ko se plasi vrapca jos???

Monna

Zainteresovan član
Poruka
148
oni dolaze....mislim na ptice iz susednih nam zemalja..da li se plasite tog cuvenog pticijeg gripa(virusa)?da li i kako nameravate da se zastitite od istog?
vidim da je sad apsolutni hit kupovina (na veliko) nekakvih maski!!mozda se ljudi stvarno toga plase,a mozda..
p.s.sta sa papagajima ?!?
 
ne plashim se....ptice su moji prijatelji i ja verujem u prirodni balans....ako mora da mrem neka mrem...netju da nosim jbne maske ko u nekakvome sajber panq...valja ovo malo da se proredimo....no shteta shto nije i amere zakachilo
 
pa mislim, svi protiv zapada a zive na zapadnjackim proizvodima. tipicno srpski

nemam nameru da stitim americku spoljnu politiku, ali kao naciju u celini da, ima mnogo dobrih i divnih ljudi... a za ovakav komentar te odmah u srbiji proglase izdajicom roda...
strasno kakva je ovo divljina...
 
Tinar:
Slushala sam vesti jutros na Pinku... :lol: Pobili su gomilu pilica, gusaka, labudova... 60 ljudi je od tog virusa umrlo u Aziji... Ja kazem: malo manje sranja... Yebote, isto kao sa onim antraxom... :roll:
Pa vidi ovako,taj virus neverovatno brzo mutira i problem je ako krene epidemija netje je motji zaustaviti jer NE postoji vakcina protiv toga,veruju da ako krene epidemija da moze oko 50 miliona ljudi da umre od toga,a josh nismo ushli u mrachnu zonu,mrachna zona je od novembra meseca pa do juna idutje godine,tada tje biti najvetja opasnst...Chuo sam da je vetj doshlo do Finske...
 

Back
Top