UFC

JAHVE

Poznat
Poruka
8.067
Vidim da nema tema za UFC,pa ovde mozemo da pricamo o svemu :D

- - - - - - - - - -

Sutra Arlovski vs Mir :klap:

Kakva su misljenja,ko dobija?

 
Mighty Mouse opet pokazao kakav je master , pritisak koji stavlja na protivnike je nenormalan , Anthony Johnson ubica kao i obicno , obavezno gledajte John Lineker vs. Francisco Rivera ( mec veceri ) :D
 
Ne verujem da sudija nije prekinuo borbu ranije,ono je bio masakr.

Nije bilo puno vremena do kraja runde a Veidman je bio zvanični šampion pa ga je pustio da istrpi. Pametno je postupio, videlo se u četvrtoj rundi da je u pitanju potpuna dominacija Rokholda i da Veidman nije mogao ništa više da uradi. Rokhold je pokazao sve, odličnu kontrolu distance kik - boksom, snagu i kontrolu u klinču i tehničku superiornost u parteru. Nije mi jasan Veidman, totalno bezidejno mi je delovao.
 
Lagano :cool:

Ne znam,meni je Reem jedan od najboljih boraca ikada :D

Kad pogledas gde je sve drzao titulu,k1,dream,strikeforce.Ako postane ufc heavyweight sampion onda vise nece biti dileme...

Daleko od bilo kakvog najboljeg borca ikada. Čovek ima dobar tajming ali ne i kvalitet.
 
Junior dos Santos definitivno neprepoznatljiv u poslednje vreme, nije vise ni senka onog borca od pre par godina , izgleda da su mu ona 2 poraza od Kaina Velaskza dosta narusila i samopouzdanje.

Sad ne znam kako to ide, ne znam bas proceduru , ali mislim da bi trebalo Ben Rotvel da bude sledeci izazivac za titulu u teskoj kategoriji, on je razbio u Alistera Overema u prvoj rundi, mada moguce je i da ce biti Fabricio Verdum vs Kain Velaskez 2, takodje Andrej Arlovski je u dobroj seriji i ozbiljno je nameracio na titulu, mada ako se i Fedor Emailinenko vrati kako je najavio moglo bi da bude svasta ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top