And1 Mixtape...

Ph0r3w3r0

Zainteresovan član
Poruka
105
niko josh nije nishta napisao... wtf...?


daklem, doshao sam 1 i po ranije i zauzeo xtra mesta na parteru B... pochelo je ok... zagrevanja, AO i ostali sa pola terena da daju kosh od pod....

pa onda Beogradski Sindikat i ostala "mafija".... smor....
i tekma...
"Nashi" su igrali kao *******...
Ameri su me odushevili prvo fintom kad je ushao onaj sa ogrtachem.. ne znam ko je to (da li fifty ili...?), pa su svi polagali dole... (:

za onaj fajt, ispali smo pi**** najvetje... sram me je...
koja je fora za drzhanjem, a + ga je i psovao posle... i da sam na amerovom mestu, ugazio bih ga...

posle su im svi zvizhdali i medju jedinima sam ja ustao i tapshao...

ubedljivo me najvishe nervira "No Fear"... kako je taj lik naq***en.... do bola... ...
poison je ok.. sa onom fintom na pola terena... Nlo je isto ok...
a nasha igra se pokazuje u tome shto u tzeloj utakmitzi smo imali jedno zakucavanje i to imitacija spidera...

poluvreme onaj klinac... (: davor iz slovenije ili hrvatske... 4 godine...
ODUSHEVIO me je... znachi najjachi lik to veche...
posle smo se "opustili" ... i krenuli malo da" igramo"....

kad su batzali majitze ugrabio sam jednu... (: (: (:
... to je to.. ako se setim josh nechega dodatju...

e da... btw, ja sam imao crnu maramu oko chela dole na parteru B... i krem neki dux... pa ako me neko video... poz (:
 
brate bio i ja.Isto u partery B.Da Pochnem od domacih "repera":Beogradski sindikat je gomila zeldija koji kao repuju.Rad kao shto se vishe dernjam bolji sam reper.

Pa da predjem na nashe.Lik sa brojem 32 najveci je kreten.Mislim da ga je te vecheri mrzeo ceo pionir. :mad: Igrao brate ko da je finale playoff-a.Jedini shutirao slobodnjake misim ne znam shta da mislim.Shto ga 1/2 Man 1/2 Amazing nije josh malo nabadao. :wink: Ostali su bili ok.

O Amerima da ne pricham.Genijalci.Nemozh da prodash foru nekom ko je izmislio.Shtete samo shto nisu bili josh neki ljudi iz ekipe tipa Hot Sauce,Ali Mo,Skip 2 My Lou....

Vrdelo i vishe od 500 djunti gledati ih

GEAH 8-)
 
Pa nepise se Ali mo,nego Alimoe,no dobro. Skip 2 my LOU je Rafer Alston,a ako niste upuceni on je starter u Raptors-ima (no.11),pa naravno da nije dosao pocela im pred sezona. A sto se ostalih tice povukli su se,ukljucujucei i Hot Sauce-a I Headache-a, Escalade,Alimoe...da ne idem dalje(osim Fash-a,koji je umro od raka prosle godine). Sta vise samo ih je petorica iz originalne postave.
No priznajem da je shwo bio untill the balls,mada su se nasi dosta poplasili na pocetku,no dobro. Samo mi nije bas jasno po kom su kriteriju neki usli posto nisu nista odigrali al dobro.
A tuce...pa znas sta,1\2 man je vec mator i verovatno vise netolerise neke stvari al uglavnom sve se dobro zavrsilo.
Sve u svemu nadam se da ce opet doci
i jos nesto ima li iko snimljenu tekmu na bilo kojoj multimedij u bilo kom formatu?
ko ima nek se javi,moze trampa,imam strasne stvari na compu!
 
Nisu se povukli nego im puca bash da se smaraju po evropi.Svi oni igraju i dalje samo manje nego pre.Sad su zvezde.A Rafer Alston je go k...c od igracha,bolje mu ide kao Skip.GEAH!!! 8)
 
Bio sam i ja u B parteru, i video sam lika koji je uvek tapsao, cak i kad su svi zvizdali, mozda si to bio ti. Tekma je bila dobra, radili su sve sto inace rade, najbolja su bila kucanja, igra 1 na 1 pogotovu kada je navukao nasem dres na glavu :) i slicne zajebancije. Nasi su bezveze bili, ako su vec birali atkratkivne igrace lose su izabrali, sa samo jednim kucanjem za ceo mec. tekma je bila dobra, mada smo na kraju pokazali kolika smo stoka, kada se vecina prosto pobila da bi dobila jednu majcu, koja inace kosta 350 din. Sramota!
 
Pa ne znam dal si video, a verovatno jesi, ali kad su nagrnuli kao stoka, i padali jedni preko drugog kao da su marsovci sisli. Padaju tamo kao stoka neka, lome se itd. Znam da nije fora u parama, nego mi nisu nikako jasni. Al da se ne svadjamo, bilo je extra :)
 
Evo da i ja ispljujem "No Feara", očigledno je da dečko u životu nije gledao Mixtape, ako uopšte u njegovom selu neko ima "Vidoja" da pusti kasetu. Ameri su ispunili očekivanja, veče su imali Spyda i Pharmacist dok je Professor morao mnogo bolje ali OK. I među našima je bilo dobrih, npr Jesus, Poison, ali x klasa ispod...

Mali je valjda iz Makedonije ima 4 god i svaka mu čast, oduševio me je. Ja sam takođe bio u parteru B, izgleda su svi koji vole AND1 i znaju da koriste komp bili tamo:)
 

Back
Top