Hitno potrebna informacija!

Pokusavala sam da je nadjem preko googla bar milion pita, i znam jos mnoge koji su isto to radili... i nista. Evo ,sad sam probala ponovo i meni ne otvara nigde taj link.
A tebi se tu pominje neka Nada, tako da mislim da si se malo zbunila...
Ja sam nesto nacula da joj je salon u Resavskoj, ali ne znam gde tacno.
 
Mislim da je to greska jer se ovde spominje nje muz Nenad , pa bi pre rekla da su to samo skratili "ne(na)da".

Evo: OD RAZVODA DO PLEJBOJA
U novom "Plejboju" se pred objektivom bivšeg supruga Nenada Marjanovića svukla poznata šminkerka Jelena Maćić, a ovaj potez zdušno je podržala i njihova 11-godišnja ćerka!
Na današnjoj naslovnici srpskog "Plejboja' osvanule su provokativne fotografije najpoznatije domaće šminkerke Jelene Maćić, čiji je autor Nenad Marjanović, njen bivši suprug sa kojim je, pored propalog braka i decenijske poslovne ..


ajd pokusacu jos malo .................:)))
 
otvori sajt pa pročitaj pre nego li daješ informacije


nisi fer......ja sam ovo nasla i potrudila sam se....ja ne mogu da otvorim site i da citam ...i kad kliknem dobijem prazno.mislim da ipak nisi fer................:)))



"Posedovanje diplome škole Jelene Maćić. Profesionalni šminker Nada Beograd Telefon:
064/168-0-241. Šminkanje za sve vrste svečanosti, profi šminkom. ..."
 
Imam drugaricu koja nekoliko godina radi sa njom, ili za nju, ne znam kako to ide... Mogu da je pitam, ali stvarno ni ja ne vidim u čemu je toliki problem. Ako ništa drugo, nadjite udruženje manekena i pitajte tamo. Ili, tamo možete da nadjete Mariju, pa je pitajte za sestru. Mislim, ništa vi ne tražite, ako hoćete da upišete školu, znači da hoćete da date kintu, a to im je u interesu...
 
Ma ljudi, sta se prepirete oko gluposti. Informacija mi je bila potrebna za jednu drugaricu koja ne zivi u Bg a htela bi da upise njenu skolu. I ja sam dugo pretrazivala po internetu i nista nisam pronasla pa rek'o da se obratim vama. Hvala i vama za trud. Nije mi jasno zasto ne mogu da iskopam. E, pa da zovem tu Nadu i da je pitam da mi da telefon skole? Groucho, pitaj, bre, drugaricu!!!
 
:shock: A ne može kao da pita Jelenu za kontakt tel. danas nego baš sutra, ehehehehe.....
Nazovi skretaricu redakcije Elle magazina
iili Klik studio i traži tamo kontakt
znaju je tamo, daće ti
Mada ovi iz Klika nemaju neko preterano dobro mišljenje o njoj
 

Back
Top