UFC

Ja sam cuo da ovi moderni hipsteri treniraju te brade, pa onda stavljaju regeneratore, proteinske maske, friziraju to i slicno.....
A normalan covek koji nije derpe, klasicno to uzme izbrije svaki 3-4 dan, mada eto moze i da se trenira ipak.
Mislis ono, pusti se brada da amortizuje udarac? Onda se pojave bradati cetnici pa Dana White zbog Miocica naredi redovno izbrijavanje
 
nelly.jpg

maxresdefault.jpg
 
Covek je neverovatno izdrzljiv,uspeo je jedino Mark Hunt da ga nokautira.
Ovaj bilmez Browne je teska sirovina,izuzetno jak udarac i prirodno snazan covek,ali iz meca u mec samo nazaduje...
 
Evo cele borbe, koga zanima jos uvek da gleda.... Mozda ce vas iznervirati ovakav edit videa, ali to izgleda mora tako da napravi uploader da bi ispunio neke pravne norme copyright-a da mu ne bi skinuli video.

Da li moze neko da potvrdi ovo? Da li, ako ovako napravis video, YT ti nece skinuti klip? A da je lepo sve preko celog ekrana, onda bi odmah ugasio. Ovo je neka fora, "rupa u zakonu i pravilima".


- - - - - - - - - -

Mislis ono, pusti se brada da amortizuje udarac? Onda se pojave bradati cetnici pa Dana White zbog Miocica naredi redovno izbrijavanje

Ma jok, nisam to bukvalno mislio, vise sam se salio i malo prozivao zaista hipstere, jer to radi vise iz neke gay mode nego da bi bili bolji borci i da bi sakrili vrh brade tj vilice.
 
Ma jok, nisam to bukvalno mislio, vise sam se salio i malo prozivao zaista hipstere, jer to radi vise iz neke gay mode nego da bi bili bolji borci i da bi sakrili vrh brade tj vilice.
hehe ma znam i ja se zezam. Ja kad pustim bradu to bude na dve nedelje pa se brijem jer me svrbi i tako u krug godinama. A i u vojsi tako bilo na granici ,99. ko da se brije... a te hipstere feminizirane gejčiće voleo bih da vidim nocu na najzajebanijoj karauli kako daju strazu, al bi im bradica posedela... Steta sto ovi izdajnici unistise vojsku pa je nema. Istina gde prestaje logika pocinje vojska ali za neke je stvarno korisna
 
Jos samo 10 dana do UFC 205 :worth: :worth: Joj joj joj

Planira ovde neko da baci neke pare na neki mec ?

Ja cu da igram na McGregora , Woodlija , Joanu , Weidmana , Ceronija, Mishu i burazera Khabiba :D
 
Jes boli ga stojko nema spavanja... Najdes sutra cool link i isti djavo... Kao sto je isti djavo da li je sada 18:31 ili je zapravo 19:31, ko nije hteo da vrati sat unazad. :mrgreen:

Jednom sam tako cekao live do 6:20 izjutra i pukne link i ode mast u propast. :dash:
 
Poslednja izmena:
Jes boli ga stojko nema spavanja... Najdes sutra cool link i isti djavo... Kao sto je isti djavo da li je sada 18:31 ili je zapravo 19:31, ko nije hteo da vrati sat unazad. :mrgreen:

Jednom sam tako cekao live do 6:20 izjutra i pukne link i ode mast u proapst. :dash:

Uvek je bolje uzivo, a sada vec duze vreme imaju linkovi koji ne pucaju nikada , retko i zasecka. :)
 

Back
Top