinila.
 
Devilishgirl:
1. ako ste se razilsi, sto bi se vidjali?
2. otkud znas i kakvu rech da pogazi?
3. u cemu ste se slagali?
4. kako bih te sada...sta?

ako stvar rashclanimo na delove, bice lakshe..u svakom slucaju mnogo si konfuzna i nisi se izvinula nego izvinila.

1.Zasto se ne bismo videli?Stalo mi je do njega!
2.Pomenuh,da sam "zasrala" a on se NAVODNO zarekao da necemo vise da budemo zajedno.
3 i 4 necu da komentarisem,mislim da je stvar jasna.
 
da vidimo ovako
bili ste u 'vezi',
niste se slagali ni oko chega sem sexa,
ti zasrala,
tip verovatno konta da zasluzhuje i bolje od toga
i sad bi ti da se tucate ?

moje pitanje : jel vishe ne postoji ni jedna stvar na ovom svetu, sem sexa, oko koje ljudi mogu eventualno da se nadju ? :confused:

napishi mu : "glupa sam, al svidja mi se tvoj q..., mozhesh me imati kad hocesh " mislim da ce to sigurno da pokrene lavicu strasti , chezhnje i zhelje u njemu :mrgreen:
 
zarekao se, ne zarekao nema blage veze sa zivotom. Ima stvari koje zabole i onda i ne mozesh nazad, a ostatak je boranija i sredice se. Mozda da ga pustish da se duri neko vreme, a onda mu dash na znanje da je jedini i pravi (to svi tipovi vole, i onda su spremni na velikodushne chinove, npr. prashtanje) Sretno!
 
Lucky Luck:
zarekao se, ne zarekao nema blage veze sa zivotom. Ima stvari koje zabole i onda i ne mozesh nazad, a ostatak je boranija i sredice se. Mozda da ga pustish da se duri neko vreme, a onda mu dash na znanje da je jedini i pravi (to svi tipovi vole, i onda su spremni na velikodushne chinove, npr. prashtanje) Sretno!
pustila sam ga ja neko vreme,sada se smirio,i zato kazem mislim da ce popustiti,ali voli da se moli.Cak me i zove,ali me zeza zestoko!Vraca mi za sve sto sam ja njemu radila,ocito
 
ohoho josh jedna bobba :lol:

da da bitno je sirovinu zaviti u ukrasni papir i staviti mashnicu ,onda je sve u redu :mrgreen:

pa mislim prochitaj sama shta si napisala

mislish da tri tachkice govore o tvojoj rafiniranosti ? :lol:
give me a break :lol:
 
Krisstina:
Treba mi vas savet.Bila sam sa jednim deckicem u vezi,zasrala sam situaciju i razisli smo se.Medjutim,meni je i dalje stalo do njega,a i njemu do mene-tako mi se bar cini.Cujemo se povremeno,ali vesto izbegava da se vidimo.Zato jer zna da bismo se pomirili a on ne zeli da pogazi svoju rec,iako sam mu se izvinula mali milion puta.Nebitno,cini mi se da u poslednje vreme malo "popusta" i mislim da bi "pao" ;) sad,moje pitanje je kako da ga pridobijem?Komunikacija nam je bas bila slaba,jedino u cemu smo se slagali jeste...;) Razmislajm da mu posaljem porukicu (bas mi nesto nedostaje veceras,pproradila mi masta) nesto u smislu;"nesto razmisljam,secas se sta smo radili tad i tad kod tebe,na stolici i tako to?mmmmmmmmmmmmm,kako bih te sada..." da li je pmetna ta moja idejica,ili?Predlozite mi sta da radim?Bas ga zelimmmmmm

Ne mogu da verujem, prica identicna mojoj... prosto se pitam... da ti je nisam nekad ispricala...hehe..
isti problem, potpuno...
i ja sam shvatila tek kad sam izgubila njega..koliko mi nedostaje...
 

Back
Top