Samsung Galaxy Note 3 replika

gost 276859

Početnik
Poruka
20
Verovatno mi nema pomoci,al aj da probam,nista me ne kosta. Elem,dobio sam repliku navedenog telefona,model 9006,neko vreme sam ga koristio,medjutim imao je krajnje cudan problem,pod malo jacim pritiskom ili ako lupne,odma se gasi,tipa nosim ga u dzepu i izvadim,kad ono on se ugasio,i nekad moram da vadim bateriju da bi proradio. Ali to i nekako. Juce mi je ispao i nakon toga naravno ugasio,medjutim,ovog puta nije ni pomoglo vadjenje baterije ni nista,kad ga stavim na punjac uopste ne svetli ono,medjutim,jedino reaguje na power dugme,kad pritisnem power dugme,svetli onaj mali crveni senzor i sta je vec,pored prednje kamere,i to su jedini znaci zivota,ovako se ne pali. Na usb ne reaguje,medjutim otvorio sam ga,stavio na usb i polako malim savcigercicom cackao,i na pojedinim mestima kad dohvatim,on prikaze na racunaru kao da je povezan. Pretpostavljam da mu nema pomoci,ali ako neko zna u cemu bi mogao biti problem,bio bih jako zahvalan. :(

edit: sad sam ugledao temu 'servis mob telefona',i postovao sam tamo,ako smeta ova tema,slobodno obrisite
 
Definitivno odustajem od njega..sasvim je lepo sluzio,ali nemam zivaca..gledao sam po netu,navodno ima neka fora da se telefon prosto olupa sa strane gde stoji power dugme,ali to izgleda nije resenje kod ovog problema. On 'daje znake zivota' i reaguje na power dugme,ali se ne pali. Steta,zao mi.
 

Back
Top