Ko je ovde lud?

Ko nam je kriv?

  • Moderator

    glasova: 6 37,5%
  • Neodgovorni pojednci (dileje)

    glasova: 3 18,8%
  • Pojedinci koji im odgovaraju na poruke

    glasova: 5 31,3%
  • Svi koji dolaze na ovaj forum

    glasova: 2 12,5%

  • Ukupno glasova
    16
  • Anketa je zatvorena .
borisbg:
Ovo je jedan od retkih foruma gde se tolerise ovakvo ponasanje pojedinaca. Dokle?

Dok Krsta ne ugasne...

Nego, sta vam je ljudi... Skacete ko pomamljeni zbog vispaka, waspa, izdajnika i sl., kako biste sutra ratovali kad ne mozete ovo da svarite? Brinem se za srpske muskarce... Ma brinem se za Srpkinje!
 
5.gif
Док има Т- 87 нема да бринеш
 
I, manite me moderatora! Sta ti je Srbin, navikao da mu neko visi nad glavom, pa to ti je...
Par dileja i svi ko kokosi poskakali...a,buu, sta cemo, kako cemo...Na Vispakovih 10 vi otvorite jednu o njemu... Ni Ameri se ne bi setili bolje propagande...
A ti Vispak, trci u neko tamo balija-udruzenje i trazi orden zbog ove histerije i paranoje kojoj si ti kumovao! Zasluzio si.
 
pa pazi....ja sam uvek za toleranciju....i da se ja pitam ne bi ni teme zakljuchavao....ako je bila tema....molim lepo nek ova ode u prshlost sama po sebi....a tek brisanje postova...uh....moderator na muzici mi obriso post a ostavio neki drugi....sad bez tog posta dobija se utisak da sam satanist....bruka....al bi vispaka banovo....chisto zato shto preterano sere....otvara teme koje nemaju smisla....al bi isto tako banovo i zilota i kima bla i taj neki profil....
 
zna se ko je kriv...
dileje...tj. vispak, KiM i Diocles...

ne moze se biti ljut na ljude koji odgovaraju na njihove teme...bilo bi suludo ne ocekivati ljude sa sujetom velicine Jupitera, na podforumu sa nazivom "Politika"
 
Извињење постављачу теме - АЛИ СМАТРАМ ДА ЈЕ ОВА АНКЕТА ПОТПУНО БЕСМИСЛЕНА...
... а бесмислена је зато што ТРАЖИ КРИВЦА... ДАКЛЕ ПОСТАВЉА ЉУДЕ У СИТУАЦИЈУ ДА СЕ САМО ИЗЈАШЊАВАЈУ ПРОТИВ КОГА СУ - ТО АПСОЛУТНО НИЈЕ У РЕДУ. :confused: :confused: :confused:

Ја видим решење проблема у следећој новој одредби ПРАВИЛНИКА КРСТАРИЦЕ:
и то:

1. УЧЕСНИК НА ПОДФОРУМУ ПОЛИТИКА МОЖЕ ПОСТАВИТИ НАЈВИШЕ
ЈЕДНУ ТЕМУ НЕДЕЉНО...


ДАКЛЕ, ИЗЈАСНИТЕ СЕ ДА ЛИ СТЕ ЗА ОВАЈ МОЈ ПРЕДЛОГ - и сви наши проблеми бише решени - јер ће се оставити могућност учешћа најразличитијих мишљења и ставова, па макар они били и погрдни за нас...
 
Hajde malo svi prestanite da se glupirate. I pametni ispadnu glupavi u ovakvim stvarima. Koliko visite ovde, a niste shvatili da nema moderatora. Jedno (kratko) vreme je bio, pa je razrešen. Kad se otvori podforum POLITIKA ili bilo koji drugi, u donjem desnom uglu piše ko je (su) moderator(i)...
Pogledajte i videćete da je forum bez ikoga, prepušten svemu i svačemu! Kad bude moderatora i ove nebuloze će prestati.
 

Back
Top