Rezervni skakac ?

Neva

Poznat
Poruka
7.358
Radi se o sledecem - da li volite da uvek uz sebe imate rezervu, ali ne u smislu klasicne prevare, tj. da vam se ta osoba sa kojom varate svog partnera zaista svidja, vec onako , kad vam je dosadno, a veza skripi, a vi ne zelite da to prekratite? Cak i ako se tek muvate sa nekim , manipulisete sa drugim osobama, a znate da sa njima necete nista! Bitno je da neko skakuce oko vas i dize vam rejting! Da li pristajete na tu sporednu ulogu, pri tom iskljucujem varijantu sa ozenjenim muskarcima/ zenama, jer je to nesto deseto ?

Kako da pomognem drugu koji je trenutno rezervni igrac, a najgore je to sto on pocinje da se zaljubljuje u nju ? Ona ga pali do ludila , a muskarcu malo treba. On je jako dobar momak , i bilo bi mi zao da posle pati zbog rospije.

Po meni, to samo pokazuje njenu nesigurnost u sebe, a sa druge strane i prevelik egoizam.
 
Malo cu da ODSKOCIM... Nisam imala rezervu, nego paralelu. Bice da sam volela da se igram sa tudjim osecanjima...mladost ludost. Ja sam prihvatila postenu igru tek kad sam nasla mog bashert ( hebrew).
 
Neva:
Kako da pomognem drugu koji je trenutno rezervni igrac, a najgore je to sto on pocinje da se zaljubljuje u nju ? Ona ga pali do ludila , a muskarcu malo treba. On je jako dobar momak , i bilo bi mi zao da posle pati zbog rospije.
Po meni, to samo pokazuje njenu nesigurnost u sebe, a sa druge strane i prevelik egoizam.

neka pati.. vidi$ da ta mu$ka drolja od tvog druga to i zheli :lol: hehe

Skroman savet dostojan A.Pu$itja:
Plakni ortaku kacigu da zaboravi na trenutnu muku :wink:
i dok mladi mornar vezhba desnicu ruku
nabaci mu neku slobodnu ortakinju.. djevu mladu
da posao radU :) :) ehehehehe
 
Kad_LupimLupim:
Ja takvo ponasnje, najprostije receno mrzm!
Takve osobe u mojim ocima odaju utisak nekog ko ne zna sta hoce, nekog ko ne postuje druge i nekog ko samo gleda sebi da uchini!


To i ja mislim! Druga sam navela kao primer nekoga ko je upleten u tu paukovu mrezu!

Ali , zabrinjava me to , da postoje ljudi, koji bi svesno to prihvatili , cak i ako ne bi bilo sexa . Zar su oni toliki ocajnici , pa idu logikom " Samo da nisam sam , pa daj sta das ? "

Koji su to razlozi koji nateraju coveka da se spusti toliko nisko i postane necija igracka?

Ljubav svakako nije !
 
Neva:
Radi se o sledecem - da li volite da uvek uz sebe imate rezervu, ali ne u smislu klasicne prevare, tj. da vam se ta osoba sa kojom varate svog partnera zaista svidja, vec onako , kad vam je dosadno, a veza skripi, a vi ne zelite da to prekratite? Cak i ako se tek muvate sa nekim , manipulisete sa drugim osobama, a znate da sa njima necete nista! Bitno je da neko skakuce oko vas i dize vam rejting!

Никада! Увек играм на све или ништа.
 
Problem je u tome, sto (jos sam pod utiskom one utakmice)rezervni skakac-igrac misli da uskoro dolazi njegovih pet minuta i kako ce njegovi kvaliteti prosto da opcine doticnu, a ne zna da ce i dalje da greje klupu, sve dok ne promeni "sredinu". Bolje da on to sam sazna. Nadam se da ce sto manje da ga boli.
 
Ama desi se ******. Mislim, nije lepo sa njene strane, ali ako on dobija od nje ono što želi, ne znam šta da kažem. A da može da se desi svašta, može.
Ono, ne verujem da će te poslušati. Mora sam da vidi da je to ono što jeste... Gubljenje vremena.
Imaš i drugu varijantu. Šta ako on samo sebe prestavlja kao nesrećno zaljubljenog lika, da ne bi ispao loš po pitanju da li je moralno to što on radi, a u stvari samo dobija ribu bez po muke i uz to sjebava jednu (možda) sasvim lepu vezu?
Kudiš nju, a opravdavaš što je između te devojke i njenog lika?
...two sides of every story...
PS, imao sam sliče varijante ranije. Malo sam prezauzet i mator da bih to radio.
 
