UFC

Hteo sam da kazem februar reko da se ne ispalim,i ispalih se :D

Sve u svemu relativno skoro su mecevi.
Ja najvise cekam Barneta,to mi je jedan od omiljenih boraca
 
Daleko od bilo kakvog najboljeg borca ikada. Čovek ima dobar tajming ali ne i kvalitet.
Dobro,kad pricam o nekom poretku uzimam samo tesku kategoriju.Tako da se tu visoko kotira

Postujem sve kategorije i volim da gledam sve borbe,ali cinjenica je da bi Reem likove poput Andersona Silve,McGregora isamarao jednom rukom :mrgreen:
 
Dobro,kad pricam o nekom poretku uzimam samo tesku kategoriju.Tako da se tu visoko kotira

Postujem sve kategorije i volim da gledam sve borbe,ali cinjenica je da bi Reem likove poput Andersona Silve,McGregora isamarao jednom rukom :mrgreen:

Oko sredine. A da su njih dvojica u njegovoj kategoriji isprašili bi ga i poslali na spavanje :lol: . Ovako da, on je svakako u prednosti.
 
Naprotiv,Overeem je veoma talentovan udarac sa zavidnim znanjem partera.
Glupirao se sa steroidima,najgori period mu je kada se skidao sa hemije,nije imao kondiciju,nije mogao da podnese udarac..
Sad je cist,zaista izgleda znatno losije nego pre ali je dobio na brzini,kondiciji i sto je najvaznije,trenira sa Jon Jonesom...
Iz tog kampu su potekli Holy Holm,Carlos Condit,GSP.Frank Mir...
 
Naprotiv,Overeem je veoma talentovan udarac sa zavidnim znanjem partera.
Glupirao se sa steroidima,najgori period mu je kada se skidao sa hemije,nije imao kondiciju,nije mogao da podnese udarac..
Sad je cist,zaista izgleda znatno losije nego pre ali je dobio na brzini,kondiciji i sto je najvaznije,trenira sa Jon Jonesom...
Iz tog kampu su potekli Holy Holm,Carlos Condit,GSP.Frank Mir...

Manje-više talenat, koliko je atletska životinja. Nema neku naročitu tehniku koliko eksplozivnost i snagu. Sve mečeve koje je izgubio su bili na udarce a jedini koji ga je dobio u parteru je bio Verdum. Zapravo je u parteru bio nekada odličan, većinu mečeva pre 2009. je dobrio upravo u parteru a od 2009., što izgubljene što dobijene, samo na udarce. A zašto je koristio steroide u tolikoj meri mi nikada neće biti jasno.
 
Poslednja izmena:
Ne mozes da imas sve,sa tolikim misicima nikako ne mozes biti eksplozivan.
Ali eto Dos Santos onako opasan nije mogao da mu pridje ni po kom merilu.
Reem ga je navukao na K1 nacin borbe i ovaj nije imao resenje.
 
Ne mozes da imas sve,sa tolikim misicima nikako ne mozes biti eksplozivan.
Ali eto Dos Santos onako opasan nije mogao da mu pridje ni po kom merilu.
Reem ga je navukao na K1 nacin borbe i ovaj nije imao resenje.

Dok je bio mlađi je bio zastrašujuće eksplozivan. Primarna taktika mu je bilo uletanje u protivnika za klinč i rešavanje situacije kolenima i eventualno udarcima, ako padnu na zemlju i tu je prilično bezo rešavao situacija. Problem je bio taj što i pored te eksplozivnosti kada bi naleteo na nekoga sa boljom tehnikom dobijao bi najčešće nokaut, zato je i nabacio masu da bi imao veću nokaut snagu, tako je i osvojio K1 turnir. Samo problem je što mu se to odrazilo na MMA turnire. Zato se sada opet skinuo koliko toliko sa hemije. Videćemo šta će dalje da uradi. Nije ni on prilazio previše blizu Dos Santosu :D , barem ne u prvoj rudni, nešto malo u drugoj i onda u trećoj ga je dobro zakačio. Šta je JDS-om meni nije jasno. Čovek igra po sistemu toplo hladno još od poraza od Velaskeza.
 
Dve runde su bile samo...
U drugoj mu je Reem otvorio arkadu i slomio nos.
Kontra gard je ubio Dos Santosa,i udarci u telo.

Dos Santos nikada vise nije bio isti posle 50 minuta zestokih batina od Velaskeza.
Izgubio je brzinu,fokus,samopouzdanje.Voleo bih sad da vidim revans sa Huntom.
 
Da,Silva od kad se skinuo sa TRTa ne moze vise uopste da podnese udarac.
A Hunt ne znam dal' si video kako sad izgleda,krenuo je da skida kilazu pola godine pre borbe,a ne mesec dana kako ume pa udje u mec dehidriran.
Posle meca sa Miocicem jer zavrsio na urgentnom zbog teske dehidracije organizma.
Da ti skines sa 155 na 120 kila za mesec ipo dana,idi bre...
 
Da,Silva od kad se skinuo sa TRTa ne moze vise uopste da podnese udarac.
A Hunt ne znam dal' si video kako sad izgleda,krenuo je da skida kilazu pola godine pre borbe,a ne mesec dana kako ume pa udje u mec dehidriran.
Posle meca sa Miocicem jer zavrsio na urgentnom zbog teske dehidracije organizma.
Da ti skines sa 155 na 120 kila za mesec ipo dana,idi bre...


Izgleda odlično sada, Kao pravi MMA borac :D .
 
Ja baš navijao za Konora ne volim ovaj hispano gangsteraj. Ljudi mrze Konora a braća Dijaz još gori od njega ali jbg oni su cool a Konor ispadne rasista
 
Ko je folirant a ko nije to odavde nećeš da vidiš a mene i ne zanima, nervira me taj treš tolk pravo klovnovski. Da je mnogo bolji i kompketniji borac to baš nisam nešto video, dobio ga je ali i Konor je mogao njega, mislim da je bila stvar momenta. Kod ovih Dijaza me impresionira jedino kardio...
Za njih je streptomicin bio GSP i kao borac i kao pojava
 

Back
Top