dečiji rođendani

Mi stalno idemo u "Kockicu" u hali Pinki u Zemunu i tamo nam se najvise dopada. Sto se tice rodjendana, nikad nismo organizovali tamo, jer su nam klinci mali (3 i 1,5). Mislim da mora da se uzme minimum 18 ulaznica. Klinci su obicno toliko odusevljeni, da niko nista ne jede, samo jurcaju.
 
Zivimo na vidikovcu, ali nije vazno, sve me zanima, znaci bilo koji deo grada.
Bili smo u kockici, tamo je stvarno super, ali ono sto mi se ne svidja je to sto nemas odvojen prostor za slavljenje rodjendana, a ocekujemo bas dosta i dece i odraslih.
 
Puf-Puf igraonica iza novog Mercatora. Imaju posebnu igraonicu samo za rodjendane.
Cena zakupa prostora za 3 sata je 7000 din. U cenu uracunato pice za decu.
Moze da se organizuje i klopa iz Mc-a. Posebno se placa i ono sto roditelji popiju.

Toplo preporucujem ;)
 
Kafe-picerija "Tigar" u sred zoološkog vrta u Beogradu (malo ispod slona). Telefon: 069/733 99 88, ili 011/ 267 11 88.
Nemaju animatora (slavljenica može sama da ga angažuje ako hoće). Klopa (ako je njihova): pice i/ili sendviči. Piće: njihovo. (Ako je klopa u sopstvenom aranžmanu, onda je skuplja varijanta). Torta: slavljeničina. Muzika: može slavljevičina ili njihova. Posluga i sudovi: njihovi. Plaća se avans (nešto malo), a ostatak posle obračunatih troškova za piće i klopu (ako je njihova, postoji popust od 30 - 50% mislim, zavisno od broja gostiju). Za sve goste dobijaju se pozivnice (jedna može da važi za čitavu porodicu) koje obezbedjuju gostima besplatan ulazak (i eventualni obilazak, pošto je sada hladnije) zoološkog vrta.
Boravak u objektu: 3 sata, u zoo-vrtu i ceo dan. Termini: 11:00, 14:00, 17:00, i valjda 20:00.
Varijant je zgodnija za prolećne i letnje rodjendane, ali svakako zanimljiva predškolskoj deci i u druga doba.
Gde god da ste, slavljenici unapred srećan rodjendan!
 
Dvorac.
Ne znam tacno kako se zove ulica, ali ides Ustanickom i skrenes u Grcica Milenka i onda treca ulica levo. To je jedna velika kuca i dole je veliki prostor za roditele, a gore su cetiri sobe. Jedna je sa igrackama, tobogan i sl., druga je diskoteka, u trecoj je neko cudo na naduvavanje za skakanje, a u cetvrtoj jedu. Ima i animatore i stvarno je super.
 
na vidikovcu ima neka igraonica big ben, pre c marketa se skrene levo,i onda ima putokazi.
ima i neka u susedgradskoj,i oni imaju posean prostor za rođendanaske goste.
a puf puf je naj jači provod u pravu je l.f.
i deca su potpuno odvojena od ostalih, radi klima, ima dosta mesta, i do sada, a išli smo na puno rođendana po igraonicama taj puf puf nam je delovao naj organizovnije.
jeste skuplje, ali vredi svaki dinar:p
i ovo za zoo je fenomenalno!!!
divno,divno. moja ćera letnje dete:p
pašće rođiš u zoo:p
 
Imas na vidikovcu i lopticu, pored maxi diskonta, pa liliput, kod zapca.
Slavili smo rodjendane u Saticu, Voje Ilica, pa Ding-dongu, kod autokomande, pa u kuci Masta, na Bulevaru. Svi kazu da je najbolji provod bio u kuci Masta, a stvarno im je program za decu fenomenalan, tri sata aktivne igre, pozorisna predstava za decu, a na kraju maskenbal...
I ja se sad razmisljam gde cemo ove godine (za mesec i po dana nam je rodjendan), a ovaj mi se Dvorac cini interesantnim...
Pa, srecan rodjendan! :-D
 
Usavsi malo dublje u "problem" ;-) otkrila sam toliko igraonica da to nije normalno! Izgleda je to najisplativiji posao danas.
I sto mi je najcudnije, svi termini rezervisani po mesec-dva unapred. :confused:
Jel' bio neko u M&M klubu u Bileckoj?
 
Ja sam otkrila super mesto za rodjendane,ako je neko na Novom Beogradu. Vec sam dva puta deci pravila tamo proslavu, i pre nekoliko dana sam reyervisala za decembar i na moje odusevljenje saznala da je u toku neka promocija te je prostor besplatan! Mesto je splav Gatto verde u bloku 70 i stvarno je prelepo uredjen i veliki je sto je meni vazno zbog odraslih, a imam i puno gostiju bez dece pa mi je bitno da i malim i velikim gostima bude lepo. Jedino sto nije igraonica pa se moraju angazovati animatori sto je dodatni trosak.
 

Back
Top