Neva:
Kako da pomognem drugu koji je trenutno rezervni igrac, a najgore je to sto on pocinje da se zaljubljuje u nju ? Ona ga pali do ludila , a muskarcu malo treba. On je jako dobar momak , i bilo bi mi zao da posle pati zbog ROSPIJE.QUOTE]


taj tvoj drug je malo cudan frajer...zna da je rezerva i dalje se pali na nju.............daj ga meni malo pliz...........:))))
 
Ne opravdavam ni njegov postupak ! Medjutim, posle tog izlaska naseg zajednickog, ONA je ta koja ga je prva poljubila, ONA je ta koja je sutradan pocela da mu salje hot SMS , ONA je ta koja ga voza!

Htela sam da akcenat stavim na NJENO ponasanje ! Znam da su zene malo prefriganije, pa im to koketiranje lezi, a isto tako , retko koji bi odbio!

Ne verujem da ce me poslusati , jer ipak se on nada da ce se omastiti!
Nek ' je on jebava, nemam ja nista protiv , samo znam da je ona kucka koja ce ga maximalno iskoristiti!

Mozda bih mogla to da razumem da ona nema tipa, ali onda to ne bi bila rezerva, vec varijanta!


@Bobbo, dajem ti ga ,ako ces da budes dobra devojcica!:)

Mislim da je tu najveci kreten ispao njen momak koji , jadnicak , i ne zna sta ga je snaslo!
 
Neva:
Ne opravdavam ni njegov postupak ! Medjutim, posle tog izlaska naseg zajednickog, ONA je ta koja ga je prva poljubila, ONA je ta koja je sutradan pocela da mu salje hot SMS , ONA je ta koja ga voza!

Htela sam da akcenat stavim na NJENO ponasanje ! Znam da su zene malo prefriganije, pa im to koketiranje lezi, a isto tako , retko koji bi odbio!

Ne verujem da ce me poslusati , jer ipak se on nada da ce se omastiti!
Nek ' je on jebava, nemam ja nista protiv , samo znam da je ona kucka koja ce ga maximalno iskoristiti!

Mozda bih mogla to da razumem da ona nema tipa, ali onda to ne bi bila rezerva, vec varijanta!


@Bobbo, dajem ti ga ,ako ces da budes dobra devojcica!:)

Mislim da je tu najveci kreten ispao njen momak koji , jadnicak , i ne zna sta ga je snaslo!

Nevo drugarica ti je kucka, naj bolje je da GA posavetujes da je kresne i da to kaze njenom momku.............eto .....:))))
 
E , sva sreca pa mi nije drugarica , vise poznanica , a to nije isto, zar ne?

Ali, njen ljubavni princip je za mene fenomen, ja sam ipak devojka konzervativnih shvatanja, ja to priznajem !

I ja se nadam da ce da je kresne da ce ga sutra moliti za jos!
 
Neva:
Radi se o sledecem - da li volite da uvek uz sebe imate rezervu, ali ne u smislu klasicne prevare, tj. da vam se ta osoba sa kojom varate svog partnera zaista svidja, vec onako , kad vam je dosadno, a veza skripi, a vi ne zelite da to prekratite? Cak i ako se tek muvate sa nekim , manipulisete sa drugim osobama, a znate da sa njima necete nista! Bitno je da neko skakuce oko vas i dize vam rejting! Da li pristajete na tu sporednu ulogu, pri tom iskljucujem varijantu sa ozenjenim muskarcima/ zenama, jer je to nesto deseto ?

Kako da pomognem drugu koji je trenutno rezervni igrac, a najgore je to sto on pocinje da se zaljubljuje u nju ? Ona ga pali do ludila , a muskarcu malo treba. On je jako dobar momak , i bilo bi mi zao da posle pati zbog rospije.

Po meni, to samo pokazuje njenu nesigurnost u sebe, a sa druge strane i prevelik egoizam.

Ha, ha, ha. Taj drug je očigledno zaista mlad. Još malo pa će mu prepući srce. Pa onda još malo pa će mu još jednom prepući. I onda još malo i eto - novi balkanski primitivus sa gadljivom filozofijom o ženama, čitaj - qrvama.
Ha, ha, ha, baš mi ga je žao.
P.s. Što ga ne upoznaš sa Aleksejem da ga ovaj na vreme poduči?
 
scharfschuetze:
Ha, ha, ha. Taj drug je očigledno zaista mlad. Još malo pa će mu prepući srce. Pa onda još malo pa će mu još jednom prepući. I onda još malo i eto - novi balkanski primitivus sa gadljivom filozofijom o ženama, čitaj - qrvama.
Ha, ha, ha, baš mi ga je žao.
P.s. Što ga ne upoznaš sa Aleksejem da ga ovaj na vreme poduči?

Istina... Na taj način nastaju skotovi... Ma.. Većina i jedni i drugih (i ženskih i muških skotova) nastaju na sličan način... Razočarenje u ljubav...
 

Slične teme


Back
Top