UFC

Brock Lesnar na STEROJIDIMA i ostalim kreatinima. Sada i zvanicno.

Ono, verovatno su i svi ostali, ko nije u UFC, al' ono, za ovog imamo crno na belo.
 
Nemojte misliti ni da Hunt nije na necemu od AAS-a i drugih lekova. To sto je debeljan i ima saliste, I stomacinu, ne znaci da ne uzima AAS i druge lekove.

Najveca zabluda je da ako covek ne izgleda kao profi bodibilder medju prvih deset na Mr. Olimpiji, da ne uzima neku vrstu dopinga.

Nesto mi mnogo jak onaj njegov udarac a misic nigde, svuda salo.
 
Hunt nije na dopingu,to pokazuje njegovo telo jer je celu karijeru isti,a bori se vec 27 godina.
To sto ima jak udarac je genetika,Samoanci su prirodno jaki ljudi,uzmi u obzir da je Hunt visok 178cm a ima 155 kg.
Takav covek a istreniran da te udari je ravno tome da te udario teretni voz.
Da je na dopingu nikad ne bi imao problem sa kondicijom,sto mu je najveci neprijatelj u karijeri.
 
Ma ja garantujem da 99% top boraca uzima nešto ajd da kažem sa "liste nedozvoljenih sredstava"
Treba im na prvom mestu nešto za oporavak jer treba sabiti toliko treninga u jednu nedelju, mesec, sezonu a da se telo oporavi ne pretrenira
Hormon rasta je verovatno medju prvima na listi a koliko čujem teško se otkriva
 
Ma ja garantujem da 99% top boraca uzima nešto ajd da kažem sa "liste nedozvoljenih sredstava"
Treba im na prvom mestu nešto za oporavak jer treba sabiti toliko treninga u jednu nedelju, mesec, sezonu a da se telo oporavi ne pretrenira
Hormon rasta je verovatno medju prvima na listi a koliko čujem teško se otkriva

Ja mislim da je za GH (hormon rasta) Lesnar i pao....

Sada ce izmisliti kao i svi ostali - trebalo mu bio bolestan, male mu usi i nos, pa da mu porastu od GH-a da bude lepsi.

Kao sto njih 90% koje uhvate sa depo testosteronom navodno boluju od hipogonadizma, pa da povecaju produkciju spermatozoida haha, jer se ne osecaju psihicki kao pravi muskarci.

Neki jedu i konjetinu. :mrgreen::hahaha:

- - - - - - - - - -

Hunt nije na dopingu,to pokazuje njegovo telo jer je celu karijeru isti,a bori se vec 27 godina.
To sto ima jak udarac je genetika,Samoanci su prirodno jaki ljudi,uzmi u obzir da je Hunt visok 178cm a ima 155 kg.
Takav covek a istreniran da te udari je ravno tome da te udario teretni voz.
Da je na dopingu nikad ne bi imao problem sa kondicijom,sto mu je najveci neprijatelj u karijeri.

Ima 155 kila na 178 ? :eek: Ajde 120, ali 155? Je l si ti to lepo preracunao? :eek:

Toliko nemaju ni oni profi bodibilderi sa Olimpije prepuni misica i preogromni, a misic je dosta tezi od sala ako zapreminski gledamo, pri zauzimanju prostora.
 
Njihovi misici su puni vode,i kad prestanu da piju ta govna ispumpaju se znatno.
155 kila mu je prosek,protiv Miocica je za 24 sata morao da skine 10 kila koje su mu preostale,toliko je dehidrirao da je zavrsio u bolnici posle borbe.
On jedva prolazi vagu gde je limit 120 kila za teskase.
 
- - - - - - - - - -

Hunt nije na dopingu,to pokazuje njegovo telo jer je celu karijeru isti,a bori se vec 27 godina.
To sto ima jak udarac je genetika,Samoanci su prirodno jaki ljudi,uzmi u obzir da je Hunt visok 178cm a ima 155 kg.
Takav covek a istreniran da te udari je ravno tome da te udario teretni voz.
Da je na dopingu nikad ne bi imao problem sa kondicijom,sto mu je najveci neprijatelj u karijeri.

druze, jesi li ti normalan? Kakvih crnih 155 kila? Hant je uvek oko 120 kg.
 
