UZAS

serb_pagan:
ne znam ljudi sta da mislim vise. stvarno je uzas. da li njih maltretiraju tamo vodnici,pa momci polude toliko da im dodje da se ubiju (i to nazalost ucine) ili neko krade opremu iz vojnih magacina pa se oni nadju kao nezgodni svedoci... sve u svemu stanje je katastrofalno,u vojsci mozda i gore nego u drzavi. jedino resenje koje ja vidim je potpuna profesionalizacija,nista drugo mi ne pada na pamet

stvarno strashno !!! :(

ko sad da se odazove...

moguce da je sekta, al shto se roknu u vojsci a ne kuci? da nije i vojska ogrezla u tome kao i vecina ostalih "stubova drushtva"? a ako jeste... shto se Velja selja za to ne brine, nego se brine za onog makedonca?

drugo, vecina "samoubistava" mi ne deluje samoubistveno. :(
a to pokazuje dokle smo stigli sa nkad ne prezaljenim Slobom i Vojom, pod nasledjem drugog Voje. :(

dal je kradja ili ratko... uzas je u oba sluchaja!
 
Ocigledno da se kod depresivnih ljudi depresija jos povecava kad su u vojsci i zato tu izvrsavaju samoubistvo. Mislim da vojska tu nije kriva.
 
PROGRAMER 2005:
Ја сам четник шајкаче ми моје све Црногорке насред Цетиња ***** до зоре !

Ela gedzo slinavi dodji ,kumim te kapicom jebacu dodji Na Cetinje da ne pojebes !
No ti gedzo nemo promislit e ti nijesi potomak nekoga Cetinjanina,kolko smo sperme prosuli u vase zene sestre majke svaki drugi je naskoga podrijetla !AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH !!

Gedzo seljacki kitajski ,ovizi tvoj post je samo dokaz ,zasto vase zenske oce da se prangijaju sa nama ,pa vi ste pedrei si !!! Aaaaahahhahhah
 
Zvek_Zivi_Cetinjanin:
Ela gedzo slinavi dodji ,kumim te kapicom jebacu dodji Na Cetinje da ne pojebes !
No ti gedzo nemo promislit e ti nijesi potomak nekoga Cetinjanina,kolko smo sperme prosuli u vase zene sestre majke svaki drugi je naskoga podrijetla !AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH !!

Gedzo seljacki kitajski ,ovizi tvoj post je samo dokaz ,zasto vase zenske oce da se prangijaju sa nama ,pa vi ste pedrei si !!! Aaaaahahhahhah


kiM molim te objasni mi ovaj jezik. Nije mi jasan. Samoglasnici su puni otrova, suglasnici puni gnoja, a smisao spermav. :lol:
 
marlon:
kiM molim te objasni mi ovaj jezik. Nije mi jasan. Samoglasnici su puni otrova, suglasnici puni gnoja, a smisao spermav. :lol:
Човек (условно речено) Zvek_Zivi_Cetinjaninје; СЕКТАШ ОТПАДНИК И ЛАТИНСКИ ФАНАТИК.- ах да САТАНИСТА
 
Zvek_Zivi_Cetinjanin:
Ela gedzo slinavi dodji ,kumim te kapicom jebacu dodji Na Cetinje da ne pojebes !
No ti gedzo nemo promislit e ti nijesi potomak nekoga Cetinjanina,kolko smo sperme prosuli u vase zene sestre majke svaki drugi je naskoga podrijetla !AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH !!

Gedzo seljacki kitajski ,ovizi tvoj post je samo dokaz ,zasto vase zenske oce da se prangijaju sa nama ,pa vi ste pedrei si !!! Aaaaahahhahhah

Доћичу сигурно копиле шиптарско,тебе под нож а све ваше жене прво на к.рац па под нож!
Да уживају у правим Српским јебачима!
 
Neka ovaj zvekan pita koliko su njihove punjene spermom ovde... nije on dzaba zveknut

Kokretno bi mogao malo da se raspita u svom CetInju, nije lepo da o tome ja pricam niti da dajem blize podatke, jer bi odmah znao o kojoj se radi, ali sam bas punio jednu Cetinjanku, dok joj je momak, koji je pravi Motentot (homo neandertalicus zvecnutis) sluzio vojsku.

Njeni komentari o meni/nama: "kako ste vi Srbi nezni, osecajni, puni razumevanja..."
" Ma to je ptico samo da te/vas namamim/o na legalo..."

P.S.

Batalite ovu budalu!

Ovo je ozbiljna tema i nije sada mesto da se raspravlja sa nekim neandertalcem a kakvi su i kako su nastali, bolje reci primer evolutivnog toka unazad i kako ljudska vrsta ide unazad najbolje je pogledati na ovom linku

A verujem da je i ovaj zvekan u pravu... pa pogledajte samo koliko zvekana ima i u Srbiji. To je primer lose sperme.
 
Petar_FPN:
malo je cudan zlokobni niz toliko samoubistava...ne verujem da je sekta,to je prilicno lako,ali neutemeljeno reci..odmah sekta..
vojska je u uzasnom stanju,cist raspad,i to bi trebalo totalno reformisati,jer ne samo da je leglo zastarelih konzervativaca,onih po sablonu-prvo komunisti,onda nacionalisti,vec je u danasnjem vremenu i potpuno neadekvatna i neracionalna..svuda,sem u izraelu recimo,su profi vojske,i potpuno je priohvaceno kako i sa stanovista bezbednosti da je to resenje..
Sad dal su samoubistva ili nesrece ili nesto trece, ko to zna.To je zvanicno saopstenje kog se drze mnoge vojske kad su u pitanju gubici u miru.Da je vojska u losem stanju-jeste ali mislim da je to bas zbog ovih nazovi reformi koje su pocele.Da je vojska teska regrutima-cisto sumnjam u odnosu na ranije.Sto se tice profi vojske mislim da nisi u pravu a i da jesi,imamo li mi para za profi vojsku?Sa jedne strane se kaze da nemaju sta da jedu a sa druge da nam treba profi vojska.Zanimljiva bi bila ta vojska sa sadasnjim budzetom i Miletom u zatvoru ;) .Oprema za specijalce:dobri opanci,marama za glavu,jagnjeci gunj mesto pancira i perorez za samoodbranu.Za napad mu ne treba nista posto mi nismo osvajaci.Vojska danas je samo jedno ogledalo nas samih,svidelo se to nekom ili ne.Tako je bilo i ranije.Da je porazena-nije u ratu,porazeni smo mi kao zemlja i to politicki i slazem se sa misljenjem da nekome smeta poverenje u vojsku i crkvu pa treba i to unistiti.Da zakljucim,licno sumnjam da su sve samoubistva(iskljucujem ovo poslednje koje su videli i drugi) ali to je stvar civilnih sudova sada pa nek objave sta se desava ;)
 
Zvek_Zivi_Cetinjanin:
Ela gedzo slinavi dodji ,kumim te kapicom jebacu dodji Na Cetinje da ne pojebes !
No ti gedzo nemo promislit e ti nijesi potomak nekoga Cetinjanina,kolko smo sperme prosuli u vase zene sestre majke svaki drugi je naskoga podrijetla !AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH !!

Gedzo seljacki kitajski ,ovizi tvoj post je samo dokaz ,zasto vase zenske oce da se prangijaju sa nama ,pa vi ste pedrei si !!! Aaaaahahhahhah
Ухапшен си гњидо усташка

image1.gif
 

Back
Top