Drajveri za graficku

Imam problem,imam ATI Radeon X550 graficku i sada bih da reinstaliram sistem na kompu ali nikako ne mogu da nadjem drajvere na netu za tu graficku,nema drajvere za Win7. Moze pomoc?



ATI Catalyst for Win Vista,Win 7 10-02


ATI Radeon 9500 Series
ATI Radeon 9550 Series
ATI Radeon 9600 Series
ATI Radeon 9700 Series
ATI Radeon 9800 Series
ATI Radeon X300 Series
ATI Radeon X550 Series
ATI Radeon X600 Series
ATI Radeon X700 Series
ATI Radeon X800 Series
ATI Radeon X850 Series
ATI Radeon X1050 Series
ATI Radeon X1300 Series
ATI Radeon X1550 Series
ATI Radeon X1600 Series
ATI Radeon X1650 Series
ATI Radeon X1800 Series
ATI Radeon X1900 Series
ATI Radeon Xpress Series
ATI Radeon X1200 Series
ATI Radeon X1250 Series
ATI Radeon X2100 Series
 
pozz.imam problem sa komp...inace sam laik za to pa ako moze pomoc. Ugradio sam gtx 460 graficku...pre nije bila nikakva nego integrisana. e sad desava se sledece...grafika nije spojena na napajanje,samo ustekana u slot...ali prilikom palenja kompa nema slike na integrisanom izlazu ne radi mis i ne radi tastatura...kad izvadim graficku iz slota radi sve ok... zna li iko sta se desava?? hvala
 
pozz.imam problem sa komp...inace sam laik za to pa ako moze pomoc. Ugradio sam gtx 460 graficku...pre nije bila nikakva nego integrisana. e sad desava se sledece...grafika nije spojena na napajanje,samo ustekana u slot...ali prilikom palenja kompa nema slike na integrisanom izlazu ne radi mis i ne radi tastatura...kad izvadim graficku iz slota radi sve ok... zna li iko sta se desava?? hvala

Koja je matična ploča? A jesi li izvadio kabal iz integrirane grafičke i stavio u GTX460?
 
pozz.imam problem sa komp...inace sam laik za to pa ako moze pomoc. Ugradio sam gtx 460 graficku...pre nije bila nikakva nego integrisana. e sad desava se sledece...grafika nije spojena na napajanje,samo ustekana u slot...ali prilikom palenja kompa nema slike na integrisanom izlazu ne radi mis i ne radi tastatura...kad izvadim graficku iz slota radi sve ok... zna li iko sta se desava?? hvala
Trebao bi u BIOS-u da iskljucis integrisanu grafiku,da BIOS prihvati eksternu.
 
Radeon ... koja je to uvala. A svaki put kada odes da kupis ili sklopis konfiguraciju (ne za igranje), pokusavaju da uvale radeon-a. Ma to je dobra graficka, evo nova serija, nova generacija 4g ma super a jeftinija. Kupis i onda prvo krenu sa spamovima. Instaliran gaming evoled, pa onda instaliran app za podesavanja stvari koje ne treba Ti da podesavas, pa naravno drajveri i problemi sa njima.

Jednostavno ako ne igras igrice ne kupuj to cudo.
 
Radeon ... koja je to uvala. A svaki put kada odes da kupis ili sklopis konfiguraciju (ne za igranje), pokusavaju da uvale radeon-a. Ma to je dobra graficka, evo nova serija, nova generacija 4g ma super a jeftinija. Kupis i onda prvo krenu sa spamovima. Instaliran gaming evoled, pa onda instaliran app za podesavanja stvari koje ne treba Ti da podesavas, pa naravno drajveri i problemi sa njima.

Jednostavno ako ne igras igrice ne kupuj to cudo.

U čemu je problem? :think:
 

Back
Top