Fable: The Lost Chapter

ma ja sam je postavio temu pa me ispalili, igru sam igrao vec odavno igra je dobra i nije toliko kratka ako resavas sve questove oko 30-35h igranja (ja sam pokuso resiti sve questove srebrne sam uspeo ali neki bronza su skoro nemoguci...)ali ako ides samo na zlatne questove igra traje 15h!probajte je igra je zaista ok,ali nemogu se odati utisku da je samo malo vise truda ulozena i to upravo u mnogom vecem izboru oruzlja i armora igra bila hit nad hitovima!(verovali ili ne meni je najvise zasmetalo sto se u igri ne koristi stit!!!!)
 
Pa ti si djecak koji masta da postane heroj i jednog dana kada varvari uniste tvoje selo i pobiju ti roditelje, spasi te neki master i odvede na obuku, gdje provedes svoje djetinjstvo i nakon treninga postajes heroj i pocnes da lutas svijetom i rjesavas svakojake zadatke. Nisam mnogo igrao (nemam vremena), nesto vise od treninga sam presao, al' sve sto vise igram sve je bolja i bolja.
 
Evo da malo vise iznesem svoje impresije nakon malo duzeg vremena igranja nakon tutoriala.
Dakle mogu reci samo fenomenalno. Kao prvo izdvojio bih smjenu dana i noci, al' nije to samo puka smjena nego i okolina reaguje na to, pa ce se po noci kafane, radnje itd zatvarati, ljudi ce spavati, onda recimo ako uznemiravate ljude dok spavaju pozovu vam strazu itd, dok ce danom sve da vrvi od ljudi, trgovaca itd. Prosto cete uzivati u nekim stvarima, recimo odete predvece u ribolov (voda je odlicno uradjena), a preko dana kada przi sunce odete u neku recimo sumu i uzivate u zuboru rijeke i cvrkutu ptica. Gradovi su puni zanimacija, mozete se kockati, tuci, ma nema cega nema, pa mozete kupovati kuce, zeniti se, razvoditi itd. Pa imate mnogo statistika i elemenata kojima mozete da uredjujete svog lika, recimo postoje frizeri, gdje odete na novu frizuru, pa mozete mijenjati odjecu itd.. Milion stvari, prosto cete uzivati igrajuci ovu igru.Obavezno odigrati!
 

Back
Top