UFC

Cuti dobro je, da je Alvarez pobedio odlepio bi jer bi izgubio pare samo na Wudlijev mec , sto je dokaz kako je MMA bodovanje retardirano, trebalo bi da se gleda ko je bio bolji u tuci i to je najbitnije.

Conor se sprda, mada i dalje mislim da bi ga Khabib pojeo. :)
 
Postoji samo jedan nacin da to saznamo...
Ali opet cu navijati za Konora. Mrzim Kavkasce, isti su kao siptari. U Amsterdamu me dvojica ni krivog ni duznog umalo izbodose nozevima

Dok irac nikada nikoga nije izbo ? :D Kakve veze ima to sa borcima.

Conor je vrhunski borac ali je veoma privilegovan, daju mu sansu za titulu u lakoj pre nego sto je i jednom odbranio svoju titulu i bez i jedne borbe u lakoj. Plus Edi se sinoc borio na jedini nacin koji ce stopostotno osigurati Conoru pobedu , isao napred sa bradom na izvolte.
odmah na konfenernciji Conor hvali sve borce i kad su mu novinari spomenuli Khabiba odmah krece sa pricom kako se Khabib ne bori dovoljno i slicne price, kad je trebao sa Aldom da se bori to mu nije smetalo, cak je govorio kako to nije ni bitno jer ce da nastavlja da obara rekorde, sad je to odjendnom problem :D
 
Romero

vqq9eX.gif


c53f11fdd2989691aea9caa495783ad4.gif


200.gif


"soldier of god"
source.gif
 
Poslednja izmena:
Sad odgledah UFC Fight Night 109, preliminarne borbe i neki naš borac... dečko se zove Bojan Veličković, pobedio Šveđanina crnju :lol:, sa KO u trećoj rundi. Bravo!
 
Sad odgledah UFC Fight Night 109, preliminarne borbe i neki naš borac... dečko se zove Bojan Veličković, pobedio Šveđanina crnju :lol:, sa KO u trećoj rundi. Bravo!
Bojan je naš borac u UFC i odličan je, zapazio sam ga jos u Vatrenom ringu cini mi se. Pobeda protiv "Švedjanina" i dobra borba, sjajno!
 
Sreca mu je bila naklonjena da je pogodio protivnika iza uva, inače bi najverovatnije izgubio na sudijsku odluku.
Miša Cirkunov je nesrećno izgubio, takođe udarcem iza uva.
 
Ronda Rousey
12-2-0 (W-L-D)
Fight Of The Night: 2x
Submission Of The Night: 1x
Performance Of The Night: 4x
FIGHTER INFO
Nickname: Rowdy
From: Riverside, California
Fights Out Of: Venice
Age: 31
Height: 5'7"
Weight: 135.0 lbs
Weight Class: Women Bantamweight
SKILL BREAKDOWN
Striking: 12%
Submissions: 56%
Takedowns: 32%
Summary: Takedowns, submissions, explosiveness, Olympic experience.
 

Back
Top