Ne pricaj kojesta,Hunt jedva skine do 120 kg jer je to limit za tesku kategoriju.
On kad nije u treningu dostize i do 155 kg.
Lesnar,Nelson,Bigfoot,Barnett,Lewis,svi ti veliki teskasi skidaju po 15-20 kg za borbu.
 
- - - - - - - - - -



druze, jesi li ti normalan? Kakvih crnih 155 kila? Hant je uvek oko 120 kg.

I meni bilo cudno kada je napisao, a kada sam proverio podatke, zvanicno je pisalo 120kg. Sad koliko ima, imao i imace posle sportske karijere i koliko ce se nagojiti, ne zanima me, "nema" 155 kila, tj ne bori se sa 155kg, a to je sasvim druga stvar onda.

On sa 155 kila mozda gleda samo tv i pije pivo, odmara na odmoru na nekoj plazi itd.

A da skidaju - skidao, kao sto si rekao - ti teskasi skoro svi skidaju, ali i ovi mrsavci skidaju takodje.

Neki i umru cak od posledice toga, jer imaju nakaradni raspored skidanja koji ne moze da isprati njihovo zdravlje.
 
I meni bilo cudno kada je napisao, a kada sam proverio podatke, zvanicno je pisalo 120kg. Sad koliko ima, imao i imace posle sportske karijere i koliko ce se nagojiti, ne zanima me, "nema" 155 kila, tj ne bori se sa 155kg, a to je sasvim druga stvar onda.

On sa 155 kila mozda gleda samo tv i pije pivo, odmara na odmoru na nekoj plazi itd.

A da skidaju - skidao, kao sto si rekao - ti teskasi skoro svi skidaju, ali i ovi mrsavci skidaju takodje.

Neki i umru cak od posledice toga, jer imaju nakaradni raspored skidanja koji ne moze da isprati njihovo zdravlje.


Kao sto rekoh,Hunt kada NIJE u treningu ide i preko 150 kg jer jede kao provaljen.
Imam ga na fejsbuku za prijatelja,non stop kaci neko meso,slatkise,hleb kako jede.

Za borbu je druga prica,svi moraju da spuste do 120.5 gde je gornji limit.
Pa eno McGregor,lik prirodno ima 80 kg,a skida na 66,pa onda raznosi protivnike po kategoriji jer je duplo veci od svih.
Pa naleteo na Diaza i ovaj ga oduvao.
 
Kao sto rekoh,Hunt kada NIJE u treningu ide i preko 150 kg jer jede kao provaljen.
Imam ga na fejsbuku za prijatelja,non stop kaci neko meso,slatkise,hleb kako jede.

Za borbu je druga prica,svi moraju da spuste do 120.5 gde je gornji limit.
Pa eno McGregor,lik prirodno ima 80 kg,a skida na 66,pa onda raznosi protivnike po kategoriji jer je duplo veci od svih.
Pa naleteo na Diaza i ovaj ga oduvao.

Nemoj da te cuju njegovi fanovi slucajno. :mrgreen:

To postalo gore sad kod nas nego Zvezda-Partizan i Partizani Vs Cetnici.:cool:
 
4WYAYB4.png
 
Da li neko planira da zaradi neke pare u subotu ? :)
Ja cu najverovatnije da igram na Magnija, Lobova ,Garbranta , Diaza i Johnsona , pa cemo da vidimo sta ce da bude :D
 
Na snimku se vidi da Dijazova svita pavijana prva baca flaše na drugu stranu. A tek ulaz bande, hod, ponašanje presmešno.
Ni Konor nije cvećka ali se nadam da će odrati onog pajaca.
 
Dobio Konor odlukom sudija sad sam pogledao snimak meca.
Dobra borba, Dijaz kao sirova koža žilav, Konor ga imao prve dve runde totalno, bacao udarcima na pod al ovaj se posle povampirio. Svaka čast obojici.
Definitivno velter nije za Konora opet klonuo sa kondicijom. Mora da spušta za nižu kategoriju
 
Je l ima neko snimak?

al brada se ne trenira

Ja sam cuo da ovi moderni hipsteri treniraju te brade, pa onda stavljaju regeneratore, proteinske maske, friziraju to i slicno.....
A normalan covek koji nije derpe, klasicno to uzme izbrije svaki 3-4 dan, mada eto moze i da se trenira ipak.
 

Back
Top