Šta ste danas bitno uradili?

danas nista,tj uobicajeno sto i svaki dan,al u subotu sam trebala da ubacim hranu i zakljucam stan do komsije,kad krenu sa gostima na vencanje(babu i kerusu ne brojim)
docekalo ih je sve tip top sredjeno,sve case tanjiri oprani,sve flase,djubre pobacano,kao da nisu imali pedeset ljudi u stanu
i baba i kera zive i zadovoljne
 
a ti?

- - - - - - - - - -

danas nista,tj uobicajeno sto i svaki dan,al u subotu sam trebala da ubacim hranu i zakljucam stan do komsije,kad krenu sa gostima na vencanje(babu i kerusu ne brojim)
docekalo ih je sve tip top sredjeno,sve case tanjiri oprani,sve flase,djubre pobacano,kao da nisu imali pedeset ljudi u stanu
i baba i kera zive i zadovoljne

dobro shto sve trpash u isti kosh :bljuc:
 
Dao sam konobaru bakšiš i nahranio neke macke ispred zgrade.Ti?

to se na rachuna u korisno
korist - je inche ogavna rech koja se uglavnom troshi za pojam koji trazi povratnu reakciju
msm da nishta tako nisam uradila, osim shto sam dala sve od sebe da neko bude srecan i zadovoljan...sad malo ja , truckam vreme, kasnije cu usreciti druge.
ali korist?

- - - - - - - - - -


mosh ti da dumash koliko hocesh , jedini trip koji imash je laz
makar i lepa
:smajli:
 
idi do autobuske stanice i daj migrantima tvoju staru odecu i napravi ima limunadu :) )

- - - - - - - - - -



:zag: duša od žene


preskochicu ovo "dusha od zene" i necu ti uzeti za zlo :lol:
shto se migica tiche, jesi zashao skoro u taj kraj i video kako smrdi , povrh toga shto imaju wc-e , shatore etc.
idi tamo pa njushkaj
prljavo je prljavo !!!
nedisciplina caruje, a pare se pare ..
al to ti je na nekoj drugoj temi .

- - - - - - - - - -

sad ne valja ni da kakim:kez:


mosh tamo sa milerovim migrantima :lol:

- - - - - - - - - -

korisno :zkez:
 
Moja sestra tvrdi da sam danas uradila vrlo korisnu stvar na koju je rekla "eee hvala dragom bogu"... zazvonio mi je telefon, skocila sam sa kreveta, saplela se o kabl koji je povukao racunar koji je pak tresnuo na plocice i ispao iz rama...konacno, nakon sest godina sluzbe Crvenkapa ide ne samo u starosnu vec u starosno - invalidsku penziju jer joj vise ne radi tastatura a ni mis, ispala je iz rama i pada joj glava...svi se smeju a meni se place...to je moj drug:(
 

Back
Top