TERORISTICKA GAMAD SE OPET POJAVILA

КиМ:
Зваће Србе да помажу, само када им терористи муслимански шиптарски запраше дупета.
Али онда ако хоће помоћ ТРАЖИЋЕ МО ВЕЛИКУ СРБИЈУ
KiM, naj kasniji "rat" koji je Srbija dozivela, od velike vaznosti je, kako za vernike pravoslavne Vere ,toko i za one Srbe koji se odrekose svog brata i svoje vere.
Zapadna pobeda na Kosovu nije njihova, vec mucenika Svetog Cara Lazara, koji sa Srbskim junacima na Kosovu, (kao nas spasitelj Isus Hrist na golgoti) polizise svoje zivote za nase spasenje.
Rat je, kao kad se vreme sprema za KISU...pa kad od velike kise reke i doline nabujaju, mutnom vodom, voda odnosi prljavstimu u more,a posle kisne padavine, u rekama opet bistra voda tece.
Djavolska sila koja je sisla na Kosovo,da "unisti Srpsko Carstvo", Molitvama nasih Svetinja, (bit ce porazena) jer je Bozija Sila ,na strani mucenika Svetog Cara Lazara...
 
vzeoy7y9:
KiM, naj korasniji "rat" koji je Srbija dozivela, od velike vaznosti je, kako za vernike pravoslavne Vere ,toko i za one Srbe koji se odrekose svog brata i svoje vere.
Zapadna pobeda na Kosovu nije njihova, vec mucenika Svetog Cara Lazara, koji sa Srbskim junacima na Kosovu, (kao nas spasitelj Isus Hrist na golgoti) polizise svoje zivote za nase spasenje.
Rat je, kao kad se vreme sprema za KISU...pa kad od velike kise reke i doline nabujaju, mutnom vodom, voda odnosi prljavstimu u more,a posle kisne padavine, u rekama opet bistra voda tece.
Djavolska sila koja je sisla na Kosovo,da "unisti Srpsko Carstvo", Molitvama nasih Svetinja, (bit ce porazena) jer je Bozija Sila ,na strani mucenika Svetog Cara Lazara...
ovaj je opasno zabrazdio..treba ga okaditi ..kao da se Bog svrstava na stranu samo jednog naroda..u ovom sluchaju serbalja..a svi se u nekom slucaju pozivaju na Boga..pa kome da on ugodi a da drugog ne uvrijedi sto je ovom pomogao..svakakve li gluposti na ovom svijetu.
 
vzeoy7y9:
KiM, naj korasniji "rat" koji je Srbija dozivela, od velike vaznosti je, kako za vernike pravoslavne Vere ,toko i za one Srbe koji se odrekose svog brata i svoje vere.
Zapadna pobeda na Kosovu nije njihova, vec mucenika Svetog Cara Lazara, koji sa Srbskim junacima na Kosovu, (kao nas spasitelj Isus Hrist na golgoti) polоzise svoje zivote za nase spasenje.
Rat je, kao kad se vreme sprema za KISU...pa kad od velike kise reke i doline nabujaju, mutnom vodom, voda odnosi prljavstimu u more,a posle kisne padavine, u rekama opet bistra voda tece.
Djavolska sila koja je sisla na Kosovo,da "unisti Srpsko Carstvo", Molitvama nasih Svetinja, (bit ce porazena) jer je Bozija Sila ,na strani mucenika Svetog Cara Lazara...
Бог је велики и неће дозволити страдања већег него ли можемо трппити., само тражи покајања од нас и удостојиће нас ЦАРСТВОМ БОЖИЈИМ НА ЗЕМЉИ. ПРАВОСЛАВНОМ ЦАРЕВИНОМ -са седиштем у новом РИМУ= МОСКВИ.
 
migud:
Poenta je da se mi uvek vratimo na svoje, a oni koji nas napadaju uvek zavrse kratkih rukava. Gde je ta velika Austro-Ugarska, ili Hitler sa idejom o kojekakvim carstvima, ili Otomanska imperija? Na zgaristu istorije, a mi na svome... Tako ce biti i ovaj put...al` pravda ne daje instant rezultate.
БРАВО СЕСТРО

12.gif
 
vispak:
uh,koliko sam ja puta bio u crkvi..onako iz znatizelje..nemoj mijesati ubjedjenje sa tvojim zeljama..to je nespojivo Migud..u tome i jeste nasha razlika..


Ti svakako nisi moja zelja, niti tvoji supacenici, niti bilo sta vase... A razlika izmedju nas je u tome sto se ti klanjas alahu i pozivas na (haha) 'Atlantidu'... A da si se ozenio pravom Srpkinjom ti bi sad slavio Nikoljdan, decu krstio... Ma, labilne je najlakse zavesti...Sutra kad vam Sarajevo servira pricu o vama kao potomcima Hong-Hu (ovo lupih) dinastije, prihvaticete se k`o pijan plota... I jos nesto... Malo sto je nemoguce, al` to cemo ostaviti fizici...
 

Back
Top