tema br. 6

Tretman dobrim filmom i omiljenom glumicom. "Mi smo iz budućnosti 2"... Pita neka ruska snaša na netu zna li se zašto se Katja Klimova razvela od drugog muža, Igora Petrenka (glume glavne uloge), i svi ćute, samo ja budala provalim da je to verovatno zbog njenog trećeg, sada aktuelnog muža, bezveze bi bilo da je udata za obojicu, a i nije legalno u RF. :lol:

 
Osamdeset i neke sam prvi put čuo Vandu, na radiju je neki muzički urednik čitav sat puštao njene pesme, u nizu, jednu za drugom, bez reklama i džinglova, što je danas nezamislivo, i zapanjilo me kako to da joj je svaka pesma dobra, posle sam skontao da je ona ženski Elvis, da je otpevala sve značajnije hitove njene ere, uglavnom toga je bilo toliko da se komotno mogao organizovati radijski program, a u fokusu su bile samo njene rokabili numere, dakle bez kantri i bluz hitova... čini mi se da još uvek imam snimak na nekoj magnetofonskoj traci... a danas je sve to do čega se nekada teško dolazilo onlajn uskladišteno na tjubu, lako dostupno i spremno za uživanciju...

 

eksplodiracu od hepines...aj nid a doktor bre
po prvi put u zivotu, neka atraktivna plavooka, super inteligentna devojka me zeli...

- - - - - - - - - -

auu bracala ovo je nestvarno...41 jebenu godinu sam cekao..huhhhhhhh

- - - - - - - - - -

a najkrvavije od svega je to sto sam potpuno trezan dok ovo pisem...
 
...koSmos...štaSmos...


DSCF4723.JPG
 

Back
Top