Šta mislite o...

ja bih naterala one koji pljunu da to pokupe, i + neka fina kaznica... ako odbiju, zatvor.
aaah, posebna kazna za policajce koji to 'ne primecuju',
a ne da se ja osecam ko blesava sto jedina ne bacam zvake i papirice gde stignem, nego u kantu/dzep.
 
Sizzlym:
Slazem se!!!!
Ali bih ja takodje uwela i SPROWELA zakon o zabrani pushenja u jawnim ustanowama,restoranima,kaficima,prodawnicama,radnjama,swudaaaaaaaa!!!:twisted::twisted:

slazem se, iako sam pusac. Bas mi je jadno kada vidim nekoga da pusi na sred ulice (iako i jja to nekad radim), pa onda baci pikavac gde stigne....ja se bar trudim da pronadjem kantu, pa da ga bacim u nju.
 
scharfschuetze:
... tome da se na ključnim mestima u Beogradu postave marksmeni koji bi likvidirali nestašne građane koji bacaju otpatke and/or prosipaju svoje izlučevine na ulicu?

Kazna bi bila primenjivana na ljude koji:

1. pljuju
2. pljuju žvake
3. bacaju papire i drugo smeće
onaj deo mi se najvise svidja...
 
kazna i to velika je izgleda jedini nacin da se ljudi nauce necemu.a ne da svako paca papire iz pekare i ostale hrane na sve strane,onda autobuske karte,slinave maramice i ostalo... :roll:
neko je u mom ulazu poceo da ostavlja djubre u hodniku u prizemlju i u podrumu.kada sam videla kesu djubreta komotno ostavljenu hodniku u ulazu,poludela sam.uzela sam kesu i odnela je do kontejnera a dan pre toga je tata nasao u podrumu jos nekoliko kesa djubreta.ne znam kako neko moze da ostavi organske otpatke da trule i smrde u ulazu bez imalo osecaja da ce to negativno uticati na kvalitet zivota,ne samo tudjeg vec i njegovog/njenog. :evil: uostalom,nisam im ja djubretar da odnosim svacije djubre,ali ne mogu da ga ostavim tako na sred hodnika i da cekam da se neko smiluje.sada cemo da odstampamo molbu da se djubre vise NE ostavlja po hodnicima,a ako se i dalje nastavi,pa ne znam,ima da vrebam po hodniku i da hvatam krivca :-x :-x :-x
 
ma jos u velikim zgradama shvatam da ljudi to rade jer misle da "ako moze komslija da baci mogu i ja" a i mala je sansa da ce ih neko uhvatiti pa ih boli dupe.
ali moja zgrada ima tri sprata,12 stanova i malo ljudi.znaci,ili ima nekih novih stanara ili je neko podivljao pa krenuo da ostavlja svoje smece kud stigne.
inace pre par godina nam se zapusila kanalizacija iz nepoznatog razloga.onda su dovedeni majstori koji su sajlom otpusili tu cev i sta je tu sve nadjeno je neverovatno - od kupusa i soca od kafe,preko ulozaka i tampona,pa do raznih manjih kutija od krema,cepova i drugih slucajno ili namerno bacenih stvari.uzas....
 
Jel vama treba prevod?

Konkretna ideja je postavljanje snajperista na adekvatna mesta koji bi likvidirali nestašne građane. Treba ih opremiti AWPom i onda bi se grad tresao od gromovitih pucnjeva.
Mada ja mislim da već posle dve do tri likvidacije ne bi više niko činio prestupe jer bi to postala tema br. 1 u Beogradu i svi bi znali za to i svi bi se plašili takve sudbine.

Možda bi trebalo u priču ubaciti i specijalizovane tračare koje bi regrutovali iz redova terra nove klase da nabudže priču jer one ionako nemaju pametnija posla sem što su im jedine obaveze da se vide s dečkom i da kupuju nove krpe u terra novi. I one malograđanke na televiziji bi mogle da prave emisije po tom pitanju umesto degutatno subkulturoloških tv cirkusa.
Možda u stvari plan likvidacije neposlušnih ne bi morao da se sprovede u delo na onako direktan način već bi bolje bilo da se napravi tako jedna sistematska kampanja zastrašivanja i da se stvori mit o zlim snajperistima koji vrebaju na krovovima.
 
Meni je zanimljivo kako se to resava u US. Kada izvedes kucu u park da obavi nuzdu, moras uvek da nosis kesu i da pokupis sve sto tvoja kuca ostavi za sobom....Njima tamo zivotinje prave problem, a mi ovde jos nismo ni ljude naucili redu i kulturi.... :roll:
 

Back
Top