Sta mislite o RACICAMA?

Rak je vezan za porodicu i dom(iako to nece uvek da prizna),vezan je za ukucane(i to cesto ne priznaje,prepire se sa njima,a pati kada je ukucanima loshe mnogo vishe od drugih znakova).Osetljiv je previse,emotivan,zatvoren.Teshko nadje pravog prijatelja jer je perfekcionista!Ne voli sam cin putovanja,ali voli da ode na egzoticna mesta,sa malo ljudi,bez buke.Voli netaknutu prirodu!Rak je dosta usporen,cesto mrzovoljan i lenj,ako ne radi nesto sto voli!!!U ljubavi je postojan,ne voli da cesto menja partnera,trazi ONOG PRAVOG,plashi se razocarenja!!!
 
Skarlet:
Rak je vezan za porodicu i dom(iako to nece uvek da prizna),vezan je za ukucane(i to cesto ne priznaje,prepire se sa njima,a pati kada je ukucanima loshe mnogo vishe od drugih znakova).Osetljiv je previse,emotivan,zatvoren.Teshko nadje pravog prijatelja jer je perfekcionista!Ne voli sam cin putovanja,ali voli da ode na egzoticna mesta,sa malo ljudi,bez buke.Voli netaknutu prirodu!Rak je dosta usporen,cesto mrzovoljan i lenj,ako ne radi nesto sto voli!!!U ljubavi je postojan,ne voli da cesto menja partnera,trazi ONOG PRAVOG,plashi se razocarenja!!!

stvarno svaka cast sve je 100% tacno....mada mi nije drago zbog toga.....voljela bih da sam drugacija....jao stvarno mrzim svoj znak voljela bih da sam skorpija ili bik
 
....a i lebdite previse. Meni se to svidja, ali tesko pronalazim zajednicki jezik sa vama. :D Inace imate neke osobine, koje se tesko otkrivaju cak i kada vas dobro drugi znaju! 8) Ipak ste likovi, a ja upravo otkidam na jednu takvu!
 
e,pa ovako...ja sam blizanac,a devojka mi je rak..:))tako da mogu da ti kazem po neshto i o blizancima i o rakovima,zavisi shta te interesuje..:)
-moja racica je mnogo emotivna i stvarno kucni tip,ali uspem da je izvucem iz kuce,a ja sam hiperaktivni blizanac(tvoj podznak)i mogu da ti kazem da te on izvlaci-blizanac te pokrece,drzi veoma aktivnu i ublazava rakove slabosti,jer da ti nije jak podznak pukla bi veruj mi...
rak ima osobina koje ga sputavaju u mnogim stvarima,ali ja volim svog raka i NEMOGU BEZ NJE!!
Mogao bi da ti pishem do prekosutra,...moja devojka se malo bavi astrologijom,pa ti pitaj za oba znaka ako hocesh-konkretne stvari...

Nastavi u stilu RAK/BLIZANAC !!! :)
 
Lunar Eclipse:
Little_star:
U horoskopu sam rak, i zanima me kakvo je opste misljenje o tome znaku...
U podznaku sam blizanac, pa ako neko zna da mi kaze kakva je to kombinacija...
:D

Ono... Super su generalno. Mada ja znam i neke sa osobinama lavica, sto me je jako iznenadilo.. :roll:
ne slazem se sa tobom jer mislim da su uobrazene i odvratneeeeeeeee,jednom recju ne podnosim rakove.OVAN
 
Little_star:
Pa jos htela bih jos malo da popricamo o tome, malo i sa tvojom devojkom.. :D
Ako hoces ostavi mi porukicu...Pozdrav
Evo mene,..devojka rak od dechka blizanca koji ti je pisao..:),...Verujem u rakove,najemotivniji smo,a to je nekad mana ali vishe vrlina...Mislim da znash zashto to kazem!Javicemo ti se jednom zajedno i uporediti komentare...Veruj mi-i mene interesuje ova tema... :wink:
Pozdrav od rachice i blizanca!!
 
didy:
....a i lebdite previse. Meni se to svidja, ali tesko pronalazim zajednicki jezik sa vama. :D Inace imate neke osobine, koje se tesko otkrivaju cak i kada vas dobro drugi znaju! 8) Ipak ste likovi, a ja upravo otkidam na jednu takvu!
ovde jedna racica i da znas da je potpuno tacno da nas ne mogu ponekad provaliti ni oni najblizi! moze jedan savet kad ti je devojcica mrzovoljna SAMO JE ZAGRLI I RECI DA JE VOLIS I SVE TI JE OPROSTENO VERUJ MI :)
 

Back
Top