Novo u gradu

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
45.636
Tema je sacinjena sa idejom da prikupi sva obavestenja za koja verujemo da mogu da budu od javnog interesa, na primer da se nesto otvorilo, zatvorilo, promenilo... BIlo sta sto moze da bude od koristi mnostvu ljudi.
 
Da dam i konkretan primer:

Renovira se pumpa 'Dejton'.
Ne znam koliko dugo, ali onu veliku izuvijanu nadstresnicu su potpuno polomili, ne postoji vise.
 
Ovo je možda i za politiku :lol:

SNS počinje predizbornu kampanju na opštinama gde nema vlast u Beogradu, lažnim obećanjima građanima.
Došao malopre tip i nude da nam besplatno odrade neke stvari u zgradi
- zamena vrata
- ugradnja interfona
- PP aparat
- sandučići za poštu
itd...jedno desetak stavki, plus da stavimo nešto što nije nabrojano a nama je važno :lol:
 
U Prizrenskoj nema više Maxi već Aroma i radi 24h ako ste u gradu i treba vam nešto.

Ovo je stari info ali podsetnik za sve - bar u hotelu Royal, Kralja Petra 56 radi non stop, 24h, ako se desi da zabodete, ide minus i ne znate šta i gde, pravac tamo.
 
WurstPlatz.

Kobaja i Pivo je kod Hrama.

Inače najjača fora što sam im video dostavu kako sedi i klopa u Goce Delčeva pljesku iz Ponča :lol:

Znam bre gde je i Kobaja i Pivo i Rusmir i Berliner, napisao sam kao da je fazon :evil: :mrgreen:

Novitet - kafe Triangl ispod kafane Znak Pitanja, više nije Triangl - sad je Autsajder.
 
za one koji vole avijaciju

U subotu 19. septembra 2015. sa početkom u 10 časova na vojnom aerodromu Batajnica 204. vazduhoplovna brigada organizuje “Otvoreni dan“ na kome će ulaz biti slobodan.Ove godine leteće skoro svi vazduhoplovi sa kojima raspolažu eskadrile koje čine 204. vazduhoplovnu brigadu, počevši od školskih aviona Lasta, školsko-borbenih G-4, lovaca MiG-21 i 29, transportera An-26 i helikoptera Gazela. Otvoreni dan započeće skokom dva padobranca.
 
goran-vesic-parking-za-bicikle-foto-beo-info-1443014731-747153.jpg

NA 6 LOKACIJA U GRADU: Otvorena nova parking mesta za bicikle u Beogradu

Parkinzi za bicikle postavljeni su ispred

Doma omladine,

Palate „Albanija”,

Elektrotehničkog fakulteta,

Železniče stanice,

na Trgu Nikole Pašića

u garaži „Obilićev venac”


- - - - - - - - - -

P.S. Slažem se da tema bude lepljiva :ok:
 

Back
Top